Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 3.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch GT 2 - мнение и отзиви

felipe как се влиза в опции за разработчици
Цитирай
Аксесоари

(2020-06-14, 05:19:58)nelio написа:  felipe как се влиза в опции за разработчици
 Настройки/За телефона/цъкаш на "Номер на версията" докато излезе надпис "Вече сте разработчик"

Huawei P30 lite, Huawei T5, Huawei GT2
Цитирай

Аз от 2 дни съм с GT 2e и като цяло съм доволен, свързан към Android телефон може да се качват и faces, но към iOS телефон - не. 
Удобен е дизайна му, не пречи по време на тренировка. Има доста спортове, но все още не схващам кои точно засича сам и кои не. 
Не мога да контролирам музиката на самия телефон (може би ако е Android щеше да може, вие ще кажете), както можеш на Xiaomi Mi Band 4. 
Другото, което не ми е ясно е ако изляза само с  него без телефон, как да видя след това маршрута, по който съм тичал или карал колело?
Основната разлика с GT2, e по-малкото рам и възможността за разговори. Аз взех този заради по компактния дизайн, а и са ми необходими разговори през него. 
Дали има други орязани екстри - не съм сигурен, нямам опит с GT2. 210лв с преподпсиване към Виваком на Smart L(20лв/месец).
Цитирай

Колеги да попитам-когато ми звънят през viber,whatsapp,telegram не ми показва нищо на часовника,а иначе нотификациите за съобщения излизат на мига.
Honor Magic watch 2.

Милан
Цитирай

Колеги от известно време ,когато натисна горния бутон за да събудя часовника и да покаже циферблата ,понякога влиза направо при менютата с настройките т.е. бутона регистрира две натискания ,а не едно.На някой да му се е случвало и да знае решение.Чудя се примерно да му капна малко контактен спрей Smile ама може да се наруши водопропускливостта.
Цитирай

Филипе, кажи от тук на къде?
Коя опция е за звука, всичко пробвах но не се променя звука от часовника


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Не знам колега, съжалявам. На моя шот по горе съм активирал "Абсолютна сила на звука през Bluethoot" Това което си дал ти ми е непознато.
Цитирай

Някой друг да може да помогне?
Цитирай

[Изображение: IMG-20200627-073111.jpg]седми ден и батерията е супер

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

При теб има ли го това с високоговорителя?
Цитирай

(2020-06-28, 16:13:21)nelio написа:  При теб има ли го това с високоговорителя?
разговора е по слаб от звъненето примерно, явно са така

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Да изписва името на кирилица. SMS, e-mail … е на кирилица.

Huawei P30 lite, Huawei T5, Huawei GT2
Цитирай

Здравейте Колеги,
как се държи Huawei Watch GT2 във вода? Някой пробвал ли е в морето? Че ми е малко страшно с тия 5 атм.
Цитирай

(2020-06-30, 08:05:35)MG8000 написа:  Здравейте Колеги,
как се държи Huawei Watch GT2 във вода? Някой пробвал ли е в морето? Че ми е малко страшно с тия 5 атм.
още е студено за море Smile август ще го къпя

5ATM

Устройствата разполагащи с 5 ATM, имат степен на водоустойчивост 50 метра по ISO 22810:2010. Това означава, че те могат да се използват за дейности като плуване на повърхността на басейн или океан. Те обаче не трябва да се използват за гмуркане, водни ски или други дейности, включващи вода с висока скорост или потапяне в дълбочина.

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

(2020-06-30, 09:34:49)Sokolchev написа:  още е студено за море Smile август ще го къпя

5ATM

Устройствата разполагащи с 5 ATM, имат степен на водоустойчивост 50 метра по ISO 22810:2010. Това означава, че те могат да се използват за дейности като плуване на повърхността на басейн или океан. Те обаче не трябва да се използват за гмуркане, водни ски или други дейности, включващи вода с висока скорост или потапяне в дълбочина.

Това е ясно , интересува ме практически опит има ли някой ? А и морска вода и басейн са малко различни величини .
Цитирай

Смело и безотговорно за къпане в солена вода. Wink
Цитирай

(2020-06-30, 10:56:56)MG8000 написа:  Това е ясно , интересува ме практически опит има ли някой ? А и морска вода и басейн са малко различни величини .
океана с каква вода е Smile

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Не съм го подбирал за да го пазя от водни среди...
Много добро впечатление ми направи това, че са добавили допълнителни визии, чак се отказах да разглеждам всички наведнъж. Което донякъде обезсмисля гимнастиките с китайски акаунт и последващите рискове.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2020-06-30, 10:56:56)MG8000 написа:  Това е ясно , интересува ме практически опит има ли някой ? А и морска вода и басейн са малко различни величини .
Аз съм къпал в басейни и в морето Xiaomi Mi Band 4 а тя е със същия рейтинг 5ATM. Сега съм с Amazfit GTR и предполагам че също ще го къпя поне в басейн. Само и единствено заради солта в морската вода може би не бих го къпал в морето. Защото дори G-shock часовника ми с рейтинг 20ATM пише при екстремно ползване на година да му се прави профилактика. Тоест смяна на уплътненията. Сигурно тези екстремни условия за него са да се гмуркаш всеки ден и да е във вода почти постоянно но все пак. За банд 4 не ми пукаше особено заради това че тя е първо евтина и второ няма бутони които да са податливи на проникване на вода. А часовника си има два бутона и като цяло предполагам че няма как да му се направи профилактика. Но предполагам че след всяко влизане в морето ако се измива солта с чиста вода няма да има проблеми ама лично аз предпочитам да не рискувам. Тоест не че няма да издържи, въпроса е с течение на времето колко ще издържи. Не че и препаратите в басейна са безвредни ама се съмнявам да са по агресивни от морската вода.

Sent from my LM-G710
Цитирай

Това с категоризациите при часовниците винаги трябва да се намалява с една за реална съпоставка. Или ако пише 100 м водоустойчивост да се разбира 10 метра.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Аз от практиката си си правя изводи, че 5 атм си е само за дъжд ,миене ръце , максимум басейн.......за море си е G-шока.
Цитирай

Има си стандарти за водоустойчивост и ги пише в книжките на почти всеки часовник, или поне толкова на колкото ще издържа той.
Ето  ви пример:
3 АТМ / 3 Bar / 30m - миене на ръце и дъжд. нищо друго
5 АТМ / 5 Bar / 50m - миене, къпане под душ...без плуване
10 АТМ / 10 Bar / 100m - миене, къпане, плуване..без гмуркане
20 АТМ / 20 Bar / 200m - миене, къпане, плуване,  гмуркане с шнорхел, без професионално гмуркане
И една дайвърска квалификация, която почва пак от 200 метра , но е сертифицирана и се изписва на цифера на часовника (  пр . PADI)
Там се гмуркаш и с бутилка/ апарат без проблеми

За watch gt 2 пише:
 има степен на водоустойчивост 50 метра по ISO 22810:2010. Това означава, че те могат да се използват за дейности като плуване на повърхността на басейн или океан. Те обаче не трябва да се използват за гмуркане, водни ски или други дейности, включващи вода с висока скорост или потапяне в дълбочина.
Цитирай

Здравейте,съпругата ми си хареса gt2 elegant 42mm, но проблемът е, че ползва IOS, като в нейния случай телефонът е Iphon 11.
Въпросът е, какво ще работи от функциите на часовника? В Huawei Health приложението при IOS се вижда,че часовникът се поддържа в раздел устройства, което е ок, но какво ще може да ползва от функциите му?

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай

Ако тук не получиш изчерпателно мнение пробвай въпроса в групата за модела във ФБ.
https://www.facebook.com/groups/2421815511394646/

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Писах и на Huawei като се надявам да върнат адекватен отговор.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)