Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy Note 10/Note 10+
#51

И аз го получих вчера, но и при мен не е имало никакви проблеми за да усетя сега някаква разлика.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
Аксесоари
#52

Проблемът беше с определени силиконови кексове, които объркваха fingerprint sensor-а. И всеки може да отключи телефона. Тоест ако не сте ползвали такива няма да усетите разлика след ъпдейта.

Sent from my Samsung Galaxy Note 10+ using Tapatalk

Sony Xperia Tipo HTS One S LG Optimus G Pro Samsung Galaxy Note 4 Samsung S8+ Samsung Galaxy Note 8  Samsung Galaxy Note 10+ (Aura Black) iPhone 12 Pro Max Samsung Galaxy Z Fold 3
Цитирай
#53

Проблема е бил в кофти състава на някои кейсове.
Сензора е регистърал тяхната повърхност, вместо пръста отгоре и естествено като е винаги отгоре да отключва телефона.

Фикса от Самсунг просто прави повече сканкранкя и анализ.

За хората със всякакви кейсове.
Пререгистрирайте си пръстите без кейс.
Ако после имате проблем с отключването с кейса - значи е кофти.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай
#54

Попринцип се предполага, че като имаш такъв скъп телефон, ще имаш и скъп протектор, но да не навлизаме повече,  важното е, че са го оправили с ъпдейт.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#55

Тук май не се прави разлика между протектор и кейс.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#56

(2019-10-21, 13:03:49)Ивайло69 написа:  Едва ли ще е до края на годината.
Или пък по-рано:
Android 10

Който иска може да го пробва.
В xda още не са качили файла update.zip -ZSJF ,чакам го втори ден.

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай
#57

Добре има ли значение за актуализацията (визирам сензора за пръстов отпечатък) на кой мобилен оператор съм за идването й?
Цитирай
#58

Не няма.

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай
#59

(2019-10-26, 18:38:35)venes написа:  Не няма.
Е аз нямам значи.
Цитирай
#60

Здравейте,
Някой може ли да ми припомни как се дублира ха приложенията?
Искам да включа Ватцап и за двете карти.

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#61

Настройки , разширени функции , двоен месинджър

Днес в xda пуснаха линковете с ъпдейта за андроид 10.Инсталира се много лесно през adb sideload.Сега ще го тествам и ще пиша отзиви.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
[-] 1 потребител изказва благодарност на venes за това мнение:
  • nedelchev nikolai
Цитирай
#62

Включих се в бета програмата за андроид 10,сега се изтегли и се инсталира.Да видим какви изненади евентуално ни очаква Smile Над 1700мб е бета версията на 10-ката
Цитирай
#63

(2019-10-29, 18:46:15)beko9 написа:  Включих се в бета програмата за андроид 10,сега се изтегли и се инсталира.Да видим какви изненади евентуално ни очаква Smile Над 1700мб е бета версията на 10-ката
Как се включи в бета програмата? Извън БГ ли си, защото на мен в Samsung Members не ми излиза ...

Now: Note 10 Plus, Ex: Samsung Galaxy S10 Plus, Huawei P30 Pro, Hiawei Mate 20 Pro, Iphone XS Max, Note 9, Huawei P20 Pro, Huawei P10 Plus, Mate 10 Pro, Samsung Note 8/S8/S7/S7 Edge/S6/S5/S4/S3/S2 and 100 more
Цитирай
#64

България не е включена в бета програмата.Единствения изход за който бърза е ,през adb sideload.

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай
#65

Секюрити пача дойде и при мен по ОТА, към А1 съм.

Samsung Galaxy Note10+Aura Glow
Цитирай
#66

(2019-11-01, 09:04:45)HardrockMan написа:  Секюрити пача дойде и при мен по ОТА, към А1 съм.
Оператора няма значение, ъпдейтват по региони. 
Но, честито.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#67

(2019-10-27, 15:47:30)venes написа:  Настройки , разширени функции , двоен месинджър

Днес в xda пуснаха линковете с ъпдейта за андроид 10.Инсталира се много лесно през adb sideload.Сега ще го тествам и ще пиша отзиви.
А за бета 2 виждате ли линкове или само първата е налична.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#68

За сега само бета 1 от 28.10.2019г.

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай
#69

Те май казаха, че Бета 1 на Ноут 10 всъщност е Бета 2 на С10.
Инсталирах и аз, много ми допадна, новата версия.
Всичко е плавно и гладко, без бъгове.
Новите жестове са страхотни.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#70

Понеже не съм търсил да чета, ако се сложи 10 ще си има ли нормални ъпдейти, кой регион е?

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#71

Хайде разделете темата на две. Нека в тази тема се коментират само официалните актуализации, а бетите за Андройд 10 да си има отделна тема.
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivanov_km за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#72

(2019-11-01, 13:12:36)Victormihov написа:  Те май казаха, че Бета 1 на Ноут 10 всъщност е Бета 2 на С10.
Инсталирах и аз, много ми допадна, новата версия.
Всичко е плавно и гладко, без бъгове.
Новите жестове са страхотни.

Колега, качи някоя снимка, ако има визуални промени, нови опции и подобни.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#73

https://youtu.be/fov5Hftfmk0
Заповядай.
Страхотна е, много мазно върви.
https://youtu.be/2gh74AgZ1Is
Това е новият мултитаск, който преминава от приложение в приложение.
Много е удобно.
Клипчетата са от моят телефон.
Опа, преместете мнението в другата тема, че се обърках.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • Ивайло69
Цитирай
#74

Много голямо развитие има интерфейса на Samsung, от преди години, от най-грозния се превърна в най-хубавия, поне при Android.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#75

Защо поне? На Айфон хубав ли трябва да е? Защото такава скука няма. След 100 години му пуснаха черна тема. Йеййй...
Иконите няма промяна. Там още 100 години ще е така.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)