Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 3.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch GT 2 - мнение и отзиви

Honor MagicWatch 2 също идва скожена и силиконова, Хубавев ГТ2 не е ли по същия начин?

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
Аксесоари

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=100118 Гласувайте, ако искате.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

С включени известия и следене на съня, 9-10 дни изкара, довечера като се прибера ще го зареждам, че е на 5%, това му е второто зареждане. Явно 14 ги докарва с изключени функцииSmile
Цитирай

Ще ги докара, когато се разработи батерията.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

На Honora излезе нова актуализация. Би трябвало и на GT2 да е налична. На първи прочит не откривам нищо ново (за нови циферблати не съм и гледал).
Цитирай

Актуализация за септември.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

GT2 все още няма при мен. С версия 1.0.8.16 съм
Цитирай

Новото което открих е че вече може да разместваш,добавяш и махаш екраните с фаворити( стрес тест,време,музика).
Цитирай

Нов ъпдейт има 
   

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Не, че нещо жизнено важно, но са само някакви си 20тина МБ, толкова ли не могат да ги пуснат за всички!..

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Колеги, за колко време ви се зареждат часовниците да речем от 10 до 100%? При мен за 65 минути, което ми се струва много кратко като време.

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-09-18, 18:55:56)ivanov_km написа:  Колеги, за колко време ви се зареждат часовниците да речем от 10 до 100%? При мен за 65 минути, което ми се струва много кратко като време.

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk

Е що да е кратко?даже е бавно за мен лично,не съм го засичал защото гледам да го зареждам вечер,но всичко над час ми идва в повечко чакане

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Съдя по старият ми часовник, който се зареждаше за два часа.

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Не зная дали сте забелязали, но след новия ъпдейт изчезна възможността за пренасочване на разговор при набиране от телефона към часовника.

ПП
Иванов_КМ, като ти прочетох изказването се стих, че трябва да го дозаредя, защото мисля да бръмча насам-натам по празниците, беше на 36%. Сега е на 96% със зарядното на П30ската про. Ако можеш да се ориентираш по часовете на постингите... 22:22

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2020-09-18, 21:02:20)alexbg67 написа:  Не зная дали сте забелязали, но след новия ъпдейт изчезна възможността за пренасочване на разговор при набиране от телефона към часовника.

ПП
Иванов_КМ, като ти прочетох изказването се стих, че трябва да го дозаредя, защото мисля да бръмча насам-натам по празниците, беше на 36%. Сега е на 96% със зарядното на П30ската про. Ако можеш да се ориентираш по часовете на постингите... 22:22

Аз нямам проблеми,дава ми избор как да говоря     

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
Question 

Здравейте вчера направих актуализация няква 20 мб и часовника при повикване само вибрира спря да звъни някой с подобен проблем ?
Цитирай

Здравейте! 

 Вчера се сдобих с Honor-а! Въпроса ми е протекторите за екрана и корпуса същите ли са като на GT2-ката? Искам да си купя скрийн протектор!

Samsung Galaxy Note 3 Neo
Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy Note 8
Samsung Galaxy S9
Samsung Galaxy Note 9
Samsung Galaxy Note 20 Ultra
Цитирай

(2020-09-19, 21:58:51)Svetlin14@mail.bg написа:  Здравейте вчера направих актуализация няква 20 мб и часовника при повикване само вибрира спря да звъни някой с подобен проблем ?

Аз имам същият проблем от няколко дни,след рестарт на часовника,се оправя но са ми за известно време,първоначално си мислех че е от връзката с телефона но тук видях че не съм само аз,какъв е проблема ако някой знае...

При мен даже и не вибрира,все едно не е вързан към телефона
Цитирай

При мен и заводски му цъкнах и пак не се оправи почва с вибрация и чак на 4 тото свободно почва Ем да вибрира Ем да звъни часовника ...
Цитирай

Няколко пъти му давах заводски,и все същото,и от телефона и от часовника,според мен този ъпдейт нещо куца...
Цитирай

И аз мисля че е от него и аз цъках заводски няколко пъти и нищо то ще си покаже ....
Цитирай

Какво има тази актуализация
Цитирай

След като я направих часовника вече не реагира на обажданията,по никакъв начин...след рестартиране има известно време в което е в час и после не..даже и съобщения не показва,все едно са спряни известията
Цитирай

Вече е ясно,но ще изчакам до утре и ще пиша,какъв е проблема с GT2,писах им на официалния сайт...във Гугъл е била стара версия на приложението,сега ще видя дали и с новата ще е така

Ако сте с друг телефон различен от Huawei
Цитирай

Интересна новина относно новият Про модел ( за който съм наточил зъби)
В Китай ще се продава с новата им HarmonyOS, а в Европа с позната Lite Os.
Дали HarmonyOS ще е по-пълноценна и ще могат ли да се инсталират повече приложения и доколко коректно ще работя предстои да видим.
Може да се окаже така, че да е по-добре да се купи китайската версия от Али-то примерно, която хем да е по-евтина, хем с по-добър софтуер
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)