Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy Note 10/Note 10+

Здравейте, след последния ъпдейт се появи странна вибрация. Присъства на всякъде и не мога да открия закономерност. Когато телефона е в ръката ми, без да докосвам нищо, дори и на заключен екран, при най - малкото движение се усеща, като от клавиатура или обратна връзка, след като докоснеш дисплея. Дано съм се изразил правилно. Някакви идеи...

Samsung Galaxy Note 10 Black 
Huawei p20 pro
Цитирай
Аксесоари

При S10 имаше същия проблем. Казват, че било от компаса.
Виж пост # 1210
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1640846

1916 
Цитирай

Благодаря за информацията. Явно там е проблема. Калибрирах нещата и се получи за сега... Не става с калибриране. Деактивирах компаса и спря да вибрира.

Samsung Galaxy Note 10 Black 
Huawei p20 pro
Цитирай

От днес при мен на първо място като консуматор излиза "краен екран". Пробвах да калибрирам компаса, но при всяко отваряне все не показва точно. Има нещо което не е наред с този ъпдейт. Аз не намерих от къде да деактивирам компаса, но спрях краен екран.

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • PanasonicMobile
Цитирай

И аз днес спрях крайния екран... Много смуче ток. Има проблем.
Цитирай

Може ли някой да уточни ''как да спрем крайният екран''`?
И при мен свършва батерията мнооого бързо!

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

При мен няма подобни проблеми с крайния екран.

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivanov_km за това мнение:
  • naskogeo
Цитирай

Дисплей - краен екран.
И така. От както купих телефона не помня да ми е издържал толкова много без зареждане през деня. Та ето резултата без крайния екран, който спрях днес сутринта. Пускам и от вчера снимка.
.jpg Screenshot_20200921-215842_Device care.jpg Размер: 21.98 KB  Сваляния: 428
.jpg Screenshot_20200921-215855_Device care.jpg Размер: 23.78 KB  Сваляния: 430
Цитирай

(2020-09-21, 16:51:05)ivanov_km написа:  При мен няма подобни проблеми с крайния екран.

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk

Същата работа...нямам проблем Angel

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

[-] 1 потребител изказва благодарност на RiseOfTheLycan за това мнение:
  • naskogeo
Цитирай

На кое му викате краен екран?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Май за това говорят.

[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • Compare
Цитирай

Тук е писал NaniG

   .
    А относно AOD, аз съм го направил да се появява при еднократнотапване. Направих експеримент и като ми пратят съобщение от фейсбук месинджъра, нищо никъде не светва. А има ли как да се направи като дойде съобщението нещо да мига, за да ми привлече вниманието?

Пробвай с Крайна светкавица. При получаване на ивестие свети около екрана и се поява иконка на дисплея. На S10 + е в Настройки > Дисплей > Краен екран > Крайна светкавица.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • Compare
Цитирай

И аз нямам проблем. Правя си 6-8 часа СОТ.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Цитирай

С едно зареждане това е невъзможно при мен. Но имам 7-8 мейла, няколко чат програми...
Иначе ползвам aodnotify за нотификация. Настроил съм го като имам известие да си светне aod. Супер е.
И така. След като изтрих кеша и изобщо всички данни на Крайния екран за сега смученето му спадна драстично. Ще видя в края на деня как ще е.
https://postimg.cc/ZWq68XMp


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • Compare
Цитирай

Аз имам 3 мейла, webex, MS teams. На служебния мейл получавам към 100 мейла на ден. Уебекс много смуче ток. В натоварен ден и като ползвам само телефона за работа изкарва 5.5-6 часа екран.
Но с час-два уебекс може би около 5.


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Цитирай

И при мен има проблем (след ъпдейта) с крайния екран/страничния панел.
До обяд без да го пипам и батерията ми е на 53%.
Изкл. го и всичко е наред!
Цитирай

Здравейте, някои знае ли как се изключва звука при снимане с камерата, че много ме дразни?
Цитирай

Като си на вибрация звук няма.
Цитирай

Има октомврийски ъпдейт вече.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

[-] 1 потребител изказва благодарност на niki1999kir за това мнение:
  • PanasonicMobile
Цитирай

Най-накрая някой от самсунг се е сетил колко е глупаво ъпдейтите да се правят на син или въобще някакъв фон. Сега са изцяло на черен и щадят батерията.
Цитирай

След този ъпдейт батерията ме изненада много приятно. Не че преди това беше зле де. Днес е дъждовно и цял ден съм си у нас. Игри не съм играл и съм го ползвал само на WiFi. Преди да бъде зареден съм го ползвал 15-20 минути. Значи от 100% до 50% съм направил не по-малко от 6 часа SOT.


Прикачени файлове Миниатюри
   

1916 
Цитирай

След предпоследния ъпдейт батерията започна да ми пада светкавично. Една вечер го оставих в около 3:00 часа на 100 и като се събудих в 9 беше на 88%, което ми се стори нереално при положение, че телефона не е ползван. Някакви идеи?

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай

Идеи никакви. Ако не дадеш повече информация и гледачка няма да ти помогне.
Кажи кое приложение или процес е на първо място като консуматор. Не погледна ли статистиките на батерията?

1916 
Цитирай

(2020-10-12, 09:24:00)niki1999kir написа:  След предпоследния ъпдейт батерията започна да ми пада светкавично. Една вечер го оставих в около 3:00 часа на 100 и като се събудих в 9 беше на 88%, което ми се стори нереално при положение, че телефона не е ползван. Някакви иде


Моя телефон от както го взех без да се занимавам с него батерията ми пада забелязах за 1час с 3% и се радвам че е издръжлива!
Твоя пак е по добре! Като сметна за 6часа по 3% са 18% както в твоя случай цитирам :в около 3:00 часа на 100 и като се събудих в 9 беше на 88%!
Продадох си стария телефон Ноте 8 със чисто нова батерия която от сутринта като станех в 6часа държеше до 21-22часа без да го занимавам с нищо тоя телефон .
Взех си чисто нов Note 10 Plus 5G абсолютно същия куриоз както Ноте 8 ,бесен бях ,продадох го и си взех нов Note 10 Plus с тоя телефон батерията държи близо 36часа без да се занимавам много с него и се радвам даже Rolleyes 
Интересно което ми прави впечатление с един стар телефон Samsun Galaxy A3 (2016) батерийката му 2300мАh 8 ядрен Lol с  поне 50 .apk и какво ли не ,батерийката си издържа спокойно 6-7-дена ако не се занимавам с него.Как стават тия работи какви са тия Firmware-та програми .....

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

(2020-10-12, 10:13:30)milss написа:  Идеи никакви. Ако не дадеш повече информация и гледачка няма да ти помогне.
Кажи кое приложение или процес е на първо място като консуматор. Не погледна ли статистиките на батерията?

Показва Spotify на първо място, Instagram и Waze - все програгми които съм ползвал през деня. Реално няма логика. Това което бях усетил е, че телефона беше доста топъл, но нямаше нищо включено. Може би се беше загряла батерията при зареждането

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)