Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi mi a3 vs Note 7
#1

Здравейте, банда!

Предстои ми да си купя телефонче(бюджетно) и се чудя между тези двата: Mi A3 и Redmi Note 7. Трябва ми телефон в тази ценова гама, което да ми върши работа и в следващите поне 2 години.
Първоначално повече ми харесваше Note 7, но сега сравнявайки софтуера почвам да клоня и към A3, a също и 3та камера.
Ако имате подобни предложения за други телефони... моля, не се срамувайте! Blush

So uncivilized.
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако ти харесва чистия андроид -А3. Други плюсове на А3 - супер амолед екрана и малко по-новия процесор. Един глас за него от мен
Цитирай
#3

(2019-09-21, 08:47:11)vaso22 написа:  Ако ти харесва чистия андроид -А3. Други плюсове на А3 - супер амолед екрана и малко по-новия процесор. Един глас за него от мен
Не съм ползвал чист андроид досега, но се надявам да е хубав.

So uncivilized.
Цитирай
#4

Всичко добре при Mi A3, но е със 720р резолюция и 286 ppi?!

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай
#5

Отиваш в някой магазин и гледаш на живо как стоят нещата. Око да види, ръка да пипне. Чистия андроид е малко особен. Иска време за свикване. Щом не си ползвал може и да не ти хареса. А дисплея че е 720 не е болка поне според мен. Даже е по-икономичен
Цитирай
#6

Miui 10 и notch дисплеите имат една малка подробност за нотофикациите в статус бара, горе в ляво , че изчезват след 3 секунди и си седи само часовника.
Ако получиш съобщение по вайбър, фб месинджър, градуси ... Не седят постоянно докато не ги прочетеш.


Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk

LG G2 16GB with OrionOS -2.2
Цитирай
#7

Ако размерът има значение лесно ще направиш избора си.

https://www.phonearena.com/phones/size/X...1110,11211


Прикачени файлове
Цитирай
#8

Все ми е тая за размера и резолюцията. Но нещо наистина почвам към а3 да клоня.

So uncivilized.
Цитирай
#9

Щом ти е все тая - A3. Аз не бих го взел заради резолюцията.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
[-] 1 потребител изказва благодарност на HERUS за това мнение:
  • mg22
Цитирай
#10

Не забравяй и по слабата резолюция на екрана от 720p при А3 и по добрата резолюция 1080p при ноут 7 и аз се чудех кой от 2-та да взема за тест и след това го подарих (имах излишни пари) на майка ми и моя избор беше ноут 7 не сгреших екрана за телефон от този ценови диапазон е перфектния избор.

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
[-] 1 потребител изказва благодарност на Gosho223 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#11

Попринцип двата телефона са идеални в своя клас и минусите в единия се припокриват в другия, така че смело купуваш доволен ще останеш и от двата. Чист андроид амулет компактен единия, другия миуи по голям с по хубава резолюция. И на двата ще свикнеш много бързо и ще имаш много приятен експириънс с който и да е така че си преценяй на място и действай. От лично мнение ти казвам Н7 няма големи минуси, за а3 вероятно ще е същото...за мен софтуера и резолюцията биха били фактор но миуи е мнлго приятен като свикнеш да си имаш копченце за всичко ?
Цитирай
#12

Иди в техно веригите и вземи 2та телефона в ръка и реши кой ти приляга най добре в нея виж екраните разцъкай ги и купи този който най много ти е харесал

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)