Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 3.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch GT 2 - мнение и отзиви

Нова актуализация - 11.0.17.6 - 74,97MB.
[-] 3 потребители изказват благодарност на tsvetan24 за това мнение:
  • Krisign, Nikolay, zastava
Цитирай
Аксесоари

Чудо!!!имаме ъпдейт,но какво е новото!!!?
Цитирай

Нещо напоследък няма много разнообразие от скинове в Health. Харесал съм си този, дали може да се сложи на GT2?
Цитирай

(2023-01-15, 18:42:17)Just написа:  Нещо напоследък няма много разнообразие от скинове в Health. Харесал съм си този, дали може да се сложи на GT2?
в групата на телеграм има скинове колкото искаш
Цитирай

(2023-01-16, 12:21:43)zastava написа:  в групата на телеграм има скинове колкото искаш

Прегледах няколко страници, но не видях линк към групата, ще съм благодарен, ако може да пуснеш линка.Smile
Цитирай

Заповядай.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tsvetan24 за това мнение:
  • Just
Цитирай

(2023-01-17, 07:12:17)tsvetan24 написа:  Заповядай.
В момента съм с най новия Health 13.0.1.310. Разбрах, че трябва моднат Health за инсталацията но коя версия точно?
Цитирай

(2023-01-17, 22:51:03)Nikolay написа:  В момента съм с най новия Health 13.0.1.310. Разбрах, че трябва моднат Health за инсталацията но коя версия точно?

В телеграма го има.махаш твоя и инсталираш моднатия.нищо сложно и нищо страшно.пробвай
Цитирай

(2023-01-18, 20:19:51)zastava написа:  В телеграма го има.махаш твоя и инсталираш моднатия.нищо сложно и нищо страшно.пробвай

Там намерих 13.0.1.320 изобщо не се синхронизира с телефона, също така не разпознава файла с циферблата.
Цитирай

Задължително деинсталираш hms.с него няма да стане.и след това инсталираш здраве-то.достс съм ги въртял,проблеми не съм имал.пробвай с някоя по стара версия
Цитирай

Не съм слагал никога HMS само Health.
Цитирай

По мое наблюдение за да се получи трябва телефона ти да е Xiaomi и да не е с андроид 13. При всички останали нещо не се получава.

Изпратено от моят DN2103 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Да, това условие е изпълнено при мен Note 10 pro android 12.
Цитирай

(2023-01-29, 12:12:02)Nikolay написа:  Да, това условие е изпълнено при мен Note 10 pro android 12.
И последно не трябва да си инсталирал HMS.

Изпратено от моят DN2103 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2023-02-03, 20:35:29)shrike_avatar написа:  И последно не трябва да си инсталирал HMS.

Изпратено от моят DN2103 с помощта на Tapatalk

Не, никога не съм го слагал!
Цитирай

Здравейте!Макар,че модела /Huawei Watch GT 2/ е вече остарял,но от днес съм с чисто нов такъв и много му се кефя.При скролване по екрана наляво ми се явяват няколко функции които не зная как да ги подредя за да излизат по мой избор.При стария ми часовник/Honor band 6/ когато чукна на "дисплей"ми излиза и опция"любими"от където мога да ги подреждам и добавям по мой избор.Та въпроса ми е-как да го направя и сега?
Поздрави на всички.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

Като дръпнеш щората от горния край на дисплея .Настройки>дисплей>любими...и там си ги подреждаш
[-] 1 потребител изказва благодарност на bajchoni за това мнение:
  • buci59
Цитирай

Проблема беше,че не ми излизаше тази опция"любими".Часовника е чисто нов и странно защо не ми го показваше.Рестартирах го и се оправи.Все пак благодаря.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

(2023-01-08, 07:59:50)tsvetan24 написа:  Нова актуализация - 11.0.17.6 - 74,97MB.

Здравейте.Както споменах по-горе от два дни съм с новия часовник,но ми прави впечатление драстичната разлика във фърмуера.При мен е 1.0.8.16 .Дали ще получа актуализация до последната,която е показал колегата?
п.п версията на Huaewi Health е 14.0.9.310
   

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

Здравейте.След консулт с представител на Huawei относно проблема със стара версия на фърмуера и не получаване на по-нова,часовника го изпратих в сервиза на Huawei.След диагностика се оказа,че трябва да се преинсталира софтуера и го направиха.Днес,след като си получих устройството се оказва,че версията с която е преинсталиран е 1.0.13.9 RB2.Обадих им се по телефона и от там ми отговориха,че това е последната версия на часовника и модела/GT-2 B 08/ в което не съм убеден.
Разглеждайки видеа относно модела,в последните версии забелязвам и тези опции от снимките по-долу.Вие имате ли ги,защото аз не?
.png 333.png Размер: 47.52 KB  Сваляния: 136
 
.png Без име444.png Размер: 47.31 KB  Сваляния: 136

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

И двете ги имаю. Това е мота версия [Изображение: 7b1b184eb3475aa466ca526ced68265d.jpg]

Изпратено от моят RMX3311 с помощта на Tapatalk

LG G2 16GB with OrionOS -2.2
[-] 1 потребител изказва благодарност на Pepifness за това мнение:
  • buci59
Цитирай

Здравейте.Има ли разлика в менюто и функциите между GT2-46мм и GT2-42мм/дамския вариант/ или разликата е само външно?

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

Би трябвало да е само в батерията.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)