Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung A50 или A40
#1

Здравейте, искам да взема на жената нов телефон, струват ли си тия два модела? Нейният с7едж се счупи и трябва нов. Телефона ще се взима от теленор.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
Аксесоари
#2

Имам от 4 дена ,модела а50.Батерията за тия 4000mah въобще не държи така,както други телефони на същия капацитет,за 12 часа стенбайт и около 4 часа сот на мобилни,телефона отива на зарядно.Дисплея ми харесва,бърз е и не забива.Камерата е задоволителна,не е зле.Пръстовия отпечатак на дисплея е бавен,поне за мен.Това е моето мнение за тези 4 дена ползване.

Изпратено от моят SM-A505FN с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

По добре ли е п20про

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#4

С класи над останалите е. Все пак е флагман. И батерията ще държи поне 50 % повече от другите два. За камерата да не говорим.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#5

А имат ли гмаил и гугъл нещата, нали щяха да ги спират?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#6

Телефони, произведени до момента, ще продължат да имат гугъл услуги. Като гледам п20 про е одобрен и за Андроид 10. Но това ще е последния му ъпдейт сигурно.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#7

Какво значи до момента? И тези произведени тази година ли? Какъв друг телефон бихте предложили?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#8

Да, всички произведени модели до момента.

За да ти се предложи адекватно предложение, трябва да посочиш критерии и бюджет (най-вече).

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#9

Ами исках нещо по тънко, че не ги пази, ама щом А серията не струва. Заглеждам се и към P30 и S10E

Да речем с договор за по 40лв на месец?

Предложиха ми моторола лан вижън, какво мислите?

Взех Motorola one vision

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)