Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Чуденка,за кой е по-добър Nokia 8.1 или Redmi note 7
#1

Дилемата е следната,трябва да се разделя с един от двата апарата,но се чудя кой да бъде.Ползвал съм ги и двата.Miui ми харесва повече от чистия андроид,за камерата ,имам чувството,че редмито снима по-добре вечер,и на режим 48мп през деня.Еднакво бързи ми се струват и двата.Моля за мнения в смисал кой от двата ,ще е по използваем в дългосрочен план и плюсове и минуси при двата апарата.

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

От към хардуер Nokia 8.1 e по-добър, по-скоро виж Mi 9 Lite, той е със същия хардуер, щом предпочиташ MIUI-то.
Цитирай
#3

(2019-11-01, 18:56:14)stanchev36 написа:  От към хардуер Nokia 8.1 e по-добър, по-скоро виж Mi 9 Lite, той е със същия хардуер, щом предпочиташ MIUI-то.
Мисълта ми е,че ги имам тези два модела,обаче трябва да дам единия и да оставя другия за себе си.Това ми е дилемата.

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Nokia 8.1 e по-добър, на Xiaomi Redmi Note 7 само батерията му е по-добра.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#5

Ясно,благодаря за мненията ви.Допитвам се до вас,понеже не можах да преценя ,кой е по-добрият.

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)