Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi note 7 - обобщителна!
#1

Здравейте, обмислям покупка на Redmi note 7 може ли да обобщим + и - на апарата защото има различни мнения в раздела и безкрайни коментари. Не играя игри използвам го за социални мрежи, камера и навигация. Телефона ще се вземе от Технополис, какво да гледам при покупка.
Цитирай
Аксесоари
#2

Нищо.
Щом не го ползваш за игри, взимай и това е.
Цитирай
#3

Като човек ползвал само висок клас смартфони, бях доста скептично настроен към Xiaomi въпреки всичките хвалби които има изписани. В крайна сметка обстоятелствата се стекоха така, че се сдобих с телефон точно от тази марка, и то от ниският и клас. От тогава само стоя и си мисля, ако това представлява ниският клас смартфони на марката, то какво чудо ще е високият ? Smile Наистина телефончето е страхотно, особено за парите на които се продава.
- Първо от към дизайн е актуален с останалите които се продават на пазара, сглобката макар и с пластмасова рамка е на много добро ниво (натиска на бутоните е отчетлив). Попринцип мразя ночове, но този е деликатен и не ми се набива на очи.
-Дисплеят заема почти цялата предна част на смартфона и е достатъчно ярък и наситен въпреки,че е LCD. Ясно е четлив на слънце (има някаква функция чрез сензора, да си изостря контраста). Не ми изморява очите, а ми се налага да ползвам смартфона доста.
- Батерията му е доста голяма 4000mAh и спокойно си изкарва 2 дена с нормално ползване (че може и отгоре). Колкото и да го натоварвам в най-лошият случай винаги изкарвам един пълен ден. Поддържа бързо зареждане, но дори и с нормалното зарядно съм доволен от времето за което се зарежда.
- Камерите според мен доста надскачат класа на самият смартфон. През деня снимат чудесно, а през вечерта още по-впечатляващо Smile Знам, че някои ще тръгнат да ги сравняват с хай-енд Huawei, Samsung, да им намират кусури и т.н., но нека първо да отбележим колко струва този смартфон. Лично аз съм много силно впечатлен от възможностите на камерите му.
- Като бързина въпреки средният си клас процесор, не виждам нито лаг, нито някакви други забавяния. Моят е най-слабата версия с 3GB RAM и не срещам никакви проблеми. От любопитство пробвах и една игра да видя как ще се представи - е и там нямаше проблеми. Напълно заводолително представяне. Явно не всичко е сравняване на бенчмаркове и числа Smile
- Високоговорителят макар и моно, свири доста силно и ясно. Като минус е, че лесно може да бъде заглушен. На слушалки нивото бих го определил като средно качество, но с малко настройки си свири задоволително.
А и да не забравя - има си инфрачервен порт и 3,5 мм жак, които стават все по-рядко срещани в днешно време. Аз лично още си ги използвам и ми вършат чудесна работа Smile.
Като минус мога да отбележа, че диода за известията е доста малък, едноцветен и почти незабележителен.

Сега ако искайте ме определяйте като част от ,,сектата" или каквото искате друго определение от темата в горния раздел, но този телефон струва 300лв., работи и лично ми върши същата работа каквато би ми вършила и по-скъп Smile.

Redmi Note 7 3/32GB

[-] 6 потребители изказват благодарност на k0brA за това мнение:
  • bimmer7805, cinizam, ivanovvuy, kuulman, milenvn, tynata2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)