Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Протектор
#1

Здравейте!
Ползвам Samsung Galaxy A40. Реших да му сложа протектор, но виждам, че се продават само стъклени, а аз предпочитам фолиа. Телефонът е със Super AMOLED дисплей, въпросът ми е: ако сложа стъклен протектор, ще се загуби ли ефектът на дисплея, че свети повърхностно, а не надълбоко. Ще съм благодарен, ако някой ми предложи онлайн магазин, където да има фолиа и за новите модели.
Цитирай
Аксесоари
#2

На Алиекспрес - цък

 
Цитирай
#3

"въпросът ми е: ако сложа стъклен протектор, ще се загуби ли ефектът на дисплея, че свети повърхностно, а не надълбоко. "
Ако можеш да споделиш как ти хрумна тази мисъл.За първи път чувам такива притеснения.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#4

(2019-07-26, 21:35:12)007 написа:  "въпросът ми е: ако сложа стъклен протектор, ще се загуби ли ефектът на дисплея, че свети повърхностно, а не надълбоко. "
Ако можеш да споделиш как ти хрумна тази мисъл.За първи път чувам такива притеснения.
Все пак добавяме един допълнителен слой стъкло, а AMOLED означава, че един слой стъкло е премахнат. Бих искал да чуя мнението на човек, който ползва телефон с такъв дисплей.
Цитирай
#5

(2019-07-26, 22:21:37)tolito02 написа:  Все пак добавяме един допълнителен слой стъкло, а AMOLED означава, че един слой стъкло е премахнат. Бих искал да чуя мнението на човек, който ползва телефон с такъв дисплей.
С телефона от подписа със стъклен протектор съм.Разлика не виждам.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)