Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy Note 10/Note 10+

Има и по лесен начин от фокусите в XDA и 4PDA, с външно приложение. Такова ползвам и си ползвам жестовете които така и не могат да ги направят толкова време да работят и на други лаунчъри.

Samsung Galaxy Note10+Aura Glow
Цитирай
Аксесоари

Здравейте със последната актуализация видях че камерата по време на запис на видео можеш да сменяш предна със задна камера.
А имали начин да се снима клип едновременно с предната и задната камера стария ми ноут имаше такава опция

Ericsson>Simens m55>Sony Ericsson T360>Nokia 6660>Privileg zm90>Nokia n95 8gb>HTC dezire HD>Samsung Galaxy Note>Samsung Galaxy Note 2>Samsung Galaxy Note 3>Samsung Galaxy Note 4>Samsung Galaxy Note 8>Samsung Galaxy Note 10+>Samsung Galaxy Note 20 Ultra>Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай

HardrockMan сподели с нас.

Милан
Цитирай

(2020-04-10, 16:41:55)Petreto1980 написа:  HardrockMan сподели с нас.

One Hand Operation+ в плей стора и си ги нагласяш както искаш. Wink

Samsung Galaxy Note10+Aura Glow
Цитирай

Не е същото,доста далече от истината.

Милан
Цитирай

На Nova ми работят от лява и дясна страна за връщане и от долу за изчистване и извеждане на всички отворени приложения, точно както искам. Кое не е същото, при мен работи бизпроблемно?

Samsung Galaxy Note10+Aura Glow
Цитирай

(2020-04-10, 11:25:05)Petreto1980 написа:  https://www.youtube.com/watch?v=z1NDYVMEhqg&t=517s

Ето работещо,но с много лошо качество.Аз лично не успях добре да видя какво въвежда.И ми се струва малко че лагва.
Това съм го пробвал. Не става. Като минимизираш приложението става едно прескачане от samsung home screen към нова хоум скреен. Мега дразнещо.
Няма реално работещ начин. Само колегата явно знае как става в целия свят ама не казва Big Grin
Цитирай

HardrockMan се оказа прав.Ползвам GoodLock и свалих Onehand-има доста настройки и след като си поиграх жестовете на NovaLauncher придобиха доста приятен вид.Мога да кажа,че почти ги докарах кати жестовете на Iphone-ползвах XS MAX преди,и смея да кажа че тябното жестово управление е доста по-добро.

Милан
Цитирай

Имам one hand. Може ли да се направи анимацията като на айфона или на Андроид 10 жестовете като минимизираш приложение? И съответно като задържиш пръста да показва recent apps?
Цитирай

Е,айде да не прекаляваме Smile

Милан
Цитирай

[Изображение: 907108?w=1000&fit=clip]Нов ъпдейт, подобряване стабилността на системата, изчистване на грешки.

Ex Htc Hero ->Ex Samsung Galaxy S ->Ex Motorola XT910-> Ex Samsung Ativ S -> Ex ZTE 5s -> Ex K910 Vibe Z -> Ex Samsung Note 4 -> Samsung Galaxy S7 ->Ex Samsung Note 9.. Samsung Note 10 +to be continued... waiting for Samsung Galaxy S22 Ultra
[-] 2 потребители изказват благодарност на luchko15 за това мнение:
  • DashBerlin, PanasonicMobile
Цитирай

Много странна актуализация.
Цитирай

Аз все още я нямам

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай

Аз преди 3-4 ъпдейтнах. От А1 е телефонът.
Цитирай

За България излезе още в петък. Това че телефонът ви е от A1 не го прави с нищо по-различен от такъв купен от Теленор, Вива или техномагазин. Всички те са с продуктов код за България-BGL и се ъпдейтват по едно и също време. Операторски продуктови кодове последно имаше при Самсунг С8 поколението.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tonus за това мнение:
  • Bobby34
Цитирай

Снощи гледам камерата се е ъпдейтнала, някаква информация дали има нещо ново ?
Цитирай

Нов ъпдейт:
Model SM-N975F
Model name Galaxy Note 10+
Country Bulgaria (BGL)

Version Android 10
Changelist 18246528
Build date Mon, 20 Apr 2020 01:30:42 +0000
Security Patch Level 2020-05-01
Product code BGL
PDA N975FXXS4CTD1
CSC N975FOXM4CTD2

 За сега го няма ОТА, а е само в Саммобиле.

Излезе и ОТА 159,85мб.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 2 потребители изказват благодарност на tonus за това мнение:
  • PanasonicMobile, RiseOfTheLycan
Цитирай

Туко що ми излезе
[Изображение: Screenshot-20200502-082444-Software-update.jpg]

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

Цитирай

Така се бях навил да сменям с note 10+... След всеки един ъпдейт прецакват жестовете. Аз ползвам Нова от години и не мога да се занимавам с гимнастики за 1300 лв., за да си докарам едно просто управление на телефона. За голям телефон като този без жестове ще ми е трудно управлението с една ръка. Много жалко. До края на месеца има време да се чудя, но е много тъпо, че режат функциите за други ланчъри.
Цитирай

Жестовете си работят перфектно, даже след последните два ъпдейта дори не се налага да се правят "гимнастики".

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

Е, ако е така ще продължа да се навивам.

(2020-05-07, 20:56:50)Ивайло69 написа:  Жестовете си работят перфектно, даже след последните два ъпдейта дори не се налага да се правят "гимнастики".
Ти по принцип ли имаш предвид, че си работят или със nova launcher? Щото тука пише, че чак с UI 2.5 ще позволят жестовете с външни ланчъри...
https://www.androidpolice.com/2020/03/19...re-update/
И другият ми въпрос е, с андроид 9 с какъвто ще е в кутията ще имам ли проблем с жестовете?! Ако не, мога да не ъпдейтвам до 10, поне докато не дойде прословутият UI 2.5.
Цитирай

Ще имаш и с 9 и с 10. Ето това е положението с Нова. More options e неактивно.
Жестовете на Гугъл обаче са алтернатива просто. Честно да ти кажа само анимацията ме кефи. Иначе аз ползвам тези на телефона, без бутони и са ми супер удобни. Тези на Гугъл чисто като функционалност не носят нищо допълнително. [Изображение: 7f19d088ccaaa67c16b7188b873b51d2.jpg]
Цитирай

Значи както сега си плъзгам на mate 10 pro от двата края на дисплея за back и отдолу нагоре за home, а със задържане на същото за отворени приложения си работи без проблем? А тези more options за какво са тогава, щом работи и без тях?
И още нещо, четох че след някой от ъпдейтите е премахната опцията за заключване на програми? Трябвали и за тва външна програма или вече няма проблем? На мейта всички чатове (и не само) са ми заключени и с отпечатък отварям...
В момента имам и активирани volte и vowifi, ще си работят ли с ноута?
Цитирай

(2020-05-08, 12:07:09)Bobby34 написа:  Ще имаш и с 9 и с 10. Ето това е положението с Нова. More options e неактивно.
Жестовете на Гугъл обаче са алтернатива просто. Честно да ти кажа само анимацията ме кефи. Иначе аз ползвам тези на телефона, без бутони и са ми супер удобни. Тези на Гугъл чисто като функционалност не носят нищо допълнително.
Я да чуем от разбирача, кой точно жест не работи.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

(2020-05-08, 12:15:51)eksoldier написа:  Значи както сега си плъзгам на mate 10 pro от двата края на дисплея за back и отдолу нагоре за home, а със задържане на същото за отворени приложения си работи без проблем? А тези more options за какво са тогава, щом работи и без тях?
И още нещо, четох че след някой от ъпдейтите е премахната опцията за заключване на програми? Трябвали и за тва външна програма или вече няма проблем? На мейта всички чатове (и не само) са ми заключени и с отпечатък отварям...
В момента имам и активирани volte и vowifi, ще си работят ли с ноута?
Не, жестовете на Самсунг работят. Тоест отдолу нагоре Swype в лявата част на екрана отваря recent apps, посредата ти е хоум, вдясно - back.
Можеш и да им разменяш местата на двата крайни. За заключване на приложения - secure foldera мисля ще ти свърши работа.

Иначе на мега експерта Ивчо на него всичко му работи. Самсунг казват не работи, ама той вика работи. Е сигурно и те не знаят де...
Аз пробвах с някакви кодове през adb ама грозно се получава. То ако беше ей така с два реда Самсунг щяха отдавна да са го оправили.
Самите Нова казват не работи, ама нашия вика бачка, нема ядове.
[Изображение: 5ae30520d4a1aa52d2ff3cb6d4cb79ab.jpg]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)