Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Note 10/Note 10+ - Лични впечатления и коментари

За мен телефона мина нормалния размер , като му се сложи калъфче става много труден да ползване за хора с по малки ръце.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай
Аксесоари

Мда, големичък е.
И още един въпрос, понеже ми е първи Ноут. Като леко докосвам екрана със стилуса и рисувам нещо от време на време прекъсва химикала. Трябва да натискам леко, за да пише без прекъсване. Това нормално ли е?
P.S.
Хм, сега пробвах да пиша доста. Много добре.
Вчера явно докато съм лежал е бил проблемът. Макар че ако драскаш нещо бързо пропуска на места. Видях го и в няколко ревюта.
Като цяло много ме радва телефона към момента. Супер звук има верно, невероятен екран. Предстоят тестове на камерата.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Цитирай

(2019-12-05, 23:44:25)foxhd написа:  За мен телефона мина  нормалния размер , като му се сложи калъфче става много труден да ползване за хора с по малки ръце.
Аз имам големи ръки, но Ноута ми е по-удобен за ползване от айфона ми , който е чувствително по-малък от него.
Като гледам за хората с малки ръце не се задават добри времена като се има предвид че най-големият модел от s11 серията ще е по-голям от сегашният Ноут а не ми се мисли за следващият Ноут.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tonus за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай

Galaxy Note10/Xiaomi Mi Note10/iPhone 11 - Тест камера

 
Цитирай

Вашите в комплекта имат ли "micro usb/ usb type C" и "usb/usb type C" преходници? Гледах ънбоксинг в тубата и ги дават че има, а моя нямаше. Купуван е от Технополис.
Цитирай

Моят има usb >> usb c.
Oт А1.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Цитирай

(2019-12-07, 09:01:39)Gencho написа:  Вашите в комплекта имат ли "micro usb/ usb type C" и "usb/usb type C" преходници? Гледах ънбоксинг в тубата и ги дават че има, а моя нямаше. Купуван е от Технополис.
Моят го взех от Теленор и нямаше.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Моят е от Техномаркет и ги има и двете.

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Версията с 500гб. е без преходи.
[-] 1 потребител изказва благодарност на batalski за това мнение:
  • N.N.
Цитирай

Самсунг вече искат да изнагляват като Епъл. Искат една торба пари за телефон а окомплектовката минимална. На който му трябват тези преходници или най-бързото зарядно да си ги купува отделно.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Ами в Израел моят идва със всички преходници и кейс.
Нищо не съм му купувал абсолютно нищо. От кутията го облякох и така вече 4 месеца, не е мръднал.
Иначе за зарядното, дори и 25ватово е супер бързо.
Зарежда телефона за час и 5 минути, 45 ватовото зарежда за час, не мисля, че е такава загуба.
Телефона е просто страхотен, нямам никакви оплаквания, като фен на Епъл и само Айфони от 2007-ма, търся причина да го заменя и оставя и да се върна на Айфона, но така и не намирам.
За мен лично това е перфектният телефон с перфектният екран, ако го заменя, ще е грешка- знам го.
Модела като излезна го плюеха, че е лош заради това, че няма жак, че кой ползва жак днес? Откакво имам блутут в колата направо се родихSmile
Освен липсата на жак което е "минус", друго "лошо" нещо не му откривам, а повярвайте, търся...
Камерата му също не е wow, но изчиствам хубаво обектива и снимам по-бавно, а не щрак щрак щрак като при Айфона.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • a5545ka
Цитирай

Производителите не мислят за потребителите, това е ясно, още ли не го знаете, а и е нормално да се продава отделно по-бързо зарядно, нали трябва и те да имат полза от това, не мислете егоистично, нали трябва и те да печелят, за да се развате на иновациите , в които инвестират.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Мисля, че телефона дава предостатъчно за парите си без жака и 45ватовото зарядно.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай

(2019-12-07, 14:04:22)Victormihov написа:  Ами в Израел моят идва със всички преходници и кейс.
Нищо не съм му купувал абсолютно нищо. От кутията го облякох и така вече 4 месеца, не е мръднал.
Иначе за зарядното, дори и 25ватово е супер бързо.
Зарежда телефона за час и 5 минути, 45 ватовото зарежда за час, не мисля, че е такава загуба.
Телефона е просто страхотен, нямам никакви оплаквания, като фен на Епъл и само Айфони от 2007-ма, търся причина да го заменя и оставя и да се върна на Айфона, но така и не намирам.
За мен лично това е перфектният телефон с перфектният екран, ако го заменя, ще е грешка- знам го.
Модела като излезна го плюеха, че е лош заради това, че няма жак, че кой ползва жак днес? Откакво имам блутут в колата направо се родихSmile
Освен липсата на жак което е "минус", друго "лошо" нещо не му откривам, а повярвайте, търся...
Камерата му също не е wow, но изчиствам хубаво обектива и снимам по-бавно, а не щрак щрак щрак като при Айфона.
Каква е цената на телефона в Израел?
Цитирай

1100 евро.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай

Това добре ли е или ?
[Изображение: Screenshot-20191212-125028-An-Tu-Tu-Benchmark.jpg]
Цитирай

Добре е бе.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай

Да, вярно, наистина е добре. Особено когато сравнявам резултата от един друг флагман от 2014 направо е супер. Въпреки, че стареца все още работи безупречно... Силицата му е толкова.
[Изображение: received-442354306407779.png]
Цитирай

Note 10+ е звяр и ще е такъв поне още 3 години.
Рамта от 12гб и паметта от 256гб + сд карта го прави просто компютър.
Невероятен смартфон, не мисля, че има по-добро на пазара в момента.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 4 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • arrogant, ivanov_km, N.N., trai40
Цитирай

Victormihov, незнам дали осъзнаваш колко си прав... Но хора, които са ползвали техниката по-долу в поста ми със сигурност го разбират.
Искаше ми се и на тази техника да и пусна един тест, но зарядните явно съм ги затрил вече Smile
А ми е много криво, че съм затрил любимият мобифон - Benefon Delta. Немога да го намеря, а си го пазих дълго време...
[Изображение: 20191212-220529.jpg]

Пс: Ако модераторите решат нека премахнат поста... Носталгия явно ме е налегнала Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на N.N. за това мнение:
  • trai40
Цитирай

Вчера сменихме на жена ми задното стъкло на S10+, в оторизиран сервиз на Самсунг в София, цената 93 лева ми се стори много добра. За Note 10+, е 101 лева.
Много прилични цени ми се видяха.

Sent from my Samsung Galaxy Note 10+ using Tapatalk

Sony Xperia Tipo HTS One S LG Optimus G Pro Samsung Galaxy Note 4 Samsung S8+ Samsung Galaxy Note 8  Samsung Galaxy Note 10+ (Aura Black) iPhone 12 Pro Max Samsung Galaxy Z Fold 3
[-] 1 потребител изказва благодарност на iNfRaSoNiC за това мнение:
  • NaniG
Цитирай

(2019-12-07, 09:53:24)tonus написа:  Моят го взех от Теленор и нямаше.
И моят е от теленор и нямаше но се обадих в централата на самсунг в софия/ намира се на цариградско шосе отстрани мола/ и ми казаха че е имало наистина пратки без преходника и юсб- то и ми ме помолиха веднага да мина през тях за да си получа комлекта който липсваше. Бяха много любезни

Изпратено от моят LM-G810 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на fourplay2 за това мнение:
  • yankoa
Цитирай

Ами задното стъкло просто се нагрява и излиза.
Нищо не се разглобява и не е част от корпуса, затова и лесно се сменя и цената от 93лв ви се е видяла "малко".
Кажи благодаря, че не си счупил задното стъкло на нов Айфон, там цената пак е 93лв (по 10) Smile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай

(2019-12-07, 09:15:41)arrogant написа:  Моят има usb >> usb c.
Oт А1.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Имал съм и micro usb >> usb c.
Чак сега си отворих кабела и изпадна.

Sent from my Galaxy Note 10+ using Tapatalk
Цитирай

Здравейте, силно се замислям да мина на Note 10. В този ред на мисли, искам да попитам.
Дисплея, има ли опция да остава включен, докато гледаш в него?
Като получиш обаждане, има ли вариант да отговориш, без да натискаш нещо по телефона?

Samsung Galaxy Note 10 Black 
Huawei p20 pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)