Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Poco f1 и NFC
#1

Здравейте, колеги!
Някой има ли идея, как може да се добави някакво NFC за безконтактно плащане към телефона? (без ползване на смартуоч с nfc, защото garmina ми също няма, а не ми се взима допълнително).
Преди години гледма е имало идея за micro sd карти или сим карти с nfc, но явно не са се развили. 
В англия има една услуга bPay, с помощта на която можеш да си сложиш стикер на телефона и да маркираш него (https://www.amazon.co.uk/gp/product/B013ESFCIO).
Гледам има разни умни пръстени с nfc, те дали биха свършили работа да се ползват с revlute или google pay евентуално?
Цитирай
Аксесоари
#2

В България има такива стикери, предлагат се от Райфайзенбанк. За добавяне на NFC ,забрави.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на hitman за това мнение:
  • optybg
Цитирай
#3

За жалост съм обвързан с уникредит и евентуално револют...
Цитирай
#4

Pocophone f1 няма NFC
Цитирай
#5

Ъпгрейдни до ми 8 и проблемът е решен
Цитирай
#6

имам го от 2 месеца и съм страшно доволен от батерия, процесор и камера и крайно не ми се иска да го сменям Big Grin
просто се чудих дали някой не знае някакъв workaround
Цитирай
#7

Да си закрепиш безконтактна карта или чип под калъфа. Не се сещам за друго. Иначе батерия... 3.5мм вход, радио.. Не е за изхвърляне, просто без минуси нямаше как да е на тази цена
Цитирай
#8

Има някакви NFC пръстени , например този или този! Само дето за сега може да се купи само от U.K. и струват почти сто паунда.
Цитирай
#9

Пробвай ICard....на мен много ми харесва.

Изпратено от моят MI 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#10

хахах само им погледнах ревютата в гугъл и ми стана ясно че са доста добър роден скам - някой друг път ще ги пробвам Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)