Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi CC 9, Mi CC 9e и Mi CC 9 Meitu Edition - магазини, покупка, цени
#1

[Изображение: 657ee466cf1e5e1b2475ccdf235c4ed8-full.jpg]

Преди дни Xaiomi обяви новата серия Mi CC, която резултат от придобиването на китайската компания Meitu, и разкри, че тя ще е предназначена за младите потребители, но първите продукти в нея бяха представени едва днес. Това са смартфоните Mi CC 9, Mi CC 9e и Mi CC 9 Meitu Edition. В Алиекспрес вече са отворени няколко страници за резервации и поръчки.

Xiaomi MI CC 9 :
https://ru.aliexpress.com/item/330546310...563d7b7213
https://ru.aliexpress.com/item/330533983...563d7b7213
Xiaomi MI CC 9e :
https://ru.aliexpress.com/item/330533587...24b14b9d63

За да няма митница - търсете услугата DHL express/ European Union Express - гарантирано без мита и ДДС, получавате пратката директно до вас и без допълнителни такси.

               [Изображение: 4a9df9ef28b28e80fdedfcb1a2ce7406-full.jpg]                                   [Изображение: 8dac91cc608d6204db71a9d44e4db29b-full.jpg]


[Изображение: e2fa6b7d511f.gif]



 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Wild bear
Цитирай
Аксесоари
#2

доста интересно апаратче.

Xiaomi Mi CC9
6 GB RAM + 64 GB storage – ~$260
6 GB RAM + 128 GB storage – ~$290
Color Variants: White Lovers, Dark Blue and Black

Xiaomi Mi CC9e
4 GB RAM + 64 GB storage – ~$188
6 GB RAM + 64 GB storage – ~$203
6 GB RAM + 128 GB storage – ~$232
Color Variants: White Lovers, Dark Blue and Black

Xiaomi Mi CC9 Meitu Custom Edition
8 GB RAM + 256 GB storage – ~$378
Color Variant: Pearl White
Цитирай
#3

Kъде могат да се видят характеристиките им? Мале, какви цени са наслагали. Smile

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#4

(2019-07-02, 20:11:26)airbus написа:  Kъде могат да се видят характеристиките им?
Може и тук - цък

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#5

(2019-07-02, 20:11:26)airbus написа:  Kъде могат да се видят характеристиките им? Мале, какви цени са наслагали. Smile
Хахах преди 1000лв бяха нищо.сега 280долара вече е "малеев кви цени".
Височки са, даSmileза тези пари бих си взел Mi8
Цитирай
#6

До месец ще паднат и на този модел леко цените, както и на повечето устройства от портфолиото им. Който не бърза, просто да изчака известно време.

 
Цитирай
#7

(2019-07-02, 20:27:59)Victormihov написа:  Хахах преди 1000лв бяха нищо.сега 280долара вече е "малеев кви цени".
Височки са, даSmileза тези пари бих си взел Mi8

Имам предвид цените от връзките по горе на 600 $

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#8

интерлогистиkа ми откраднаха note 7,сега мисля да заложа на ССе
ето по-нормална оферта https://www.aliexpress.com/item/33053358...24b14b9d63
Цитирай
#9

Качено в шапката, за оферти остана само Mi CC 9 Meitu Edition.

 
Цитирай
#10

СС9 просто да беше по-малък, на секундата отнасях един. СС9е ми идва прекалено скопен. Процесора добре, ама и от резолюцията на екрана рязали...

Xiaomi Redmi Note 4

Xiaomi MI 9 SE
Цитирай
#11

то най големия минус е това,на пръв поглед.
Цитирай
#12

И с какво ви грабва тоя телефон? Лош дисплей и супер висока цена. До колкото четох спецификации, ми то по-добре К20/Mi9t, че даже и Note 7 .

Изпратено от моят Mi 9T с помощта на Tapatalk

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
[-] 1 потребител изказва благодарност на kyosev за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#13

ами като цяло за мен не си прав.по добре 9е отколкото ноут 7.по добър процесор,видео,камери(всички),размер,Fp на дисплея,може би и екран.
Цитирай
#14

Това CCe дали ще е по-добър избор от Нот7? За подарък на тинейджър на 14-15 години /момиче/. Тая резолюция нещо ме притеснява, дали няма да се виждат пикселите? Има глобална версия на около 210-220$, в чуденка съм?
Цитирай
#15

Вчера дойде моя редми нот7про,телефона е перфектен,за момента нямам никакви забележки,сензора за близост си работи перфе,китайски ром в последствие ще му се слага еу ром
Според мен тел си струва
[-] 1 потребител изказва благодарност на Kiridedra за това мнение:
  • MapTo_D
Цитирай
#16

Ако имаш някакви въпроси за китайския ром, пускай нова тема и питай
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Kiridedra
Цитирай
#17

cc9e e е по-добрия вариант,но все още го няма в наличности.ако те притеснява резолюцията,отскочи до някой магазин с телефони за такъв екран,аз не виждам да е кофти.аз чакам някъде да се появи нещо с dhl доставка и да поръчвам,апарата за тези пари е чук.
Цитирай
#18

Той няма да е за мен така или иначе, тепърва ще му излизат болежките. Пише по магазините в али, че е наличен. Не ми трябва dhl, пиша им да го пускат за 15$ и за момента няма грешка от тяхна страна. Ще попитам братовчедка ми кой телефон аджеба иска, не че разбира де, ама все пак...
Цитирай
#19

супер,поръчвай.то ако вярвам толкова на али продавачите даже има няколко обяви вече за mi а3,който ще го представят след няколко дни.бихме се зарадвали да споделиш когато получиш апаратчето.Съвет-само им пиши по упорито че от определено време,доста от магазините изобщо не четат съобщенията си.
Цитирай
#20

Аз им писах упорито и ме баннаха.
Направих си нов профил и НЕ им пиша нищо и не ги тормозя, в описанието при покупката на телефона пиша какви са ми претенциите и край, повече не ги занимавам.
Пращат го по-бързо.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • milstan, Wild bear
Цитирай
#21

днеска получих апаратчето, -отне цели 19 дни след плащането  с dhl.


Прикачени файлове Миниатюри
           
[-] 1 потребител изказва благодарност на Wild bear за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#22

Как е колега, изкажи мнение, дисплея как е на пръв поглед, че доста се изкоментира и чета, че въпреки че е 720п пак се вижда хубаво.
Цитирай
#23

за мен е идеално.гледах преди покупката и други модели с подобен дисплей,за мен си е супер.батерията не мърда.най вече размера ме спечели,иначе 9se,но там батерията малее и по скъпичък.чета че 4г честотите в русия не съвпадат,но при нас всичко се припокрива с китайските.
Цитирай
#24

Взех един син вчера. СС9 64гб.Събирам впечатления за сега.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на boboe за това мнение:
  • suffer, Wild bear
Цитирай
#25

Как е в сравнение с Note 7 според вас?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)