Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy Note 10/Note 10+

Махнали са жеста за връшане назад от дясната страна на екрана,оставили са само от лявата.Също да махнали и стрелката на същия жест.Батерията пада по-бързо също.

Милан
Цитирай
Аксесоари

При мен го има

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай

Има и нови жестове-по диагонала.Но при мен дясното връщане назад го няма.Странно.

Милан
Цитирай

При мен го има връщането и от ляво и от дясно. По диагонал излиза Гугъл асистент. Една идея по-бързо разпознава отпечатъка. За батерията не мога да коментирам, на 2 часа е още. Но е нормално да иска няколко зареждания и рестарта. Още повече, че ъпдейтите трият кеша и професора е натоварен да индикира всички файлове.

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай

И аз ъпдейтнах преди малко. За сега разлика не виждам. Появи се възможността да ме търсят на всички галакси устройва, която не ми допада особено, но така или иначе това ми е единственият Самсунг телефон.
Като ида на гости на един приятел и му зазвънят трите айфона и двата айпада едновременно ми идва да скоча от терасата.
Някъде писах, но и тук да кажа, че си ползвам пълноценно жестовете с FNG и nova launcher.
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • Crazy_hatteR
Цитирай

(2020-06-16, 22:27:24)eksoldier написа:  И аз ъпдейтнах преди малко. За сега разлика не виждам. Появи се възможността да ме търсят на всички галакси устройва, която не ми допада особено, но така или иначе това ми е единственият Самсунг телефон.
Като ида на гости на един приятел и му зазвънят трите айфона и двата айпада едновременно ми идва да скоча от терасата.
Някъде писах, но и тук да кажа, че си ползвам пълноценно жестовете с FNG и nova launcher.
Реших отново да дам шанс на Нова Лънч... За жестовете заложих на приложение от Самсунг.[Изображение: eaddc40ff5c31a45885f8ced2508e070.jpg]

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Да, и аз го инсталирах, но FNG ми дава повече опции. Плъзгам надолу по кривия екран и ми дава home плъзгам нагоре и ми дава последно отворените програми. Съответно back от двете страни и скриншот при плъзгане и задържане от едната страна и заключване на телефона от другата. Разбира се всичко това се настройва както искаш. Отдолу съм спрял жестовете, за да няма объркване с фабричните на Самсунг. И съм скрил всички бутони. Можеш да пробваш и нея. За мен е супер удобна. Даже я сложих и на мейта.
Цитирай

Аз даже си я платих. Разработчикът заслужава подкрепа. Просто програмата е уникална и за около година и половина ми е крашвала един път.

Аз ползвам най-често долната част на екрана. Не се бърка с фабричната.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

И аз я платих веднага. Ами аз си свикнах и е много удобно да си плъзгам по извития екран. Долу рядко ползвам, а и с тези дебели палци, не ми е много удобно, още повече, че екрана е до края на панела, не като стария мейт... Абе за сега притесненията са ми пресечени.
Нещо друго, не знам дали и при вас е така? Понякога като сменям режимите на камерите като снимам не ми изкарва снимка, трябва да повторя щракането и тогава става... Тва ми е за сега забележката, че някой път може да се наложи бърза снимка, а ще пропусна кадъра.
Цитирай

Дойде ъпдейт с поправка на защитата 1 юли 2020.


Прикачени файлове Миниатюри
       

1916 
Цитирай

След последния ъпдейт видеото на заключен екран не започва винаги от начало, а от там където е загаснал дисплея. Не ми харесва така...
Цитирай

Колеги,
Някой инсталирал ли е августовският ъпдейт?
Някакви нови промени и по - специално живота на батерията?
Цитирай

(2020-08-26, 16:44:49)angelstamb написа:  Колеги,
Някой инсталирал ли е августовският ъпдейт?
Някакви нови промени и по - специално живота на батерията?

Няма ядове с ъпдейта, не съм забелязал нови неща, живота на батерията е ок.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

За Германия има нов релийз N975FOXM6DTH7/N975FXXU6DTH5 - One UI 2.5

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

До колкото разбрах има и Wireles DEX в тоая релийз https://www.android-hilfe.de/forum/samsu...t-12216999

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Samsung Galaxy Note 10 One UI 2.5 Update: Complete Changelog

https://www.rprna.com/news/samsung-galax...ne-ui-2-5/
[-] 2 потребители изказват благодарност на evgenikox за това мнение:
  • Compare, PanasonicMobile
Цитирай

Някой в България да е получил ОТА ъпдейта?
Аз си проверявам по 2-3 пъти дневно, но уви - нищо.
Сутринта на жената S10 си получи ъпдейта, а нашите телефони уж са по-нови Big Grin

Samsung Galaxy S20 Plus

Цитирай

Днес или утре ще го пуснат и за нас.
Цитирай

kiriku така го правят, та ако има проблем при S, да го оправят, преди да дойде при Note, защото гледат за него всичко да е както трябва.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 3 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • evgenikox, kiriku, losh1
Цитирай

Преди няколко дни се актуализира.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

И за нас има Уануй 2,5.  Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   

1916 
Цитирай

И при мен дойде одеве. Как ви се струва?
Цитирай

Има нови анимации при клавиатурата....

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай

Аз съм си със swiftkey, но почнах да си глася рутините. Много яко било това. Заради спотифай bluetooth ми беше пуснат постоянно, DA също, а си харчат батерия. Галерията пък като я пусна съм си нагласил да се маха синята светлина (ако е вечер) и яркостта да е на макс. За други приложения също. Много е добро това!
Цитирай

След последния ъпдейт ми се появи отново clipboard и нямам възможност да го спра от настройката на клавиатурата. Това е супер неадекватно, пази ми всички пароли които копирам. Как да премахна тая недомислица???
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)