Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Реклами в тубата в началото на почти всеки клип
#1

Не знам, колеги! Това нормално ли е? Старият ми телефон Redmi 4 няма такъв ужас! А най-неприятно е когато клипа е на третата минута и по средата на думата: "Фуудпанда... (на баба ти хвърчилото). Bu
И при вас ли е така?

Xiaomi 11T pro
Цитирай
Аксесоари
#2

Да. Последните седмици е трагедия. Преди това не бешв така.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай
#3

За голямо съжаление е така. Никога няма да си инсталирам приложението на фуутпанда Smile

Pocophone f1
Цитирай
#4

Сравни версиите на приложенията.
Може защото 4ката е андроид 6 или 7 да е с по-стара версия и да няма толкова реклами
Цитирай
#5

(2019-08-19, 12:36:32)suffer написа:  Сравни версиите на приложенията.
Може защото 4ката е андроид 6 или 7 да е с по-стара версия и да няма толкова реклами
При мен допреди няколко седмици нямаше почти никакви реклами. И после стана мазало

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай
#6

По принцип е добре да си прегледате настройките за реклами в профилите и да забраните повечето източници.
Поне фейсбук в такъв момент спира спонсорираните постове за около месец докато събере достатъчно персонализирана информация и пак да започне с опитите за заливане.
Другия вариант е да не се ползва приложението, а браузър с адблокър например.
Цитирай
#7

(2019-08-19, 12:10:48)pavlin0 написа:  За голямо съжаление е така. Никога няма да си инсталирам приложението на фуутпанда Smile
Аз го инсталнах, за да им дам 1 звезда и да ги нахлебя.

Nexus 5, Nexus 5X, Mi A1, Mi A2 Lite, Poco F1, Mi 10T
[-] 1 потребител изказва благодарност на jafaar за това мнение:
  • slavkov
Цитирай
#8

Аз лично не ползвам сток апп-а на YouTube и нямам грам реклами. Принципно съм с Oxygen OS + magisk +youtube vanced, но има как да се сложи и на не-руутнат MIUI ром. Вижте тази тема: https://www.xda-developers.com/youtube-vanced-apk/

Ако сте с руут директно си го сложете през Magisk. Няма реклами и може да слушате музичка с изкл. екранSmile

Скоро излиза Глобалния стабилен (за някои телове е 10.3.7.0, надявам се за нашия да е 8.0 с august security patch) и препоръчвам на всеки, който държи да си стои на MIUI, да си сложи версията от Xiaomi.eu или някаква друга, но да не е стоковата на Xiaomi.
Цитирай
#9

YouTube Vanced може да се сложи на всеки един телефон, не само на MIUI. До скоро го ползвах, но от време на време ми се разпадаше връзката с телевизора, на който си пускам клипове от YouTube през телефона и си върнах стоковото приложение. Иначе да, там няма никакви реклами.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#10

Благодаря, колеги! Ще го пробвам този "YouTube Vanced"! Smile

Xiaomi 11T pro
Цитирай
#11

Дайте линк за youtube vanced. Не го намирам в маркета

Pocophone f1
Цитирай
#12

Няма да го намериш в маркета по разбираеми причини.

vanced. app е сайта.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#13

Ами върши работа. Мерси! Smile

Xiaomi 11T pro
Цитирай
#14

Хора Ютуб иска да ми спре достъпа след още 2 клипа защото съм ползвал адблокер. Някой да знае нещо по въпроса? Става въпрос за Настолния Компютър! не телефона...

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
[-] 1 потребител изказва благодарност на nehranimaiko за това мнение:
  • jivkojj
Цитирай
#15

(2023-11-02, 21:43:47)nehranimaiko написа:  Хора Ютуб иска да ми спре достъпа след още 2 клипа защото съм ползвал адблокер. Някой да знае нещо по въпроса? Става въпрос за Настолния Компютър! не телефона...

При мен вече ми спря достъпа....

Това ползвам в момента (Tampermonkey) и мисля е добро решение за момента..

https://www.youtube.com/watch?v=K6mLO627..._Reaper307

Важно е да изключиш адблока само за Youtube, за другите сайтове нека си действа... Успех Wink
[-] 1 потребител изказва благодарност на bl0odline за това мнение:
  • nehranimaiko
Цитирай
#16

(2023-11-02, 21:56:19)bl0odline написа:  При мен вече ми спря достъпа....

Това ползвам в момента (Tampermonkey) и мисля е добро решение за момента..

https://www.youtube.com/watch?v=K6mLO627..._Reaper307

Важно е да изключиш адблока само за Youtube, за другите сайтове нека си действа... Успех Wink

ами изключих го само за ютуб, те не ти оставят избор а преди месец нямаше никакви проблеми

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#17

Да де, ама изпробва ли Tampermonkey със скрипта?
Цитирай
#18

Revanced?
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • fu4ko
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)