Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 8/ Redmi Note 8 Pro- покупка, магазини и цени

(2020-01-17, 19:40:53)MBX5T написа:  Някой може ли да ми каже дали може да се закупи оригиналния силиконов кейс за redmi note 8 който си идва в кутията с телефона ? Пробвах в алито ама нещо не ми се получи.. а не ми се вярва да не го предлагат като артикул
не знам защо ти е освен че е прозрачен а има много аналози в алито та дори са направени с защита и на камерата. ето един линк с нещо качествено https://www.aliexpress.com/item/32727361...4c4dFWTR58

Xiaomi POCOPHONE F1


Цитирай
Аксесоари

(2020-01-17, 19:40:53)MBX5T написа:  Някой може ли да ми каже дали може да се закупи оригиналния силиконов кейс за redmi note 8 който си идва в кутията с телефона ? Пробвах в алито ама нещо не ми се получи.. а не ми се вярва да не го предлагат като артикул
В емаг продават оригинални калъфи за 22 лв

Lg G2 mini*Huawei P9 lite*Huawei P20 lite*Redmi Note 8
Цитирай

Колеги нека да не се разводнява и да не излизаме от темата.. ясно съм написъл какво търся Smile Ако имате представа или сте мяркали ще помоля да споделите.. не искам други модели.
Цитирай

(2020-01-17, 21:19:44)MBX5T написа:  Колеги нека да  не се разводнява и да не излизаме от темата.. ясно съм написъл какво търся Smile Ако имате представа или сте мяркали ще помоля да споделите.. не искам други модели.
Колега съвсем ясно написах къде продават оригинални калъфи за модела който си написал....

Lg G2 mini*Huawei P9 lite*Huawei P20 lite*Redmi Note 8
Цитирай

(2020-01-17, 22:23:29)cinzano написа:  Колега съвсем ясно написах къде продават оригинални калъфи за модела който си написал....

да де... 2 път гледах и не го намерих...
Цитирай

(2020-01-18, 01:33:53)MBX5T написа:  да де... 2 път гледах и не го намерих...
Разгледай офертите за телефона, имаше го като опция подарък, а на самостоятелната цена 22лв

Lg G2 mini*Huawei P9 lite*Huawei P20 lite*Redmi Note 8
Цитирай

Поръчах същия калъф който Chani е дал като линк,моя телефон е купен с оригинален калъф,но си поръчах още един и протектор.Калъфчето е едно към едно с оригиналния и комплекта ми излезе около 7-8 лв.Е,да почаках 20 дена и дойде.
Цитирай

В крайна сметка се оказва, че чистият Redmi Note 8 е с лед нотификация и прави по-добри снимки от Pro версията.
Цитирай

(2020-01-20, 11:51:23)aladin написа:  В крайна сметка се оказва, че чистият Redmi Note 8  е с  лед нотификация и прави по-добри снимки от Pro версията.
Е това няма как да се случи Smile
Цитирай

Някой ползва ли АОД на Note 8pro и доколко е функционален, и какъв е разхода на батерия?
Благодаря.

                                                                    
Цитирай

Разхода е като с постоянно пуснат екран, поради спецификата на използвания панел.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)