Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на смарт часовник до 300лв.
#1

Здравейте , решил съм да си купя смарт часовник ( за първи път ще ползвам). Насочил съм се към два модела на Xiaomi :
- 1. Amazfit GTR
- 2. Stratos (Pace2)

Безпроблемно ли е използването им с IOS ? Мисля да го поръчам или от gearbest или от алито , но ме притеснява с тези мита дали да не си вкарам голям автогол..
Цитирай
Аксесоари
#2

Mалко повече от седмица ползвам GTR поръчан алиекспрес, не съм плащал ДДС. За работа с iOS смятам трябва да питаш в друг форум, но предполагам няма да има проблем. В книжката с инструкции пише, че поддържа от 10.0 нагоре
Цитирай
#3

Аха а батерията на gtr-a как ти се струва? От Европа ли дойде часовника или Китай?
Цитирай
#4

Не е само батерията важна. Ако ти трябва главно за спортуване - ок, обаче ако искаш повече функционалност се насочи към Wear OS или Tizen за сметка на батерията

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#5

Ползвам GTR от около седмица. Батерията е прилична - за 1 седмици падна с 25% с нотификации ,аларми и sleep assistance. С iOS 13 работи чудесно. Купен от България за 300лв с гаранция. Погледни и Huawei GT. Както е подчертал колегата преди мен - това са тракери. Ако ти трябва смарт часовник избери нещо друго.

Sent from my YOGA Tablet 2-1050F using Tapatalk
Цитирай
#6

Не съм съгласен! Stratos и Pace са с Андроид нищо че не е обявено. Могат да им се качват apk програмки за Android wear.

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
Цитирай
#7

(2019-10-19, 08:52:30)roni952 написа:  Не съм съгласен! Stratos и Pace са с Андроид нищо че не е обявено. Могат да им се качват apk програмки за Android wear.
Може да се реплайва на WhatsApp и Viber или messenger messages през часовника? ОК Google работи?

Sent from my HTC One using Tapatalk
Цитирай
#8

Да може да се отговаря на съобщенията. (Инсталира се AmazMod за целта.) Приложението на Гугъл ми е противно и никога не съм го харесвал и използвал. Абсолютно ми е все едно дали нещо работи с него или не. Принципно има микрофон, доколкото знам работи само на китайския софтуер, и то ако знаеш китайски. Кой за какво го купува и използва е отделен въпрос. Ако се търси нещо за цъкане на приложения Galaxy Gear са чудесен избор тъкмо идва зима да Ви топлят на ръката след десет минути разцъкване. А за да е пълно щастието се зареждат по-често и от телефона. За фитнес трекер и стандартните смарт функции Pace е супер, а като бонус могат да се слагат по-леки програми. Все пак дори не се споменава официално че е с Андроид. С нормална употреба издържа около 5 дни. Разбирай 8-12 часа синхронизация с телефона и 3-4 часа спортен режим с GPS дневно. Средна работа на добра цена.

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)