Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 8/Pro - слухове, спецификации, коментари

(2019-12-28, 01:27:09)emzo написа:  Излишни гимнастики, вие му робувате, а не той на вас.
Един си зарежда батерията до 100%, друг до 80%. Това се отнася и за много други неща. Не виждам никакво робуване, гимнастики - също, просто си е въпрос на предпочитание.

 
Цитирай
Аксесоари

Аа викаш дебненето да не стигне 100% не е робуване ? Big Grin
Цитирай

Точно такова е, да се съобразяваш с телефона, значи нямаш работа, нито е много скъп, нито ще се ползва толкова години, това е излишно.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2019-12-28, 00:42:56)Константинов написа:  qvor_83, какъв е чейндж лога?

[Изображение: IMG-20191228-104710.jpg]
Цитирай

Отдавна съм с този ъпдейт и никакви проблеми вече 3 седмици Smile
Цитирай

(2019-12-28, 10:07:26)hazART написа:  нито ще се ползва толкова години
Много ми е любопитно, как някой определя периода на ползване!..

Иначе за колегата с междинните проценти мисля, че ТОВА ПРИЛОЖЕНИЕ ще му е точно от полза, ако не е попадал на него или подобно.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Здравейте,
от няколко дни съм с Redmi Note8 Pro закупен от Алиекспрес,дойде с този РОМ(в прикаченият файл) и не съм го ъпдейтвал.
Ще ми дадете ли съвет какъв е ром-а,трябва ли да го ъпдейтвам,може ли нещо по добро да му кача,като цяло съм доволен от телефона ,но все пак да си питам  Smile
Сега ми дава че има по-нов ъпдейт MIUI V11.0.2.0.PGGMIXM/STABLE 650M

Благодаря Предварително и Весели празници на всички!


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

С официалния ROM си, имаш си и OTA ъпдейти. Няма да имаш проблеми с него - със здраве да си го ползваш.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • skysat
Цитирай

някакво мнение за miui v11.0.2.0.pcxeuxm,вчера дойде на ноте 8т и се чудя да го инсталирам ли.

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай

Никакъв проблем,на 11.0.3 също
Цитирай

Въпрос относно Note 8 Pro - на някой случвало ли му се е след разговор, дисплея да не светва? Остава изключен и единствено рестарт го оправя.

iPhone 14 Pro
Цитирай

Не.
Ама аз ей така за спорта да питам, като го купи с миуи10 ли беше ? Ако да, при ъпгрейд към 11 , направи ли хард ресет ?
Цитирай

С този калъф неочаквано Redmi реши да направи своя популярен смартфон да е подобен на устройството на Google.[Изображение: dd2983af4c3668c7c5c367445de4f240-full.jpg]
Източник: >>>>>>

 
Цитирай

(2019-12-30, 18:00:37)emzo написа:  Не.
Ама аз ей така за спорта да питам, като го купи с миуи10 ли беше ? Ако да, при ъпгрейд към 11 , направи ли хард ресет ?

Ъпдейтнат, ресетнат, след като няколко пъти го направи изчистих дейтата и кеша на phone app-а, включитлно пробвах бетата на апликацията. Следваща стъпка е още един ресет, като преди него ще сваля наново последния пач. Надявам се, че след като никой не се хвали да му се е случвало, е нещо софтуерно и ще се размине сервизирането.

iPhone 14 Pro
Цитирай

Виж в 4пда форума има тема с дефекти, ако някой друг се е оплаквал.
Цитирай

Здравейте, на скоро си закупих Ноте 8Т и имам няколко питания.
Нямам папка кошче на галерията, освен ако не използвам Ми акаунта(макар че и тогава изтритите снимки ги няма там)
Доста често при постоянно включено 4G или WiFi телефона губи Интернет и се оправя единствено със спиране и пускане на нет-а. Гледах в настройките за някакви ограничения на трафика, но няма.

Huawei mate 10 lite DS aurora blue
Цитирай

А опцията в настройките за постоянно търсене на мрежи активирана и е?

 
Цитирай

Здравейте. Имам въпрос. Redmi Note 8 ли да взема, или Redmi Note 8T, защото май са еднакви като гледам? И с какъв РОМ трябва да бъде, с глобален или с китайски, защото от айфон ще минавам към тоя звяр и нямам никакви познания откъм тия неща...Big Grin
Благодаря
Цитирай

8т има НФЦ има съвсем малка разлика в поддържаните честоти
Цитирай

Значи е по-добрия избор?
Това нфц за плащания през телефона ли беше?
Цитирай

И за това...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

А как е по-добре - с индикатор (диод) за известията който го има в ноут 8, или без него, както е ноут 8т без такъв индикатор в екрана..че търсих клипове в нета да го видя, но нищо не намерих..
Цитирай

Аз лично много се радвам, че си взех 8 с индикатор.. вижда се перфектно и на мен ми е мнодо удобно... прецени си с предния телефон как си свикнал и вземи решението сам за себе си... не мога да си представя да гледам телефона през 5 мин дали наякой ми е писъл Smile
Цитирай

Здравейте,дали на xiomi redmi note 8 pro има опция за безжично зареждане?
Цитирай

Не. Няма
[-] 2 потребители изказват благодарност на vlado05 за това мнение:
  • 6murdi, martaka
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)