Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 8/ Redmi Note 8 Pro- покупка, магазини и цени
#76

(2019-10-31, 18:47:31)Glint написа:  Аз не казвам, че телефона ми идва скъп, просто е по изгодно да си го купиш от БГ, цените са същите,  доколкото видях от нашите търговци  макар и гаражни, дето се вика, но ползваш и гаранция.

Родните вероятно шиткат глобалната ром, която е с много ниска цена, близка до китайската. Глобалната версия има друга цена

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
Аксесоари
#77

(2019-11-01, 09:11:48)airbus написа:  Родните вероятно шиткат глобалната ром, която е с много ниска цена, близка до китайската. Глобалната версия има друга цена

Не си прав. Днес ще си взема апарата - глобална версия, неразпечатан, с гаранция 2 години, фактура, от продавач, на който имам доверие и вече няколко телефона пазарувам от него. Цената е почти същата като в али-то.
А в али-то уловката за разпродажбата от 11.11 - сега е 182.58$+28$ доставка с DHL=210.58$, тогава ще е 179$+28$=207$. Досега се продаваше за 213$ с безплатна доставка без митница. Разликата е минимална. По-сериозно намаление не е ясно след колко време ще има.
Аз го взимам за 215$ от тук. Всеки може да си направи сметката кое е по-добре.

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

[-] 1 потребител изказва благодарност на Georgepetrov137 за това мнение:
  • Arpad M
Цитирай
#78

И аз звънях в два магазина и ми казаха, че зареждат само глобалната версия. Разбрахме се ,че ако поръчам мога да отворя пратката и ако не е глобална версия го връщам.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Glint за това мнение:
  • Arpad M
Цитирай
#79

Някои знае ли кога ще пускат Note 8 официално в България чакаме да се разпродадат redmi 7 i МИ-А3 ли?
Цитирай
#80

(2019-11-08, 01:00:56)tchefo написа:  Kога ще пускат Note 8 официално в България?

Вече се продава официално Smile

Ноте 8 Про, 6/64 ГБ за 499 лв.: https://www.technopolis.bg/bg/Mobilni-te...Y/p/579457

Ноте 8Т също е наличен при дистрибутора Солитрон. Версията с 4/64 ГБ памет е за 380 лв.: https://solytron.bg/product/xiaomi-Smart...d4e3ff44d4


Цитирай
#81

Аз поръчах 7 калъфа 4 протектора за дисплея и един за камерата.Имах доста купони и ги използвах на 11.11.Ужким избирах по рейтинг пък да видим като дойдат януари Smile

Изпратено от моят Redmi Note 8 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#82

Вчера поръчах RN 8 Pro, днес го получих! 6/64 Gb mineral grey за 439 лв. от Ofisitebg.com. Първите впечатления - уникален телефон! При игри леко се стопля, но не е нещо фрапантно!
[-] 2 потребители изказват благодарност на qvor_83 за това мнение:
  • gunzo66, milenvn
Цитирай
#83

(2019-11-16, 14:28:14)qvor_83 написа:  Вчера поръчах RN 8 Pro, днес го получих! 6/64 Gb mineral grey. Първите впечатления - уникален телефон! При игри леко се стопля, но не е нещо фрапантно!

Честито! Гласувайте и в клуба на собствениците: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=98092


Цитирай
#84

Минах през един магазин на Технополис и служителите потвърдиха, че утре е черният петък. Питам защо не го рекламират- вдигат рамене, не било тяхна работа  Smile

Аман от този сбъркан БГ манталитет да не им паднат печалбите случайно... Заредете повече стока и рекламирайте навсякъде! Печели се от оборот, не от високи цени... Още не са го разбрали след толкова години в бизнеса.

Имаха заредени 5 бройки от Xiaomi Redmi Note 8 Pro и десетина Redmi Note 8- бели и сини. Черната версия още я няма официално в БГ. От Mi Note 10 имаше само една неотворена кутия- крайно несериозно.

Който е решил да пазарува от тях- утре да чака пред магазина. До обяд едва ли ще остане нещо...


Цитирай
#85

(2019-11-21, 18:14:24)milenvn написа:  Минах през един магазин на Технополис и служителите потвърдиха, че утре е черният петък. Питам защо не го рекламират- вдигат рамене, не било тяхна работа  Smile

Аман от този сбъркан БГ манталитет да не им паднат печалбите случайно... Заредете повече стока и рекламирайте навсякъде! Печели се от оборот, не от високи цени... Още не са го разбрали след толкова години в бизнеса.

Имаха заредени 5 бройки от Xiaomi Redmi Note 8 Pro и десетина Redmi Note 8- бели и сини. Черната версия още я няма официално в БГ. От Mi Note 10 имаше само една неотворена кутия- крайно несериозно.

Който е решил да пазарува от тях- утре да чака пред магазина. До обяд едва ли ще остане нещо...

Жалко че е 8т Sad версията, до колкото знам тази версия е без лед лампичка за известията.. поправете ме ако греша? Иначе го разцъквах вчера в техномаркет където цената е нереална и много ми хареса.. дисплея беше много по ярък и като ги сложих едит до друг с 7та ми 8та имаше много по хубав дисплей!
Цитирай
#86

^ Колега, къде видя че 8T няма Led? Доколкото знам, разликите между двете версии са, че Note 8Т поддържа NFC и има включено бързо зарядно в комплекта, за разлика от глобалният Note 8. Други разлики не съм срещал по ревютата. Ако има притежател, да каже.


Цитирай
#87

(2019-11-21, 20:05:11)milenvn написа:  ^ Колега, къде видя че 8T няма Led? Доколкото знам, разликите между двете версии са, че Note 8Т поддържа NFC и има включено бързо зарядно в комплекта, за разлика от глобалният Note 8. Други разлики не съм срещал по ревютата. Ако има притежател, да каже.

Видях го от няколко човека като коментар че разликата е бързото зарядно nfc и липсата на индикатор.. дали е вярно незнам...
Цитирай
#88

Днес взех на жената note 8T на 335лв обаче от зора. Добре че ми бяха заделили една бройка изчезнали са нула време

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на hapi6 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#89

Има ли Led?

Изпратено от моят Redmi Note 8 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#90

Още не съм го отворил че е подарък. Като видя ще кажа има ли лед известяване

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#91

(2019-11-21, 20:33:39)hapi6 написа:  Още не съм го отворил че е подарък. Като видя ще кажа има ли лед известяване

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

на теб разчитаме... Smile
Цитирай
#92

Няма поне аз не видях отпред нощо да свети или мига. Днес като го пусна да се зарежда ще видя няма ли да светне нещо от някъде

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#93

(2019-11-22, 09:09:31)hapi6 написа:  Няма поне аз не видях отпред нощо да свети или мига. Днес като го пусна да се зарежда ще видя няма ли да светне нещо от някъде

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Ако има трябва да е горе в ляво
Цитирай
#94

И да има лед, това е евтина имитация. На про версията свети доста слабо и само в бяло. На светло едва се забелязва, освен ако не го гледаш директно към лицето.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#95

(2019-11-22, 09:59:56)airbus написа:  И да има лед, това  е евтина имитация. На про версията свети доста слабо и само в бяло. На светло едва се забелязва, освен ако не го гледаш директно към лицето.

про версията имаше ли проблем с сензори, нотификации и другите му глупости от 7-та ?
Цитирай
#96

Не няма.

Изпратено от моят Redmi Note 8 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#97

(2019-11-22, 10:49:58)MBX5T написа:  про версията имаше ли проблем с сензори, нотификации и другите му глупости от 7-та ?

Ползвах го няколко дни на скайп. След настройки, известията се показваха коректно. За сензорите нямам наблюдение.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#98

Успях да мина през един Технополис, купихме 3 броя сини Ноте 8 за подаръци покрай настъпващите празници. Ако някой иска да купува, да побърза, остават единични бройки.

Солитрон явно са сменили сервиза. В гаранционната карта е отбелязан сервиз Сръчко- на ул. Коста Лулчев 58А, София, тел. 02/8848927. Отворих сайта на старият сервиз- Булграм и намерих съобщение, че вече не са сервиз за Xiaomi: https://www.bulgram.com/news/136/%D0%A1%...iaomi.html


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • ronnie72
Цитирай
#99

(2019-11-22, 12:09:11)milenvn написа:  Успях да мина през един Технополис, купихме 3 броя сини Ноте 8 за подаръци покрай настъпващите празници. Ако някой иска да купува, да побърза, остават единични бройки.

Солитрон явно са сменили сервиза. В гаранционната карта е отбелязан сервиз Сръчко- на ул. Коста Лулчев 58А, София, тел. 02/8848927. Отворих сайта на старият сервиз- Булграм и намерих съобщение, че вече не са сервиз за Xiaomi: https://www.bulgram.com/news/136/%D0%A1%...iaomi.html

Колега имаш ли възможност да кажеш дали горе в ляво се вижда индикатор ?
Цитирай

(2019-11-22, 12:09:11)milenvn написа:  Успях да мина през един Технополис, купихме 3 броя сини Ноте 8 за подаръци покрай настъпващите празници. Ако някой иска да купува, да побърза, остават единични бройки.

Солитрон явно са сменили сервиза. В гаранционната карта е отбелязан сервиз Сръчко- на ул. Коста Лулчев 58А, София, тел. 02/8848927. Отворих сайта на старият сервиз- Булграм и намерих съобщение, че вече не са сервиз за Xiaomi: https://www.bulgram.com/news/136/%D0%A1%...iaomi.html

Кофти, некачествен сервиз. Сменят части, но не могат да залепят един капак  два пъти като хората. Сега отзява и се пълни с прах. Sad Да не споменаваме за вода и влага.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)