Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[спонсорирано] Въпрос относно кредит
#1

Здравейте. Искам да попитам някой по запознат с тези неща: Одобриха ме за потребителски кредит, всичко е готово, но трябва първо да погася стока на изплащане към друга банка. От тази банка към която е потребителският кредит искат някакъв опис на кредита ( стоката, която изплащам ) и удостоверение, че нямам задълженията към банката, в която изплащам стоката. Ще си заплатя удостоверението, но този опис на кредита какво представлява? Също така, от банката към която ще ми е потребителския кредит казаха следното: ако не ти опишат кредита, трябва да донесеш договора за стоката на изплащане, а аз го изгубих. От къде евентуално мога да търся копие на този договор? Банката към която е или веригата от която съм взел стоката?

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

За копие на договора от банката към която е. За другото не мога да помогна.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#3

(2019-06-26, 20:02:18)dada_ написа:  За копие на договора от банката към която е. За другото не мога да помогна.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Благодаря, много ми е интересно какъв е този опис на кредит. Не е ли достатъчно, че ще дам удостоверение, че нямам задължения към банката..

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Отиваш в иституцията където ти е първия кредит и погасяш дължимото с искане да ти издадат удостоверение за липса на задължение.Като бъде изготвено го представяш във банката отпуснала поребителския кредит.Описа на стоката стандартно е номера на договора на продукта на изплащане-по него е записано в централния кредитен регистър от какво естество е и може да бъде проверен от заинтересованите.
Цитирай
#5

(2019-06-26, 20:15:28)retyrn написа:  Отиваш в иституцията където ти е първия кредит и погасяш дължимото с искане да ти издадат удостоверение за липса на задължение.Като бъде изготвено го представяш във банката отпуснала поребителския кредит.Описа на стоката стандартно е номера на договора на продукта на изплащане-по него е записано в централния кредитен регистър от какво естество е и може да бъде проверен от заинтересованите.
Много благодаря колега..вече не се чувствам като индианец Smile)

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)