Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy Note 10/Note 10+

(2022-01-22, 09:59:14)i770514 написа:  Реши ли си проблема че и аз го имам същия?
Все още не ако намеря решение ще го споделя тук!
Пробвано е и с друга сим карта и не помага...

Samsung Galaxy S 22 ultra 256 gb
Цитирай
Аксесоари

По интересното е че в рамките на 5 дни заради часовника дни два пъти връщам заводски, и първия път стана сега не иска нито сим карта нито телефон са различни.
Цитирай

Сега пък си имам нов проблем след актуализацията само ми сменя браузъра по подразбиране от хром на самсугския.
Цитирай

Поправка 01.2022


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 2 потребители изказват благодарност на ylok за това мнение:
  • naskogeo, sapiora
Цитирай

Тя тая поправка ми дойде с андроид 12 януари... Сега ми пуснаха пак за януари.

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Моля за помощ.След ъпдейт имам следния проблем...дублиране на програми..


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

По всяка вероятност си дублирал някое от приложенията ти за обмяна на съобщения като Viber, WhasApp, Messenger и др.
Цитирай

Благодаря за отговора"sapiora"
Цитирай

Дойде и 4.1 ъпдейта.

Изпратено от моят SM-S908B с помощта на Tapatalk
Цитирай

Откакто дойде актуализацията Samsung Keyboard се прецака. Подчертава ми като грешна всяка дума, която въвеждам на български или английски език. Какви ли не гимнастики не включвах и не изключвах, включително Grammarly, и няма решение. Преминах на Gboard.
Цитирай

Нямам наблюдения. Със swiftkey съм от години...

Изпратено от моят SM-S908B с помощта на Tapatalk
Цитирай

Някои има ли проблем с обажданията след актуализацията до 4.1? На йетел съм, с volte активно, и при пуснат wifi страшно бъгва когато набирам номер или ме търсят. Примерно човека ми вдига, а продължава да дава свободно, затварям, връзката е активна и не мога да затворя, не реагира и забива телефона. Пробвах ресет и не помогна. Спирам wifi и няма проблеми. Махам volte и говоря през 3г и няма проблеми. От само себе си се оправя и разваля при пуснат wifi и volte. Не мога изобщо да хвана закономерност...в момента няма проблем с обажданията, онзи ден пак ги правеше номерата...
Цитирай

Да не би да използваш алтернатива на Phone app?
Цитирай

А VoWiFi/Wi-Fi calling пуснат ли е и каква е настройката там?

iPhone 14 Pro
Цитирай

(2022-04-14, 09:56:55)Константинов написа:  А VoWiFi/Wi-Fi calling пуснат ли е и каква е настройката там?


Йетел в България имат ли VoWiFi?
Само с Виваком карта съм виждал да излиза WiFi calling да е достъпна?

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай

Не ползвам друг phone app. Всичко се оправи от само себе си. Но пълен ресет не помогна. Нямам идея къде беше проблема, но засега работи Всичко.
Цитирай

Samsung Galaxy Note 10 вече ще получава пачове на сигурност на 3 месеца, а не месечни, както е било досега.

https://www.sammobile.com/news/galaxy-no...-schedule/

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • sapiora
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)