Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy Note 10/Note 10+

Какво използвате за бекъп и рестор на приложенията след хард рисет?

Sent from my Galaxy Note 10+ using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Без Root нищо пълноценно.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


[-] 1 потребител изказва благодарност на Ивайло69 за това мнение:
  • arrogant
Цитирай

(2019-12-19, 08:44:20)arrogant написа:  Какво използвате за бекъп и рестор на приложенията след хард рисет?

Sent from my Galaxy Note 10+ using Tapatalk

SmartSwitch на компютъра почти всичко запазва, за разлика от backup в облака (от телефона).

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 1 потребител изказва благодарност на Чо :) за това мнение:
  • arrogant
Цитирай

(2019-12-19, 08:58:49)Ивайло69 написа:  Без Root нищо пълноценно.
Знам, ама рутвах преди 8 години, сега не ми е интересно Smile
Достатъчно ми е да прехвърля приложенията, т.е. да не ги инсталирам едно по едно. Настройките не ми трябват. Тоест не е фатално да ги няма.

Може би дори бекъп с CX explorer ще свърши работа.

По темата - нямам ОТА ъпдейт все още. А1.

Sent from my Galaxy Note 10+ using Tapatalk
Цитирай

Вече няма нужда да се споменават операторите. Хиляди пъти е обяснявано, че вече няма операторски ROM-ове за България. Сега е само BGL, така че изобщо не зависи от оператора.

iPhone 13 128 GB Starlight
AirPods Pro with MagSafe Case
Цитирай

(2019-12-19, 09:09:25)arrogant написа:  Достатъчно ми е да прехвърля приложенията, т.е. да не ги инсталирам едно по едно. Настройките не ми трябват. Тоест не е фатално да ги няма.


За това може от настройкитена телефона > Акаунти и архивиране > Архивиране и възтановяване > Samsung Account > Архивиране на данни.
На същото място може и Акаунт за Google да си запазиш приложениета.

И с двете при последващо вписване в телефон на тези акаунти дава да  възтановиш желани неща и интсалира приложенията.


Цитат:Ивайло69

Без Root нищо пълноценно.

SmartSwitch с backup на компютъра се справя дори и с данните на повечето приложения (все пак SmartSwitch на телефона e вграден и има админстативни права).

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 1 потребител изказва благодарност на Чо :) за това мнение:
  • arrogant
Цитирай

Някой получи ли ъпдейта?

Sent from my Samsung Galaxy Note 10+ using Tapatalk

Sony Xperia Tipo HTS One S LG Optimus G Pro Samsung Galaxy Note 4 Samsung S8+ Samsung Galaxy Note 8  Samsung Galaxy Note 10+ (Aura Black) iPhone 12 Pro Max Samsung Galaxy Z Fold 3
Цитирай

При мен дойде. За малкия Note.


Прикачени файлове Миниатюри
   

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • AsenDimitrov
Цитирай

На Smart Switch закачен ми показа ъпдейт

Вече и при мен дойде
Цитирай

О супер, и аз тегля Smile
Цитирай

Вече и при големият Ноут дойде. Хайде да ни е честито Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   

Now: Note 10 Plus, Ex: Samsung Galaxy S10 Plus, Huawei P30 Pro, Hiawei Mate 20 Pro, Iphone XS Max, Note 9, Huawei P20 Pro, Huawei P10 Plus, Mate 10 Pro, Samsung Note 8/S8/S7/S7 Edge/S6/S5/S4/S3/S2 and 100 more
Цитирай

Къде е по добре да се направи ъпа,на ота или smart switch
Цитирай

И при мен дойде на големия Note 10 дърпайте смело Smile

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Phantom Black
Цитирай

Вече ме разочароваха. Пипали са яркостта на екрана и сега ноут 9 на бета версия има по-ярък екран.
Цитирай

Айде честито. При мен излезе ъпдейта за Андроид 10 на Note 10+  купен от Технополис.

Нищо не е сигурно! Ще поживеем и ще видим...
《iPhone 12 Pro max & iPhone 13 Pro max》
Цитирай

Аз ъпдейтнах. Нищо ново не виждам.
Super steady видеото от какво може да ми е неактивно? Това го разбрах, трябва да е на 60 кадъра.
А къде е информацията за SOT?

Sent from my Galaxy Note 10+ using Tapatalk
Цитирай

Ново е жестовете, вече е Айфон, това ми трябвашеSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай

За кои жестове говориш?

Sent from my Galaxy Note 10+ using Tapatalk
Цитирай

Ами нещо все по-малко стават разликите между старите и новите версии на Андроид.
Цитирай

Освен малко графични елемента и визуализации към момента други разлики не виждам. Да не говорим за нещо съществено.
Но ако има такова казвайте.

Sent from my Galaxy Note 10+ using Tapatalk
Цитирай

Новите неща са много. Има промени почти във всичко. Анимациите са супер. Жестовете изключително удобни. Телефонът е стабилен и бърз. Има някой дерби подробности, но се надявам да ги фиксират по-късно. Като цяло на мен ми харесва.
Цитирай

Кои анимации бе хора?
Кои жестове?


Sent from my Galaxy Note 10+ using Tapatalk
Цитирай

(2019-12-19, 15:42:27)Victormihov написа:  Ново е жестовете, вече е Айфон, това ми трябвашеSmile
Кое точно в жестовете се е променило и е станало като на айфон, че аз нещо не виждам промяна.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

(2019-12-19, 16:59:43)arrogant написа:  Кои анимации бе хора?
Кои жестове?


Sent from my Galaxy Note 10+ using Tapatalk
Жестовете за навигация и навигацията като цяло на мен ми допада много без бутони.Анимациятав менютата и приложенията. Всичко е мазно, плавно... Поне на мен ми харесват.
Превключването между отворените приложения е просто супер...
Цитирай

Че то и с девятката навигирането из менюто и приложенията можеше да се извършва само със жестове и без софтуерни бутони.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tonus за това мнение:
  • arrogant
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)