Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy Note 10/Note 10+

Нали Ви качих клипче че работи, допускам да има някаква разлика в рома, аз съм със индонезийския заради записа, но едва ли.
Моята Нова пък не вика, че не работят.


Прикачени файлове Миниатюри
   

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
Аксесоари

Каква е тази бета? Да не е там загадката?
Моята е от стора, платена.

P.S. Моята е 6.2.12. Не е от това. Не знам при теб как работят. Както и да е. Жестовете на Самсунг са ми ок.
Цитирай

Пробвай

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

(2020-05-08, 18:15:05)Bobby34 написа:  Каква е тази бета? Да не е там загадката?
Моята е от стора, платена.

P.S. Моята е 6.2.12. Не е от това. Не знам при теб как работят. Както и да е. Жестовете на Самсунг са ми ок.

Доста приложения в стора имат бета версии. Като отвориш даден апп, скролни надолу и ще видиш това:

.png Screenshot_20200508-203759_Google Play Store.png Размер: 34.52 KB  Сваляния: 470


Избери Join и след малко ще ти се ъпдейтне апп-а с бета версия. Ако е бъгава версията, избираш Leave от същото място и пак ти се връща редовната версия.

   

В дискорд канала на Нова лънчер има доста инфо за бетата, в момента специално стабилната версия е последна и няма активна бета.
Цитирай

Да, видях, на Ивайло е по-стара версия.
Цитирай

И? Работи ли при теб жестовото с тая бета?
Тая secure folder не ми върши работа. Не мога да наредя 30 програми в една папка и да търся всеки път какво ми трябва, след като сега всичко необходимо ми е на десктопа подредено... Що са махнали заключването на приложения... Едно и също години наред. Махат, че после да го сложат в новия модел и всички да ахнат от удоволствие, че нещо старо се появило...
Цитирай

Има нов ъпдейт.
https://youtu.be/fS8-DpgVx04
Цитирай

Само че за момента го няма за нашите N975F а е за N975U1 американска версия със Снапдрагон.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Ясно.
Нещо Виваком нямат запечатани черни бройки... Чакам да намерят една. И да влизам в джаза при вас. Ако намерят де.
Цитирай

@eksoldier, гледам сега в сайта им, че имат черен наличен за онлайн поръчка, но до колкото си спомням на теб в офис ти предлагаха по-добри условия за абонаментен план?

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Ми не, и в сайта видях, че са си същите. През my vivacom нямам нищо. XL 30.99 с 30ГБ ми идва на 1240 кинта, но не ми дава да избера ноута, а специално предложение за мен п30 про.
А и s20 ultra ми дават. Ама шматки, що само лизинг ми показват като искам кеш да плащам... Ще взема да се обадя утре да ги питам могат ли да ми пратят запечатан ноут.
Цитирай

Сигурен ли си, че го правиш от където трябва, че е малко объркано по принцип. Отиваш директно на Note 10+, скролваш надолу, избираш “преподписване на план”, иска да се логнеш отново и тогава ти излизат избор на плановете за преподписване и цената на телефона с тях. 
И една подробност, поне аз като поръчвах устройство с преподписване преди 2-3 месеца, не ми даваше да избера доставка до офис на Еконт. Винаги даваше грешка. Като избереш до адрес всичко минава без проблеми, пък ако искаш да е до офис може да си пренасочиш пратката в последствие.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Да, после го видях това, но като избера ноута ми дава стандартната цена на плана с орязани ГБ... Както и да е, да не спамя темата. Щом го има наличен в сайта, би трябвало да го има на склад. Ако свърша работа ще се похваля с гръм и трясък.
Цитирай

Юнският ъпдейт започна с Германия:
Model SM-N975F
Model name Galaxy Note 10+
Country Germany (DBT)
Version Android 10
Changelist 18777656
Build date Tue, 26 May 2020 08:25:31 +0000
Security Patch Level 2020-06-01
Product code DBT
PDA N975FXXU4CTE9
CSC N975FOXM4CTE9

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Немския ъпдейт за юни


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на beko9 за това мнение:
  • PanasonicMobile
Цитирай

Подобрена ли е работата на пръстовия отпечатък?
Гледах едно клипче на моделите със снапдрагон че това носи ъпдейта.

Милан
Цитирай

Някои получи ли вече ъпдейта в България?

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Не току що проверих и го няма Smile
Цитирай

Аз ъпнах вчера до майския ъпдейт. За сега всичко е наред. Дразни това, че мога да заключвам само до 3 приложения в таскмениджъра.

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Аз съм с юнския CTE9.Спокойно си заключих 7 приложения.

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай

При мен е максимум три, как при теб са седем???
Ето, опцията за заключване не работи като съм избрал вече три...
.jpg Screenshot_20200609-204459_One UI Home.jpg Размер: 25.81 KB  Сваляния: 167


Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Ето няколко.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай

(2020-06-09, 18:11:18)venes написа:  Аз съм с юнския CTE9.Спокойно си заключих 7 приложения.
През Один или OTA?

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай

С ОТА файл,но флашнат през adb sideload.Тук при нас още няма истински ота ъпдейт.Файлът е по-малък от одинския и става по-бързо.

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай

Дойде българския ъпдейт ОТА.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tonus за това мнение:
  • Crazy_hatteR
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)