Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

zamunda.net 403 FORBIDDEN ???
#1

От дни ми изписва това когато вляза от домашното ми PC. Възможно ли е да съм баннат по IP? Не съм си писал с никой лични или коментари. Като вляза от телефона имам пълен достъп, нямам системни съобщения или предупреждения. 

Някакви идеи? (писах им ЛС от телефона но нямам отговор)

(между другото погледнете и тази тема линк за темата коментар #1 421, ако скоро някой не пише в нея питането ми ще отиде в небитието завинаги)

ПС: Преди час писах ЛС на екипа от замунса с въпрос дали съм баннат без причина. От телефона си влязох нормално, сега влизам пак- 403 FORBIDDEN и на телефона?#?#?#?
Какво е това чудо, какво ще правя сега, цял живот от там съм теглил. Цял живот.  Grater Grater Huh  От къде ще тегля сега? Има ли други толкова добре направени и винаги актуални сайтове за торенти?

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Аксесоари
#2

При мен се отварят страниците в момента с руско прокси.
Виж да не би и при теб да е така.Ползвам програмата Firefox add ons,, Touch VPN


Без прокси от чужбина ми дава грешка :
   

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





#3

Вчера беше така при мен, сега няма проблми! А иначе от чужбина съм теглил с впн. Просто избирам българско ай пи!

времето е като парите - никога не стига
#4

Те имаха проблем със сървъра, а и можеш да ползваш zamunda. Se не виждам къде ти е проблема. Аз в net не влизам.

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
#5

(2019-07-25, 07:24:48)tiesto_pld написа:  Те имаха проблем със сървъра, а и можеш да ползваш zamunda. Se не виждам къде ти е проблема. Аз в net не влизам.

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk


Защо,къде е проблема да не се влиза в net?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





#6

От години е така бъгната замундата, мъчих я с друг браузър просто

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
#7

Има тема за тези неща.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)