Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Охранителна камера андроид , Alfred camera или алтернативна но без Ad
#1

Моля ако някой знае или ползва подобна програма да сподели.
Alfred camera или алтернативна но без Ad

Samsung I9505 Galaxy S4 white 16GB [ Android - 5.0.1  ] + 32 GB Samsung microSDHC™ Class 10
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз ползвам Алфред защото мисля, че е супер лесна и удобна. Не знам дали има алтернатива без реклами или безплатна.
Цитирай
#3

Гадните реклами се спират с Адгард но HD е само в платената версия..
Пробвах няколко уж хакнати но ефект нула..
Ако някой е намерил начин за HD отключване моля да сподели как.?
Ако беше еднократно щях да я закупя не е проблем платената версия но дава абонамент а тия неща не ми харесват ?

(2019-09-29, 19:29:07)sapiora написа:  Аз ползвам Алфред защото мисля, че е супер лесна и удобна. Не знам дали има алтернатива без реклами или безплатна.
А на HD успял ли си да я подкараш ?

Samsung I9505 Galaxy S4 white 16GB [ Android - 5.0.1  ] + 32 GB Samsung microSDHC™ Class 10
Цитирай
#4

Не. Иска абонамент.
Цитирай
#5

Колко струва абонамента и за какъв период от време е?
Цитирай
#6

Не знам колко струва. Можеш да си инсталираш приложението и да провериш.
Цитирай
#7

(2019-10-17, 11:03:45)user32 написа:  Колко струва абонамента и за какъв период от време е?
5.33 месечно при годишен абонамент 8.49 на месец за месец...
Не ме бърка цената а абонамента..
Ползвам предплатени сим карти за да закупя приложения, за това.
Не желая да регистрирам карта или абонаментната ми карта за Гугълплей..
Някои знаят защо...

Samsung I9505 Galaxy S4 white 16GB [ Android - 5.0.1  ] + 32 GB Samsung microSDHC™ Class 10
Цитирай
#8

Инсталирах я от любопитството! Видях цените. Когато няма светлина няма наблюдение! Работи добре на светло.Не я намерих "излекувана".
Цитирай
#9

Някой да знае някаква подобна такава програма с еднократно закупуване ...

Samsung I9505 Galaxy S4 white 16GB [ Android - 5.0.1  ] + 32 GB Samsung microSDHC™ Class 10
Цитирай
#10

(2019-10-23, 05:42:10)emanuilhar написа:  Някой да знае някаква подобна такава програма с еднократно закупуване 

Може да пробваш Esther - https://play.google.com/store/apps/detai...zil.esther

Работи на същия принцип, има доста настройки. Снимка или видео при движение, интервал и т.н.
Безплатна е...
Цитирай
#11

(2019-10-23, 06:33:58)cinizam написа:  Може да пробваш Esther - https://play.google.com/store/apps/detai...zil.esther

Работи на същия принцип, има доста настройки. Снимка или видео при движение, интервал и т.н.
Безплатна е...

Благодаря .. добра е програмката

Samsung I9505 Galaxy S4 white 16GB [ Android - 5.0.1  ] + 32 GB Samsung microSDHC™ Class 10
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)