Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 8/Pro - слухове, спецификации, коментари
#51


https://www.citytel.bg/xiaomi-redmi-note...gb-6gb-ram
С код 359GSM цената е 515лв

-= REDMAGIC 9 Pro 16/512 =-


[-] 1 потребител изказва благодарност на DeCkard за това мнение:
  • iwan33
Цитирай
Аксесоари
#52

Взех телефона от Citytel, не им правя реклама само те го имаха наличен, ако имах време бих чакал доставка от алиекспрес, цените са изкушаващо по-ниски там.
Батерията ми изглежда безкрайна, по принцип нищо не играя на телефоните си, но тествах с pubg - изобщо не загря за 2+часа.
Досадно ми беше да си направя пъровначалните настройки защото не съм ползвал MIUI до сега и всичко ми е разбъркано, на сумати места трябва да се изключват разни работи. Ето този линк ми помогна да намеря и да изкюча повечето: https://www.xda-developers.com/xiaomi-mi...xperience/
Разочароващо се оказа че телефона идва с Google dialer/contacts/sms app-ове, а те са доста сакати на настройки и липсват някой важни за мен. Обмислям рутване флашване и там квото друго се прави, още не ги разбирам, но се зачитам.
[-] 3 потребители изказват благодарност на Teran за това мнение:
  • Arpad M, milenvn, ronnie72
Цитирай
#53

(2019-10-06, 20:19:18)Teran написа:  Взех телефона от Citytel, не им правя реклама само те го имаха наличен, ако имах време бих чакал доставка от алиекспрес, цените са изкушаващо по-ниски там.
Батерията ми изглежда безкрайна, по принцип нищо не играя на телефоните си, но тествах с pubg - изобщо не загря за 2+часа.
Досадно ми беше да си направя пъровначалните настройки защото не съм ползвал MIUI до сега и всичко ми е разбъркано, на сумати места трябва да се изключват разни работи. Ето този линк ми помогна да намеря и да изкюча повечето: https://www.xda-developers.com/xiaomi-mi...xperience/
Разочароващо се оказа че телефона идва с Google dialer/contacts/sms app-ове, а те са доста сакати на настройки и липсват някой важни за мен. Обмислям рутване флашване и там квото друго се прави, още не ги разбирам, но се зачитам.

Колко по-ниски са? 300$ за 6/128GB за глобалната версия е над 500лв. И с доставката удря 550лв.
Цитирай
#54

Всеки си преценява и си прави сметката. Фактори са гаранцията, скоростта на доставка и т.н
Нормално е някой да се мине според възгледите на останалите, но това си е негов проблем. Нека не си разваляме ефектът от новите придобивки
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • ronnie72, Wild bear
Цитирай
#55

Някой сдобил ли се е вече с ПРО версията, гледам има магазини уж с наличности на цени под 500 лв,
Цитирай
#56

Някой може ли да каже кое е по-добре - Redmi Note 7 или Redmi Note 8 ?
За Pro-то ясно, макар, че той май кара по-малко на батерия ?

Съответно Redmi Note 8 с Global РОМ е 50-на лв по-евтин от Redmi Note 8 глобална версия. Ако не е глобална ще има ли проблеми с ползването и в България ?
Цитирай
#57

От доста години нашите и китайски честоти съ съвпадат и няма пречка да се ползват апаратите им тук.а и ноут 8 ясно че е по добре от 7
Цитирай
#58

Прото само заради 64мп., ако ще и със селерон да е. Доволно ще режеш снимкити. Много по-добре се справя по детайлност от м9 и м9т х2 камерите при добра осветеност.

Редми нот 7 за повече от 100$, е набутване.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#59

Аз имам напредък.Телефона няма да мине през митници, за мое щастие.Очаквам го да пристигне може би към 17-20.. октомври Smile

Honor Magic 5 pro Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на galev_90 за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#60

(2019-10-10, 19:14:02)galev_90 написа:  Аз имам напредък.Телефона няма да мине през митници, за мое щастие.Очаквам го да пристигне  може би към 17-20.. октомври Smile

Мале, 10 дни къде ще го въртят?Big Grin Отиде на месец. Moят така и не пристигна, то вече и не ми трябва тухлата.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#61

Хахахха до края на идната седмица ще е при мен Smile

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#62

Излезе ревюто на GSM Arena за Xiaomi Note 8 Pro: https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_no...w-1997.php

Много положителни отзиви срещам за модела след тестовете. Ключовите предимства:

    Robust design with dual Gorilla Glass 5 panels.
    Bright LCD panel.
    The brand new MediaTek Helio G90T is snappy and efficient at the same time.
    Outstanding battery life.
    The main 64MP sensor is versatile and delivers excellent images at day and night.
    The selfie camera is also pretty good.
    Great video recording quality overall.
    Supports USB PD charging, comes with USB-C to USB-C cable and appropriate charger in the box.

Ето и видео представянето на GSM Arena:



[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#63

Този модел като е с медиатек според вас дали ще могат да ъпграйднат андроида на по-късен етап или само миуи-то ще получава ъпдейти ? Какво мислите ?

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#64

Никой не може да ти даде гаранция по този въпрос. Предстои да видим какво ще стане. Затова, ако ъпдейтите на Андроида за теб са важни, насочи се към Ноте 7 или MI 9T. Двата модела са със Снапдрагон процесори, много успешни, със страхотни цени в момента и продадени в милиони бройки. Ще имат дълга поддръжка, включително и ъпдейт на Андроид версията.


Цитирай
#65

А защо ноте 7, а не ноте 8 ? Той пак е със снапдрагон ...

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#66

Имам питане за лед нотификация и качеството на звук през слушалката.
Може ли светлината да стане по ярка и евентуално смяна на цвятовете? Гледано отгоре се вижда, но под ъгъл се губи диодчето.
Проведох няколко разговора през скайп, при което гласът от друга страна звучеше все едно говори на нос - настинал. Набрах от друг телефон и всичко беше наред. Има някакви активирани филтри ли, за да не предава чисто и го променя? Какво да направя?

64мп е много добра Smile Всичко се чете при доста приближаване.
[Изображение: zoom.jpg]



Оригинал https://dox.abv.bg/download?id=3bd7894eda#

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 1 потребител изказва благодарност на airbus за това мнение:
  • bimmer7805
Цитирай
#67

Как да разбера при запечатан телефон дали е Глобал версия?

Изпратено от моят Redmi Note 6 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#68

http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic...ry89333505
Бяла кутия със снимка на телефона.
Китайската версия е с червена кутия без снимка.
Цитирай
#69

Здравейте,ползвах няколко месеца ноут 7 и бях доста доволен,сега съм решил да премина на ноут 8 и се двуомя между про и обикновенния,заслужава ли си разликата в цената според вас.
Цитирай
#70

(2019-10-20, 14:41:32)pafkata_83 написа:  Здравейте,ползвах няколко месеца ноут 7 и бях доста доволен,сега съм решил да премина на ноут 8 и се двуомя между про и обикновенния,заслужава ли си разликата в цената според вас.

Няма да забележиш разлика от ноте 8, било то и про. Единствено ако не си с 3гб версия на ноте 7. Разликата е в по- облият  капак. 6.6 става лапа. Поне са изчистени грешките с уведомления и се показват коректно. За първи път виждам толкова много реклама да наскача от браузера . Big Grin

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#71

(2019-10-21, 20:28:56)airbus написа:  Моят глас може да не го броите. Разкарах телефона.
Сподели защо?кое не ти хареса, нещо бъгаво?

-= REDMAGIC 9 Pro 16/512 =-


Цитирай
#72

Телефонът си е супер за тия пари
Цитирай
#73

(2019-10-22, 19:30:48)DeCkard написа:  Сподели защо?кое не ти хареса, нещо бъгаво?

Същият дизайн от ноте 7, ми 9 и по-ниските класове. 6.6 инча е прекалено голям и се губи  от екрана.
Камерите не ми допаднаха. Основната замазва в ъглите.  Бялото избива в червено ,което е типично за Сони сензорите, но явно е запазена китайска марка и върху самсунг чип. Широкоъгълната прегаря сцените, докато макрото е неизползваемо. Нощния режим е прекалено агресивен. Не  се подържа raw формат. Трябва да инсталираш допълни програми, които пък не поддържат цялата функционалност на камерата. Зум обработката е кофти, по-добре вие да изрежете снимката. Така ще запазите повече детайлност.
Общо взето  доста тъмен сезор за 2019 модел. Явно китайците не могат да разгърнат потенциал.
Кофти звук на слушалката и доста изскачащи реклами.
Не се поддържа сд карта при наличие на две сим карти.
Лед нотификация е с много слаба и тънка светлина. Не се забелязва при гледане от разстояние. Не видях always on display.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 2 потребители изказват благодарност на airbus за това мнение:
  • aladin, iwan33
Цитирай
#74

това Медиатек или снапдрагон версията?
Цитирай
#75

(2019-10-23, 14:53:39)suffer написа:  това Медиатек или снапдрагон версията?

Note 8 pro май е само с Медиатек.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 1 потребител изказва благодарност на airbus за това мнение:
  • suffer
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)