Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

S10e или S10?
#1

Здравйте,

Ще преподписвам и дилемата ми е между тези два телефона разликата в цената е минимална.
Вмомента съм с S6 edge Plus който ми идва голям на размери та повече клоня към S10e.

Интересува ме пръстовото отключване на двата как е . Досега съм свикнал с централен хардуерен бутон т.е да го отключвам дори със затворени очи.
Та ако може някой да сподели.
Цитирай
Аксесоари
#2

Вземи си s9+,аз лично съм доволен и нищо не ми липсва.

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

(2019-08-06, 10:59:36)zoovanka написа:  Вземи си s9+,аз лично съм доволен и нищо не ми липсва.

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk
И това какво общо има със s10 и s10e?
Цитирай
#4

Бях пред същата дилема...

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

Аз без да се замисля бих прескочил S9+ и минал на s10e или s10. Ако трябваше да избирам между двата модела бих се спрял на s10. Аз се влека по по-големите екрани. В случая s10 е по-малък от S6 edge plus.

А за пръстовия отпечатък е най-добре да си поиграеш с някоя мостра и да изпробваш личните ти предпочитания.
Цитирай
#6

На мострите обаче не можеш да изпробваш пръстовия отпечатък  Rolleyes

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#7

Samsung Galaxy S6 Edge+ е с големи рамки и затова ти изглижда много голям, заради това, че инчовете са по-малки от на Samsung galaxy S10E, но както казах, с тези рамки ти изглежда голям, а Samsung Galaxy S10 няма рамки и изглежда малък, но  в същото време е по-голям от твоя. По-добре си купи Samsung Galaxy S10, защото е с по-добри характеристики, а в същото време няма да ти се стори прекалено малък.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#8

S10e много яко се усеща в ръката,не е тухла като по-новите модели. И все пак и нормалния S10 е сравнително малък на размер,но като сложиш кейс ще стане по размер почти като S6 edge+ без кейс,разликата им е 4.5мм на дължина. На живо трябва да ги видиш. За fingerprint-a,на S10e е страничен,докато на нормалния S10 е под дисплея. И двата са доста бързи,по мое мнение страничния е по-удобен.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#9

Мерси за отговорите. Темата е за заключване поръчах S10e.
Цитирай
#10

(2019-08-06, 11:19:19)ivan_vylka написа:  На мострите обаче не можеш да изпробваш пръстовия отпечатък  Rolleyes

Може местоположението и форма на скенера да тества. Той е написал, че се интересува от мястото му.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)