Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] HBO GO проблем
#1

Здравейте, имам проблем с HBO GO, когато е на wi fi само цикли, на мобилна мрежа няма проблем..

Изпратено от моят EML-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

(2019-07-04, 19:28:24)dzivko написа:  Здравейте, имам проблем с HBO GO, когато е на wi fi само цикли, на мобилна мрежа няма проблем..

Изпратено от моят EML-L29 с помощта на Tapatalk
Това значи лоша връзка с Wi-Fi, аз нямам проблем с hbo go

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

(2019-07-04, 19:41:06)tiesto_pld написа:  Това значи лоша връзка с Wi-Fi, аз нямам проблем с hbo go

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Ами не така, от hbo твърдят, че модула на някои устройства на Хуавей създава проблем..

Изпратено от моят EML-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Аз имам същия проблем.

Google Pixel 8 Pro Bay 256GB
Цитирай
#5

Аз пък нямам проблеми... Странно... А дали пък не е от доставчика нещо?

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#6

(2019-07-04, 21:15:08)zdravko959 написа:  Аз пък нямам проблеми... Странно... А дали пък не е от доставчика нещо?
Няма логика да е от доставчика

Изпратено от моят EML-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

Аз шервам от телефона към тв-то, hbo и vivacom tv go посредством wi-fi и нямам никакви проблеми а нета ми е 8Mbps, като имам закачени, още едно тв и 2 лаптопа.
Не би трябвало да е от нета, но пък е доста странно.



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай
#8

Здравейте, и аз имам същия проблем. 
Бихте ли ми казали как го разрешихте? 
Благодаря Ви!

Samsung s21 ultra 
Цитирай
#9

Вероятно чакаме HBO да оправят приложението, има някакъв конфликт с wi fi модула на Хуавей

Изпратено от моят EML-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#10

И аз имам проблем с моя Mate 10 pro. Някой да е чувал за разрешаване на проблема
Цитирай
#11

Проблема е от апликацията, тоя проблем го имах и на моята п20ка но след няколко изчиствания на кеша и преинсталация на аппа се оправи, но съм го виждал и на айфон 11 про макс същото нещо... ъпдейтнете приложението, преинсталирайте го, в краен случай пробвайте на друг рутер, но според мен не е от рутера
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)