Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei p30 lite или Huawei p20 pro
#1

Здравейте,тия дни ми се въртят мисли в главата да сменя старото куче Huawei p9 lite и след 2-3 дни на обикаляне на сайтове за продажба и четене на ревюта се спрях на горепосочените модели.Държа да отбележа че двата телефона са нови,като p30 lite го намерих за 500лв с две години гаранция,а p20 pro е също нов,но без гаранция за 600лв.Въпроса ми е,струва ли си да дам 100лв. отгоре за флагман от миналото поколение без гаранция.Благодаря предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

Винаги бих избрах предишно поколение флагман пред настоящ мидрейнджър.

Изпратено от моят LM-G710 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

P20 pro разбира се няма какво да мидлиш

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#4

Huawei P20 Pro e по-добър, защото е флагман. Но щомто е без гаранция не е добре. В какво състояние е, откъде е купуван. Ако не си сигурен, по-добре си купи Huawei P30 Lite, поне няма да имаш проблеми.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#5

Като цяло само гаранцията и софтуера ме притесняват,затова и питам тук.Но телефона е на 100% нов та не ми се вярва да има някакви проблеми.От олх е,но телефона е с опция за преглед и тест и отделно куриерите го тестват преди да го пратят.Също е и с 6гб РАМ,по добър процесор,по-добра камера....абе като цяло е по-добрия телефон.Освен гаранцията,имам притеснения само за софтуера и до колко ще го подържат,че все пак е на повече от година.
Цитирай
#6

Дай обявата  да я видим.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#7

Куриерите  със сигурност не го тестват, само записват серийния номер. Те в случая не са никакви, за да проверяват каквато и да било пратка, само транспортират, а какво някой продава и какво друг купува не е тяхна работа.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#8

Аз не бих взел нито един от двата към този момент - P20 Pro е вече с доста остарял дизайн, а P30 Lite...има и по-добри модели в класа за тези пари. Но ако си решил, че задължително ще е един от двата - Про-то. Много повече ще ти даде като бързодействие и усещане. Ако не ти пречи дизайна с този ноч.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#9

Дизайна за мен си е ок,личи си наистина че е от миналото поколение,но не е болка за умиране.Държа да е Huawei защото имам фитнес гривна и мисля да взема и смарт часовник на същата марка за по-лесно и адекватно синхронизиране.Важното е че откъм хардуер си е напълно адекватен и мисля че ще ме изкара поне 2-3 години.Та в този ред на мисли май ще е P20 Pro...
Цитирай
#10

(2019-08-30, 17:26:06)HERUS написа:  Аз не бих взел нито един от двата към този момент - P20 Pro е вече с доста остарял дизайн, а P30 Lite...има и по-добри модели в класа за тези пари. Но ако си решил, че задължително ще е един от двата - Про-то. Много повече ще ти даде като бързодействие и усещане. Ако не ти пречи дизайна с този ноч.
Само не мога да се светна, какво означава доста остарял дизайн??? Не само, че не е с остарял дизайн а и спрямо какъвто и да било Lite.......!?Даже се чудя защо го коментираме. Да не говериме, че като качество в сравнение с безброй много модели на десетки марки, ги прибира в задния джоб. Имам доста сериозна колекция от флагмани( не само андроиди) и мога спокойно да кажа че си е ЧУК. И не на последно място с перфектна батерия.

Изпратено от моят P20 Pro с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S10/SM-G973F
Цитирай
#11

(2019-08-30, 18:09:12)vaskojj написа:  Само не мога да се светна, какво означава доста остарял дизайн??? Не само, че не е с остарял дизайн а и спрямо какъвто и да било Lite.......!?Даже се чудя защо го коментираме. Да не говериме, че като качество в сравнение с безброй много модели на десетки марки, ги прибира в задния джоб. Имам доста сериозна колекция от флагмани( не само андроиди) и мога спокойно да кажа че си е ЧУК. И не на последно място с перфектна батерия.

Изпратено от моят P20 Pro с помощта на Tapatalk

Погледни какви модели излизат сега, после погледни ноч-а на P20 Pro. Би трябвало да се светнеш. Споменах дизайна, но никой не е казал, че Pro-то не е далеч по-добрия избор.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#12

Аз не знам защо изобщо се засяга дизайнът като всички тези решения като дупки, ночове, капки са адски грозни, независимо от коя година са. Като изключим това настрана, П20 Про е флагман от преди една година, П30 Лайт е среден клас от тази. Аз бих избрал П20 Про.
Цитирай
#13

Ще получи 10тката п20 про, но май ще е дотам. Но хардуерно ще изкара 2 3 год да.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай
#14

От днес съм собственик на p20 pro.Телефона е супер, до сега не съм си взимал флагман бил той и от предишната генерация, но мога да кажа че определено си струва.Снимките са уникални, бърз е, само батерията ме притеснява че направи само 5 часа скрийн и е на 22%, като чета колегите с тяхните 7 часа Smile.Благодаря на всички за мненията, темата е за ключ.
Цитирай
#15

Честито, колега! Smile

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)