Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни проблеми и въпроси на Samsung Galaxy Note 10/ Note 10+
#1

[Изображение: download.png]
Коментирайте тук софтуерните проблеми на Samsung Galaxy Note 10/Note 10+. 

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

От къде се активира водния знак на камерата. Търсих и не го открих, може и очите да ми е извадила оцията за активиране но не я забелязах.
Цитирай
#3

Ако не се бъркам е след като заснемеш снимката и от редактора го добавяш. На плажа съм и телефона не е при мен да пробвам .
Цитирай
#4

Не намирам в редактора на снимки подобна опция.
Цитирай
#5

В режим емоджи,стикери е надписа.


Прикачени файлове
.jpg SmartSelect_20190825-134720_Camera.jpg Размер: 69.61 KB  Сваляния: 1 143
.jpg SmartSelect_20190825-134848_AR Emoji.jpg Размер: 259.12 KB  Сваляния: 1 173

От опит мога да кажа, че има по-хубави телефони от моя, но това са следващите модели от тази марка...   [Изображение: tummenupp.gif]
[-] 1 потребител изказва благодарност на SeVdilin за това мнение:
  • ivanov_km
Цитирай
#6

Колеги един въпрос ...При зареждането на телефона забелязах ,че не изчезва надписа с процентите и оставащото време ... Има ли някой идея как би  да се махне ? Не знам, сигурно са го помислили от Самсунг, но все пак ако стои не мисля,че е добре за екрана.
И още нещо се сетих да попитам липсата на led известие ..Как става това с осветяването  на предната камера ? Външно приложение или има нещо вградено ,което не съм открил ?

Ex Htc Hero ->Ex Samsung Galaxy S ->Ex Motorola XT910-> Ex Samsung Ativ S -> Ex ZTE 5s -> Ex K910 Vibe Z -> Ex Samsung Note 4 -> Samsung Galaxy S7 ->Ex Samsung Note 9.. Samsung Note 10 +to be continued... waiting for Samsung Galaxy S22 Ultra
Цитирай
#7

Няма как да махнеш това, когато ти се зарежда телефона. Няма да стане нищо, като се има предвид, че AOD , го ползваш много по-дълго и всеки ден по няколко часа, а тук само за 2 часа най-много докато се зареди, но, така би трябвало да е според Samsung, ти може да го зареждаш цяла нощ, и ще седи, а при Always On Display се мърда, но нищо не можеш да направиш.
Има и приложения, за известията, но те сигурно хабят много батерия, а за известия, вече върши работа AOD, но по-добре да има индикатор.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • luchko15
Цитирай
#8

Здравейте да питам при вас има ли го това нещо,при набиране на номер до камерата леко вдясно се получава едно мигане като сензор.Ще приложа кратко видео.Даже незнам това към софуерен или хардуерен проблем,ако въобще пролем де да го отнеса.
.zip Трептене.zip Размер: 208.71 KB  Сваляния: 70


Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk

Galaxy Note 10+
Цитирай
#9

Показва къде се намира сензора за близост, и на S10 е така.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#10

(2019-08-27, 14:58:39)ivan_vylka написа:  Показва къде се намира сензора за близост, и на S10 е така.
Благодарско,знаеш ли че от Самсунг България неможаха да ми отговорят на въпроса.

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk

Galaxy Note 10+
Цитирай
#11

Аз не съм чул някога да са отговорили адекватно на какъвто и да било въпрос  Big Grin

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 4 потребители изказват благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • iordangenev, NaniG, Slavi84, Victormihov
Цитирай
#12

За могъщата точка от ляво дясно на камерата спокойно това е сензора заблизост и това не е дефвкт. За премахването на надписа показващ състоянието на зареждането към този момент от менютата на телефона не може да се премахне. Има един начин който изисква дезактивиране на АОD чрез подходяща програма. В този вариант няма как да се ползва AOD. Д се надяваме в следваща актуализация Самсунг да добавят опция за премахване на този надпис. XDA форума от цял свят запалиха нета по този въпрос.

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на ivanov_km за това мнение:
  • luchko15, vankogotinoto
Цитирай
#13

Абе колеги, на ноут 9яката, като задържа върху текст, където и да е и ми позволяваше да го избера, сега на 10ятката я нямам тая екстра ... Някъде из менютата бутон ли има който не съм включил ?


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#14

При мен си работи без да съм включвал нищо допълнително. 
[Изображение: 27871566.jpg]

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#15

Здравейте,някой има ли проблем при разговор със слушалки.Отсрещната страна ме чува много зле.Ако,някой има решение моля споделяйте.Телефона е note 10+.

Преди-samsung galaxy s3 titanium gray, SAMSUNG GALAXY NOTE 3 N9005 BLACK, HUAWEI MATE 10 PRO сега NOTE 10+ & Samsung Galaxy Watch 3 45mm black
Цитирай
#16

Проблема явно е със слушалките и техния микрофон?


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#17

(2019-09-16, 12:55:11)teneke написа:  Проблема явно е със слушалките и техния микрофон?
Забравих да добавя,със слушалките от комплекта съм.Надявах се да са читави.Но пак не се знае.А отделна опция за намаляване на околния шум няма ли?Търсих,но не намерих такава.Или аз бъркам някъде.

Преди-samsung galaxy s3 titanium gray, SAMSUNG GALAXY NOTE 3 N9005 BLACK, HUAWEI MATE 10 PRO сега NOTE 10+ & Samsung Galaxy Watch 3 45mm black
Цитирай
#18

Няма, ще има ако си вземеш Galaxy Buds.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#19

(2019-09-16, 13:48:23)hazART написа:  Няма, ще има ако си вземеш Galaxy Buds.
Ясно,благодаря.

Преди-samsung galaxy s3 titanium gray, SAMSUNG GALAXY NOTE 3 N9005 BLACK, HUAWEI MATE 10 PRO сега NOTE 10+ & Samsung Galaxy Watch 3 45mm black
Цитирай
#20

Здравейте,
Може и да е писал някой по въпроса но поне аз не можах да видя.
Въпроса ми е има ли как да се промени разделителната способност на екрана като н предходните модели, тук не видях такава опция.
С Нот 10 съм.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#21

Аз имам тази опция. [Изображение: 9391de456250fcc6dd64d0173803ee8e.jpg]

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#22

Аз я нямам,телефона си го купих от Германия.
Много странно!
Цитирай
#23

10ятката няма смяна на резолюцията, с по-ниската е самия екран. Само при плюса има смяна.

https://www.gsmarena.com/compare.php3?id...hone2=9788


10+: 1440 x 3040 pixels, 19:9 ratio (~498 ppi density)
10: 1080 x 2280 pixels, 19:9 ratio (~401 ppi density)


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#24

Благодаря!
Цитирай
#25

След последния ъпдейт макар и рядко имам проблем с известията (telegram, viber). Показват се на дисплея, но понякога са без звук. Може би едно на десет е така. Проблема е само когато съм на Wi-Fi.
Рутера ми е Линксис - двубандов, ако е от значение. Прави го на 2,4 и 5 GHz.
Дъщеря ми е със стария ми Note 8 и няма проблем.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)