Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Note10 - аксесоари и глезотийки
#1

В техно веригите вече са налични оригиналните калъфи.  Взех си този от снимката, но едва ли  ще ползвам само него.  
Моля ползвателите  на телефони без калъфи да си спестят коментари от рода "как ще скриеш това бижу или ... не робувам на телефони и прочие..." .
До болка съм  чел и слушал подобни мнения ...
55 лева е цената му.


Прикачени файлове Миниатюри
   

От опит мога да кажа, че има по-хубави телефони от моя, но това са следващите модели от тази марка...   [Изображение: tummenupp.gif]
[-] 2 потребители изказват благодарност на SeVdilin за това мнение:
  • gogon, keralain
Цитирай
Аксесоари
#2

В саммобиле пишат, че няма голяма разлика между зарядното 25W и това 45W.
https://www.sammobile.com/news/galaxy-no...-over-25w/
Цитирай
#3

Не бих дал и 1 лв. за 45W зарядно. По принцип гледам да не ползвам хич опцията за бързо зареждане. Предпочитам да си взема с мен преносимата батерия ако се претиснявам, че трябва да излизам, а пък тока в телефона ми е малко.
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivanov_km за това мнение:
  • vankogotinoto
Цитирай
#4

И аз не бих си го взел ,всъщност не помня от кога не съм си зареждал личния телефон с кабел Smile .
Цитирай
#5

Телефона си идва със бързо зарядно сега едни 10-на минути няма да оправят света Smile
Цитирай
#6

Здравейте
https://m.emag.bg/4smarts-second-glass-u...ction=view
Мнения за това стъкло ?
Цитирай
#7

Що се отнася до стъклените протектори за извити дисплеи, имай в предвид, че почти всички се разлепват на максимум втората седмица. За Note 9 така и не чух някой да е попаднал на стъкло, което след няколко дни да не замине в коша. Също и за S сериите. Другото което е, че сензора за пръстов отпечатък под дисплея съм сигурен, че няма да хваща, нищо, че в описанието пише Supports Fingerprint. С две думи стой си с фабричното фолио, защото всичко, което купиш ще са пари на вятъра. Аз даже всички телефони от подписа ми съм ги ползвал без абсолютно никакъв протектор на дисплея и не са имали поражения. На сегашния ми S10 му свалих фолиото на десетия ден още.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#8

С Whitestone dome glass нямам ядове вече трети месец и сензора за пръстовия си отчита без проблеми. Това е на С10+, където дисплея е доста по-извит от този на Ноут 10(+). Парите които дадох за него изобщо не са на вятъра и предполагам че и за Ноут ще пуснат стъкло от Whitestone.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#9

За това съм съгласен, но малко хора биха дали 100+ лева за стъкло.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#10

Така е могат да си позволят телефони за 2 бона и повече, а се циганят за стотина лева за аксесоари. Живи да ги оплачеш завалиите социално слаби от където и да ги погледнеш. Имам пресен пример с приятел който има Ноут 9 на около 8-9 месеца и го беше обзавел с гръбче тип кондом и найлонов протектор от али-то за няколко левчета. Миналата седмица дойде да ми се жалва с пукнат дисплей в горният десен ъгъл , как му бъркало в очите и да съм му търсил къде евтино да му сменят стъклото или целия дисплей. Като му проучих цените 320 лв за стъкло и 600+ лева за оригинален дисплей реши да даде апарата на сина си третокласник, а той да си вземе новият Ноут 10+.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tonus за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#11

Не мисля, че е до цигания. По-скоро даването на 100 лв за протектор за екрана е простотия.

Както виждаш простотията зависи от гледната точка. Нищо лично.

Счупването на екрана зависи най-вече от ъгъла на падане.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на gurcayy за това мнение:
  • Bavarche, Victormihov
Цитирай
#12

Нищо лично но за мен е простотия( или наличие на много излишни пари лесно изкарани, поради което не се и ценят) да ползваш скъпо устройство незащитено и дори и най-малката драскотинка по него ме дразни и ми разваля удоволствието от ползването му. Въпрос на гледна точка.
Когато гърбът на телефона покрива ръбовете му така че когато е поставен с екрана надолу да няма контакт с повърхността и като има и стъклен протектор няма как да има поражения при случайно изпускане.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#13

Всичко с изпускането е до късмет. Виждал съм такива преметания на телефон и в крайна сметка му няма нищо, както и невини падания, при които дисплея е на сол. Трай бабо да те не стига, както се казва.
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivanov_km за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#14

Екран с такава голяма площ да стои гол си е направо дърпане на дявола за опашката.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#15

В кърпа, след това вестник "3та възраст" и после прозрачна найлонка е най сигурно. Мани ги тея дето си ги носят незащитени. Wink
Както каза колегата @gurcayy за едни е простотия да го съсипеш с аксесоари, за други да го носят гол. Оставете ги да си имат мнение, без да квалифицирате хората дали са прости или действат като такива, или не.
[-] 2 потребители изказват благодарност на vladdark за това мнение:
  • Bavarche, Victormihov
Цитирай
#16

Без кейсове, и му махнах протектора на втория ден защото разваля екрана. Имам десетки хиляди часове опит в държене на телефони и от години на сам не ги изпускам освен ако не хвърля в земята. Нещо което се е случвало с Nokia 808, Lumia 950XL, S9+ и още за които не се сещам защото ги менкам често телевизорите. Нищо освен драскотини :/ При всеки различно.
Аз не виждам смисъл да се вземе такова устройство и да почнеш да го опаковаш. Камоли в гуменки за 2лв. Смешна работа!!!

https://imgur.com/a/tAJfbmS

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
[-] 2 потребители изказват благодарност на BGDropche за това мнение:
  • Bavarche, gogon
Цитирай
#17

Това не е лошо:
[Изображение: 11821655785502.jpg]
Линк
Цитирай
#18

Вече счупих 3 съкла на Whitestone Dome. Страшно лесно се напукват.
Повече не купувам такива

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Цитирай
#19

(2019-08-29, 21:59:46)anatol06 написа:  Това не е лошо:
[Изображение: 11821655785502.jpg]
Линк
Страхотни са тия кейсове.
 Имам и на нот8 и на нот 9  и сега на 10ката....
Цитирай
#20

(2019-08-29, 22:01:47)m.dachev80 написа:  Вече счупих 3 съкла на Whitestone Dome. Страшно лесно се напукват.
Повече не купувам такива

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Как ги чупиш при поставянето или при изтърване на телефона. Ако е при изтърване нали това им е ролята те да се чупят, а екрана да остане невредим.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#21

Той ако за една седмица изпуска телефона 3 пъти е по-добре да си вземе удароустоичив телефон. Предполагам ги чупи при поставянето.

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivanov_km за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#22

+един глас от мен за
https://www.technopolis.bg/bg/Aksesoari-...B/p/591534
Ползвал съм го на Note 9 - чудесна защита с подсилени горна и долна страна
За S10+ обаче не стояха така нещата, отгоре и отдолу беше от мек силикон
Сега за Note 10+ отново се спрях на този модел защото е подобрен и е почти като този за Note 9.
По принцип често сменям калъфчетата и почти винаги имам по 5-6 различни. Другият ми избор са моделите на UAG и по специално Monarch който все още не е излязал обаче за Note 10+

Now: Note 10 Plus, Ex: Samsung Galaxy S10 Plus, Huawei P30 Pro, Hiawei Mate 20 Pro, Iphone XS Max, Note 9, Huawei P20 Pro, Huawei P10 Plus, Mate 10 Pro, Samsung Note 8/S8/S7/S7 Edge/S6/S5/S4/S3/S2 and 100 more
[-] 1 потребител изказва благодарност на tanatos за това мнение:
  • vankogotinoto
Цитирай
#23

(2019-08-31, 06:58:40)tonus написа:  Как ги чупиш при поставянето или при изтърване на телефона. Ако е при изтърване нали това им е ролята те да се чупят, а екрана да остане невредим.
Не ги чупя при поставянето разбира се. Малко да тупне лелефона на земята от 20 или 50 см. и се чупи. По някога се пука дори и когато ми е в джоба. Мога да направя сравнение с много други мои телефони до сега. Това че се чупи протектора, съвсем не означава че е за сметка на дисплея. Ако някой ми беше дал такъв съвет преди, щях да си спестя доста парички. Който иска да вярва, а другите ще го разберат по трудния начин

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Цитирай
#24

(2019-09-02, 23:56:09)m.dachev80 написа:  Не ги чупя при поставянето разбира се. Малко да тупне лелефона на земята от 20 или 50 см. и се чупи. По някога се пука дори и когато ми е в джоба. Мога да направя сравнение с много други мои телефони до сега. Това че се чупи протектора, съвсем не означава че е за сметка на дисплея. Ако някой ми беше дал такъв съвет преди, щях да си спестя доста парички. Който иска да вярва, а другите ще го разберат по трудния начин

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Интересно ползвам този вид стъкла вече на няколко от апаратите, които са минали през ръцете ми и съм си ги продавал заедно с тях без да имат и драскотинка. Айфона и С9-та съм ги изтървал от метър и половина без да имат никакви поражения. Разбира се и за гърба винаги ползвам Spigen Ultra Hybrid, малко е скъп но предпазва перфектно телефона и прозрачният не прикрива красотата на телефона. Поръчах си такъв и за Ноута.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#25

Препоръчайте някакъв ултра тънък, прозрачен силиконов кейс от амазон или ибей (че съм в УК). Тоя на спиген ми е много тлъст и отдолу на gesture-ите (вместо навигационите бутони) е много неудобно изпъкнал


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)