Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Amazfit GTR Smart Watch

Ами добре, дай алтернатива. Защото конкретно в този ценови диапазон предложенията са отново на Amazfit и един(?) Гармин, който е трагедия в други отношения, спрямо този. Разглеждам подобни часовници от седмици вече и нищо в ценовият диапазон 250-350лв не предлага нещо различно, освен Huawei Watch 2, който е с уеър и трябва да е на зарядното всяка вечер. Да не говорим, че е антика и обновленията му вероятно са получили брадва.

Samsung Galaxy Note 9 + LG V10
Цитирай
Dice.bg Аксесоари

(2019-11-05, 15:11:04)damtrx написа:  Огледайте се в друг часовник

1. Кофти батерия
2. Кофти сглобка
3. Твърде много проблеми (неработещ тъч и т.н)
4. Апликацията е трагедия.

По добре дайде лев отгоре и минете на Huawei.
Айде няма нужда, отдалече си личи, че не си виждал часовника.
Батерията кара 3 седмици, а сглобката е напълно конкурентна на тази на хуавея. Много ми е чудно какво правиш точно в апликацията, освен да си провериш графиките, в това отншение е напълно еднаква с тези на хуавей и самсунг.
Модератори няма ли в този раздел или се активират, само когато наранят чувствата на някой техен приятел?

ZTE Blade < HTC Desire HD < SGS 2 < HTC One X < SGN 2 > HTC One < SGN 3 > SGS 6 Edge < SGS 7 Edge > 1+3T < SGN 8 > Redmi Note 5 < Poco F1 < Mi Mix 2s = Mi 9 = SGS 10+
[-] 1 потребител изказва благодарност на joring за това мнение:
  • fotograd
Цитирай

350лв с малко зор може да се вземе Xiaomi watch, ама не знам дали не трябва да се чака глобална версия
това по днешен курс са около 200$.
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • fotograd
Цитирай

При мен има само един проблем и той е че като пусна Workout - Outdoor cycling и GPS-а захапва много бавно или въобще го няма първия километър/5-6 минути.
Също така, стария BIP e с доста по-точен GPS, отколкото сегашния GTR (примера е в прикачените файлове).

Прикачени файлове Миниатюри

Xiaomi Mi Max 3 | Amazefit GTR
Цитирай

(2019-11-21, 20:56:51)Apostolov написа:  При мен има само един проблем и той е че като пусна Workout - Outdoor cycling и GPS-а захапва много бавно или въобще го няма първия километър/5-6 минути.
Също така, стария BIP e с доста по-точен GPS, отколкото сегашния GTR (примера е в прикачените файлове).

Еееее направо убихте всичко детско в мен Smile 
Не се шегувам, нямах намерение да купувам GTR, но пък смятах да заменя по някое време стария си Bip с GTS, а доколкото зная точно GPS  моулите на GTR и GTS са идентични. И освен това едно от основните задължения на моя часовник е да записва и качва в Strava тренировки. 
Възможно ли е просто това да е единичен случай или по принцип така по-зле се справя новия часовник от стария? Аз за всеки случай включвам моя Bip още като излизам от къщи и му давам доста време от момента в който каже, че има фикс до момента в който реално го използвам - стои си така през цялото време докато загрявам. Дали ако дадете да речем 5 - 10 минути на GTR установи местоположението, точността му няма да се подобри?
Цитирай

За съжаление тук има 45 страници https://forum.xda-developers.com/smartwa...s-t3957978 как хората се оплакват че не им работи GPS-a, като последните 5-6 са как са си го разглобили и пробват да открият GPS антената Lol. Общо взето, нищо не помага, дори firmware updates. Аз сега инсталирах най-новите на приложението и на часовника и пак не работи.

Xiaomi Mi Max 3 | Amazefit GTR
Цитирай

Тъй като няма къде да го видя и пробвам, а китката ми е малка дали ще ми е голям? Пробвах галакси уоч и определено ми е голям и се чудя дали и този ще е толкова голям, все пак е малко по-малък от галаксито. Отделно виждам, че самият корпус е по-извит откъм рогата (сори не знам как се нарича точно тази част на часовника Big Grin ) навътре може би за да приляга по-добре. При самсунга ми изглежда по-малко.
Цитирай

Това беше една от причините да избера Activ 2.Ръката ми е малка

Huawei Mate 10 Pro 
Galaxy Watch Active 2

Цитирай

Мда и при мен е така - 16см ми е китката и галакси уоча ми седи бая големичък на ръката. Актива не ме кефи особено и вариантите са ми да се взема отново Онър Меджик-а, но този път силвър варианта или ГТР-а, но пък него няма къде да го пробвам, затова ми се иска да знам дали в действителност е голям колкото галаксито.
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)