Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Помощ за телевизор ЛГ
#1

Здравейте,
необходима ми е помощ за телевизор ЛГ 32LF51. Проблемът е, че когато се изключи телевизора от дистанционното, при следващо включване трябва да се настройва наново. Губи вички настройки. Дори каналите трябва да се настройват наново. Машината е на приятел, това  което аз си мислех, е батерия като на кома. Обаче прочетох малко, и се оказа че греша. Няма такава батерия. Правил е и фабрични настройки, промяна няма! Идеята е, ако е нещо елементарно да не се носи в сервиз и да стои там месец или повече заради отпускарския сезон. Smile

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
Аксесоари
#2

Ми то ако седи повече са направо длъжни да дадат нов. Иначе според мен няма такава опция, която да трие настройките след изключване, иначе казано е за сервиз.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#3

А може би телевизора е в демо мод - режим, когато е в магазина демонстрационен и всеки му пипа настройките. След това при всяко пускане се връщат фабричните. Трябва в менютата да се открие откъде се изключва.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)