Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi K 20 Pro/ MI 9T Pro- лични впечатления и коментари
#51

Ще ползвам Chroma докато кача xiaomi.eu.. Smile
Уж много много стар акаунт имам в MI, а ме карат да чакам 168 часа.Като обърнах нета, няма шанс да се прескочи чакането...
Намерих една програма където като го закача, има опция bootloader lock и unlock, но ме достраша да я пробвам, да не се брикне...
xiaomi adb/fastboot tools се казва, като съветвам да не се правят експерименти.Някой ако е чул нещо за нея, да сподели Smile

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
Аксесоари
#52

На моя китайски ROM Google smart Lock попълва не само в браузъра, а и в другите приложения...

Sent from my MI 8 using Tapatalk

If you can't be good - be bad...
Цитирай
#53

(2019-07-20, 15:29:53)galev_90 написа:  Ще ползвам Chroma докато кача xiaomi.eu.. Smile
Уж много много стар акаунт имам в MI, а ме карат да чакам 168 часа.Като обърнах нета, няма шанс да се прескочи чакането...
Намерих една програма където като  го закача, има опция bootloader lock и unlock, но ме достраша да я пробвам, да не се брикне...
xiaomi adb/fastboot tools се казва, като съветвам да не се правят експерименти.Някой ако е чул нещо за нея, да сподели Smile

До колкото четох тук и там - не препоръчват да се локва отново, след ънлок. Може да се брикне и след това може да се оправи само със Test Points, което значи отваряне на задния капак ...
Цитирай
#54

Да и аз затова не искам да ровя, че ако стане фал...
Чакам си часовете и така Smile

Honor Magic 5 pro Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на galev_90 за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#55

(2019-07-20, 15:29:53)galev_90 написа:  Ще ползвам Chroma докато кача xiaomi.eu.. Smile
Уж много много стар акаунт имам в MI, а ме карат да чакам 168 часа.Като обърнах нета, няма шанс да се прескочи чакането...
Намерих една програма където като го закача, има опция bootloader lock и unlock, но ме достраша да я пробвам, да не се брикне...
xiaomi adb/fastboot tools се казва, като съветвам да не се правят експерименти.Някой ако е чул нещо за нея, да сподели Smile
Колко ти е стар акаунта няма значение. Зависи колко си активен

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

OnePlus 3T
Цитирай
#56

Честито на всички нови притежатели на този страхотен модел  Storstark

Забелязвам обаче, че не сте активни в анкетата. Гласувайте, за да има скоро собствен раздел за модела: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=97324


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • daniel77
Цитирай
#57

Впечатленията ми са че камерата е добра. Батерията не съм особенно впечатлен.На макс 3ката държи повече

Honor Magic 5 pro Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на galev_90 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#58

Да не забравяме все пак, че батерията на MI Max 3 e  5 500 mAh. Няма как да не държи повече Smile


Цитирай
#59

(2019-07-21, 21:22:57)milenvn написа:  Да не забравяме все пак, че батерията на MI Max 3 e  5 500 mAh. Няма как да не държи повече Smile
Че е по-голяма, ок ама и дисплея е 6.9.

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#60

Също така Макс 3 е с процесор Снап 636 от среден клас, К 20 Про- Снап 855. Флагмански процесор, много по-жаден за ток. Въобще няма база за сравнение.

В теста на Frankie Tech за издръжливост на батерията победи Mi 9T, като размаза дори Huawei Mate 20 X с 5000 mAh батерия:




[-] 3 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • daniel77, kstavrev, LGGadnqrka
Цитирай
#61

Перфектна си е батерията на Mi9t.
База за сравнение:
Note 3 pro - 4000mAh, 5.5" ISP display, SD650
Note 5 - 4000mAg, 6" ISP display, SD636
Redmi 6 pro - 4000mAg, 5.85" ISP display, Sd625
Mi5 - 3000mAh, 5.2" ISP display, SD 820

Изпратено от моят Mi 9T с помощта на Tapatalk

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай
#62

Моля някой колега с К 20 Про да въведе кода за VoLTE и да потвърди, че се появява в менюто. Услугата вече я активирах на К 20/ Mi 9T, но нека все пак да я отбележим и за този модел официално.


Цитирай
#63

(2019-07-23, 10:49:22)milenvn написа:  Моля някой колега с К 20 Про да въведе кода за VoLTE и да потвърди, че се появява в менюто. Услугата вече я активирах на К 20/ Mi 9T, но нека все пак да я отбележим и за този модел официално.

Появява се в менюто при K20 Pro 10.3.3.0 Global Indian Rom
[-] 1 потребител изказва благодарност на hglr123 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#64

Появява се и при китайския, само че не пише горе VoLTE, а излиза HD[Изображение: 6e19eadc585332ac008b171d64bf952f.jpg]

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk

If you can't be good - be bad...
[-] 1 потребител изказва благодарност на smartbomber за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#65

Здравейте,да попитам,имате ли проблеми със сензора за пръстов отпечатък,след залепване на стъклен протектор,защото днес след като го залепих,сензора в много случай не разпознава пръста?
Цитирай
#66

(2019-07-25, 22:52:03)TURBOTO написа:  Здравейте,да попитам,имате ли проблеми със сензора за пръстов отпечатък,след залепване на стъклен протектор,защото днес след като го залепих,сензора в много случай не разпознава пръста?
При мен няма проблем.
Цитирай
#67

(2019-07-25, 22:55:10)hglr123 написа:  При мен няма проблем.
Откъде си го взел?
Цитирай
#68

Отключен bootloader, инсталирано recovery, и флашнат xiaomi.eu
Всичко е 6.Имах проблем с приложението ибей.Не искаше да ме логне.Чистих какво ли не кешове дата и нищо.След цял ден борба, накрая от нищото взе че тръгна.Засега бачка идеално Smile

(2019-07-25, 22:55:10)hglr123 написа:  При мен няма проблем.
Аз също не съм много доволен от работата на сензора на пръстов отпечатък.Със стъклен протектор съм, и главно палеца ми отчита, понякога се налага няколко пъти да го докосвам, за да разпознае че е правилен..С макс 3ката никога не се е случвало такова нещо Smile

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#69

И от кога Мах 3 има сензор за отпечатъци под дисплея ?
Цитирай
#70

Защо се мъчите с тези протектори? Много ясно, че ще влошат работата на сензора за отпечатъци. Ползвам си го без протектор и сензора работи идеално, просто идеално.


Цитирай
#71

(2019-07-26, 06:05:27)vinse написа:  И от кога Мах 3 има сензор за отпечатъци под дисплея ?

Колегата @galev_90 има предвид К 20 Pro, който си е купил наскоро.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#72

Колеги,как активирате VOLTE,вкарал съм кода и в менюто опцията е активна,но до тук,нямам икона отпред?
Цитирай
#73

Зависи от оператора останалото

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=94364
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • daniel77, milenvn
Цитирай
#74

(2019-07-25, 23:07:57)TURBOTO написа:  Откъде си го взел?

Използвам този от магазина на АЛи, от където взех телефона.
Цитирай
#75

Някой купувал ли е от Gearbest да знам дали да поръчвам от там. Гледам в международен сайт има доста добри отзиви от него.

Oneplus 7 pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)