Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 3.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch GT 2 - мнение и отзиви

Аз открих че като си рестартирам телефона и не вкарвам пин кода часовника звъни на секундата както и телефона но ми показва номерата като не записани как вкарам пин кода и почва да звъни чак на 4 тото свободно часовника рестартирай и bluetooth настройките но файда няма .
Цитирай
Аксесоари

Отначало ще и Ем малко трудно но според мен ще наваксат,всичко зависи от потреблението
Цитирай

Някой би ли споделил коя е последната официална версия на приложението Huawei Healt за андроид и от къде мога да я сваля?

Samsung Galaxy Note 3 Neo
Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy Note 8
Samsung Galaxy S9
Samsung Galaxy Note 9
Samsung Galaxy Note 20 Ultra
Цитирай

10.1.2.553
4pda например

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2020-09-20, 07:41:02)Ivoboila написа:  Аз имам същият проблем от няколко дни,след рестарт на часовника,се оправя но са ми за известно време,първоначално си мислех че е от връзката с телефона но тук видях че не съм само аз,какъв е проблема ако някой знае...

При мен даже и не вибрира,все едно не е вързан към телефона

Аз нямам такъв проблем след актуализацията.
Цитирай

Здравейте колеги, от няколко дни съм с Honor Magic 2 и ми стана интересно дали и по какъв начин мога да си намеря повече теми за stand by режима. В часовника има заложени 5-10 теми , а през телефона мога да търся само за основната тема.
Цитирай

За АОД циферблатите ако питаш са само фабрично сложените, от другите циферблати има безплатни десетки хиляди, примерно тук->
https://t.me/esferas_huawei_gt_dials
За начина по който се инсталират, тук
https://youtu.be/oekP3czcMjI
Но става само с телефон различен от Хуавей
Цитирай

(2020-09-25, 10:37:42)don_gori написа:  Здравейте колеги, от няколко дни съм с Honor Magic 2 и ми стана интересно дали и по какъв начин мога да си намеря повече теми за stand by режима. В часовника има заложени 5-10 теми , а през телефона мога да търся само за основната тема.

Геро усещам, че имаме trust issues  Big Grin Нали ти казах, че само само тия 4-те Tongue

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

Точно така стрейт Smile Cool
Цитирай

Здравейте! Нов съм и нищо не разбирам.
Въпроса ми е ще имам ли проблем с връзката с Xiaomi mi8 и със Samsung galaxy S10 като S10-ката е на жена ми и на нея мисля да взема дамския модел?
Цитирай

Няма да имаш проблем...
Цитирай

Трябва да изтеглиш Хуауейското приложение "Здраве", за да ги сдвоиш с телефоните.
https://play.google.com/store/apps/detai...wei.health

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Защо получавам нотификации на часовника дори и при спрян блутут на телефона? Мислех, че това е единствената връзка между двете.
Цитирай

Часовникът сигнализира ли за прекъсната връзка, като спрете блутута? Не би трябвало да се получават известия. При мен всичко спира, като няма връзка. А тел. какъв е?

Galaxy S 24 ultra
Цитирай

Е как ще получаваш нотификации при спрян блутуут, хайде стига глупости!

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

Трябва да ги раздвои от приложението, иначе май пак се закачат...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Как ще се закачат, като му е спрян блутуута на телефона?

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

Ако часовника е свързан към Wi-Fi може да има някаква връзка с телефона.

1916 
Цитирай

Ми явно не е спрян... Smile
А за ви-фи не съм видял да го може. Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Wi-Fi часовника изобщо няма. Е явно не е спрян да, ама човека пита как така получава нотификации при спрян блутуут, а това няма как. Smile

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

Колеги днес пристигна нова актуализация 1.0.9. 58 но в описанието пише, че е само подобрява стабилността на системата. Ако някой го е инсталирал също да сподели има ли някакви разлики.
Цитирай

Върнаха ли пренасочване на разговор при набиране към часовника?

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

От една седмица си говоря с официалният,сервиз и ми обясняват как не би трябвало да има проблем с новият ъпдейт,ама не е точно така при мен проблема с часовника си остава,искат да им го занеса да го проверят,и естествено че самият часовник няма да има проблем,т.е да си сменя телефона...не е ли малко тъпо
Цитирай

(2020-09-26, 16:58:14)nowhere написа:  Как ще се закачат, като му е спрян блутуута на телефона?

Знам, че звучи абсурдно, но съм сигурен — блутута е изключен през менюто на телефона и показва, че е изключен. В приложението Health обаче пише, че са сдвоени и на самия часовник свети символа за блутут. Телефона е Huawei p20 lite. Единственото обяснение е Health да има отделна и независима функционалност за блутут сдвояване и тя да поддържа връзката, дори и тази на телефона да показва, че няма такава...
Цитирай

И при мен излезна ъпдейт, но още не съм го сложил понеже часовника е на 16% батерия, а искам да видя колко ще изкара.
За 5 дни е паднал от 80 до 16% като блутута е постоянно сдвоен с телефона, и 2та вида дисплея са нагласени на максимално време. Доста и говоря през часовника, което за мен си е голямо удобство. Общо взето ми оправдава очакванията, като дори има неща които са ми от полза и улеснение като нотофикациите и разговорите, които се виждат на дисплея.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)