Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Имате ли опция "Modem Config" в MI 9T/ MI 9T Pro?
#1

Молба към колегите с Mi 9T/ MI 9T Pro. Моля да инсталирате следната програма: Shortcut Master (Lite)

След това проверете дали ви излиза в менюто опцията "Modem Config". При колегите с MI 9T Pro опцията излиза безпроблемно, докато при мен с MI 9T не се появява и не мога да си обясня защо. Опцията е необходима за стартиране на VoWIFI без да рутваме телефона. Повече инфо  и скрииншотове вижте в това мнение от темата за VoWIFI: https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1583129

Инсталирайте и споделете тук имате ли опцията Modem Config, както и с какъв ром сте. Благодаря!


Цитирай
Аксесоари
#2

(2019-09-29, 14:34:29)milenvn написа:  Молба към колегите с Mi 9T/ MI 9T Pro. Моля да инсталирате следната програма: Shortcut Master (Lite)

След това проверете дали ви излиза в менюто опцията "Modem Config". При колегите с MI 9T Pro опцията излиза безпроблемно, докато при мен с MI 9T не се появява и не мога да си обясня защо. Опцията е необходима за стартиране на VoWIFI без да рутваме телефона. Повече инфо  и скрииншотове вижте в това мнение от темата за VoWIFI: https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1583129

Инсталирайте и споделете тук имате ли опцията Modem Config, както и с какъв ром сте. Благодаря!
Преди седмица и аз търсих този модем по същата причина /през QuickShortcutMaker/ - нямаше го, когато бях с оригиналния фърмуер /V10.3.12.0.PFJEUXM/.
Сега съм с китайски последен стабилен фърмуер за Redmi K20 - пак то няма /V10.3.15.0.PFJCNXM/.

Xiaomi 11T Pro, 8/128, Black | xiaomi.eu Stable V14.0.4.0.TKDMIXM_v14-13
[-] 1 потребител изказва благодарност на hrissim за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#3

Това ли е?
 От Mi 9t pro


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG V30+ - H930G- 128Gb- Cloud Silver
[-] 1 потребител изказва благодарност на jorostoikov за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#4

(2019-09-29, 18:50:39)jorostoikov написа:  Това ли е?
 От Mi 9t pro

Точно така колега, това е. Благодаря!

(2019-09-29, 18:23:19)hrissim написа:  Преди седмица и аз търсих този модем по същата причина /през QuickShortcutMaker/ - нямаше го, когато бях с оригиналния фърмуер /V10.3.12.0.PFJEUXM/.
Сега съм с китайски последен стабилен фърмуер за Redmi K20 - пак го няма /V10.3.15.0.PFJCNXM/.

Благодаря много за отзивите. Явно опцията присъства в 9T Pro, но не и в 9T... Установихме още една от разликите между двата модела.


Цитирай
#5

Излиза ми само с pro версия на приложението, но не точно като от скриншота, а подобно... и нищо не става.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на niksanvn за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#6

Със miui 10.3.1.7 на k20 pro я има. Приложението го изтеглих от 4pda, защото не го открих в стора. Преполагам е про. [Изображение: 6b7767c3b3dd398ae629b0a93143d563.jpg]

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на RazielBG за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#7

(2019-09-29, 14:34:29)milenvn написа:  Молба към колегите с Mi 9T/ MI 9T Pro. Моля да инсталирате следната програма: Shortcut Master (Lite)

След това проверете дали ви излиза в менюто опцията "Modem Config". При колегите с MI 9T Pro опцията излиза безпроблемно, докато при мен с MI 9T не се появява и не мога да си обясня защо. Опцията е необходима за стартиране на VoWIFI без да рутваме телефона. Повече инфо  и скрииншотове вижте в това мнение от темата за VoWIFI: https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1583129

Инсталирайте и споделете тук имате ли опцията Modem Config, както и с какъв ром сте. Благодаря!


С кода не става ли:

VoLTE *#*#86583#*#*

VoWIFI *#*#869434#*#*

Xperia 1 V
ОТ ОГЪНЯ НА ЧУЖДАТА ОМРАЗА ОСТАНА САМО ПЕПЕЛТА. НАШАТА ЛЮБОВ Е ВЕЧНА,ВИНАГИ ЩЕ ИМА ЦСКА!
Цитирай
#8

Mi 9T Pro - при мен излизат и двете като опции, само че съм на А1 - и реално не мога да ги ползвам Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на simichoil за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#9

Mi 9T- След като въведох двата кода се появиха и двете опции.

XIAOMI MI 9T
Цитирай
#10

(2019-09-29, 14:34:29)milenvn написа:  Молба към колегите с Mi 9T/ MI 9T Pro. Моля да инсталирате следната програма: Shortcut Master (Lite)

След това проверете дали ви излиза в менюто опцията "Modem Config". При колегите с MI 9T Pro опцията излиза безпроблемно, докато при мен с MI 9T не се появява и не мога да си обясня защо. Опцията е необходима за стартиране на VoWIFI без да рутваме телефона. Повече инфо  и скрииншотове вижте в това мнение от темата за VoWIFI: https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1583129

Инсталирайте и споделете тук имате ли опцията Modem Config, както и с какъв ром сте. Благодаря!
В Mi 9t няма опция modem config, съответно не мога да активирам WoWiFi.

Изпратено от моят Mi 9T с помощта на Tapatalk

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
[-] 1 потребител изказва благодарност на kyosev за това мнение:
  • milenvn
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)