Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Получаване на ОТА актуализации
#1

Здравейте, искам да попитам, за Redmi Note 7 Pro с коя версия на ром и регион сте и получавате ли актуализации за сигурност? Последната от преди, може би два месеца е стабилна MIUI 10.3.13.0,след нея не съм получавал т.н. security patch за септември.
Цитирай
Аксесоари
#2

Със същата съм с регион Индия, няма актуализации.
Цитирай
#3

Моя е Redmi note 7 европейска версия, последната актуализация е 10,3,6,0 от август месец
Цитирай
#4

Моя нот7 про,китайска версия не съм го пипъл е с 10.3.11.0
Цитирай
#5

Някой има ли информация кога ще дойде официално като ота актуализация miui 11, септември нямаше никакъв ъпдейт а вече сме октомври
Цитирай
#6

Бързаш. Те първите бета билдове бяха последната седмица на септември. Сега има национален празник на Китай...

Средата на октомври най-рано чакаме

Lista filtrada de actualizaciones a MIUI 11

Fase 1 (Mitad de octubre)

Mi 9
Mi 9 Explorer
Mi 9 SE
Mi Mix 3
Mi Mix 2S
Mi 8
Mi 8 Youth
Mi 8 Explorer Edition
Mi 8 In-display Fingerprint Edition
Mi 8 SE
Mi Max 3
Redmi K20 Pro
Redmi K20 Pro Premium Edition
Redmi K20
Redmi Note 7
Redmi Note 7 Pro
Redmi 7
Poco F1

Fase 2 (Finales de octubre)

Mi 9 Pro 5G
Mi CC 9
Mi CC 9 Meitu Custom Edition
Mi CC 9e
Mi MIX 2
Mi Note3
Mi 6
Mi 6X
Redmi 7A
Redmi 6 Pro
Redmi Note 5 (Redmi Note 5 Pro)
Redmi 6A
Redmi 6
Redmi S2 (Redmi Y2)
Redmi Note 6 Pro

Fase 3 (Primeros de noviembre)

Mi Mix
Mi 5s
Mi 5s Plus
Mi 5X
Mi 5C
Mi Note2
Mi Play
Mi Max 2
Redmi Note 8
Redmi Note 8 Pro
Redmi 5 Plus (Redmi Note 5)
Redmi 5
Redmi 5A
Redmi 4X
Redmi Note 5A (Redmi Y1)
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • ivoslavitrifonov1975
Цитирай
#7

Това означава, че до излизането официално на MIUI 11 няма да има други актуализации, така ли?
Цитирай
#8

Какво толкова дали има актуализация.Ако в момента всичко работи добре.Ами с новия "мяу мяу" ако ви са бъгнат шаомитата!
Аз лично мисля да не бутам нищо.
Цитирай
#9

(2019-10-08, 15:27:29)bimmer7805 написа:  Какво толкова дали има актуализация.Ако в момента всичко работи добре.Ами с новия "мяу мяу" ако ви са бъгнат шаомитата!
Аз лично мисля да не бутам нищо.
Ами все пак не искаме да живеем в минало време. А ти ако искаш върни и Лолипоп. Това да не е Windows phone, че да се бъгне! Mного са ми смешни подобни разсъждения.  Bu
[-] 2 потребители изказват благодарност на mimi93 за това мнение:
  • alexbg67, trifon81
Цитирай
#10

(2019-10-08, 15:27:29)bimmer7805 написа:  Какво толкова дали има актуализация.Ако в момента всичко работи добре.Ами с новия "мяу мяу" ако ви са бъгнат шаомитата!
Аз лично мисля да не бутам нищо.
Подкрепям мнението с 2-те ръце. В момента съм очарован от телефона и не мисля да го пипам за сега. Освен ако не ми омръзне или новия ъпдейт е нещо уау...


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай
#11

каквото и да пише в чейнджлога и дори потребителите да се кълнат, че снима по-добре или че кара повече батерията, докато не го сложиш и тестваш сам - няма как да разбереш. А после няма връщане назад.
Затова съм със седмичен ром - поне знам, че ако окъкат нещо в петък ще има ъпдейт Smile
Цитирай
#12

В Китай вече са пуснали стабилен билд (Redmi Note 7 - MIUI11 China Stable V11.0.2.0) за нашия модел. До седмица предполагам и в Европа ще го получим.

Poco F3
Цитирай
#13

Днес ъпдейтнах моя рн7про миу11,тел е китайска версия всичко мина без проблеми,ще видим как ще се държи за напред
Цитирай
#14

Те май и за глобал рома трябва да пуснат до края на месеца. Моя е с регион Индия и още няма. Сподели с Miui 11 има ли промяна в нещо към по-добро?
Цитирай
#15

Глобал рома на 16 октомври ще получи.

Poco F3
Цитирай
#16

(2019-10-11, 10:36:18)Kiridedra написа:  Днес ъпдейтнах моя рн7про миу11,тел е китайска версия всичко мина без проблеми,ще видим как ще се държи за напред
Запази ли ти опцията за запис на телефонни разговори след ъпдейта?
Между другото на Глобал ром ли си или чист китайски?

Redmi Note 7, 4/128, Glob vers
Цитирай
#17

Arpad M написа:Запази ли ти опцията за запис на телефонни разговори след ъпдейта?
Между другото на Глобал ром ли си или чист китайски?
Да има си записите,чист китайски ром е
[-] 1 потребител изказва благодарност на Kiridedra за това мнение:
  • Arpad M
Цитирай
#18

Моля те кажи какви разлики забеляза? Има ли нещо към по-добро? Ноча и нотификейшъните горе оправени ли са да се виждат?
Цитирай
#19

A oтносно Андроид 10:
Xiaomi says 9 devices will get Android Q this year while the Redmi Note 7 gets it in 2020.

In Q4 2019:
- Xiaomi Mi 9
- Redmi K20 Pro
- Xiaomi Mi 8
- Xiaomi Mi 8 Screen Fingerprint Edition
- Xiaomi Mi 8 Explorer Edition
- Xiaomi Mi Mix 2S
- Xiaomi Mi Mix 3
- Redmi K20
- Xiaomi Mi 9 SE

In Q1 2020:
- Redmi Note 7

Poco F3
Цитирай
#20

В крайна сметка ще има ли актуализации за този модел че тук чета разни неща че Xiaomi спира поддръжката на 15 свои модела
Цитирай
#21

моделите са на по 3 години.
Спокойно. Ще има актуализации. Даже и от днес има закрита бета за ноут 7 (китай)

Redmi Note 7
http://bigota.d.miui.com/9.10.15/miui_LA...ea_9.0.zip
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#22

Колеги, има ли информация кога ще получим ъпдейт за Redmi Note 7, че от почти 2 месеца няма ъпдейт?
Цитирай
#23

може и днес да е Smile
По принцип днес трябва да пуснат глобалния miui 11 за първата вълна от устройства:

Mi 9
Mi 9 Explorer
Mi 9 SE
Mi Mix 3
Mi Mix 2S
Mi 8
Mi 8 Youth
Mi 8 Explorer Edition
Mi 8 In-display Fingerprint Edition
Mi 8 SE
Mi Max 3
Redmi K20 Pro
Redmi K20 Pro Premium Edition
Redmi K20
Redmi Note 7
Redmi Note 7 Pro
Redmi 7

Тези са за Китай, но вероятно същите ще бъдат обновени и глобално
Цитирай
#24

Днес би трябвало да е, моят Redmi Note 7 Pro е с регион Индия, за сега няма ъпдейт.
Цитирай
#25

(2019-10-15, 13:36:22)esil2 написа:  В крайна сметка ще има ли актуализации за този модел че тук чета разни неща че Xiaomi спира поддръжката на 15 свои модела
По предварителна информация става въпрос за спиране на бета версии, а не на глобални такива, така че за тях ще има.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)