Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 3.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch GT 2 - мнение и отзиви

Влизаш в проложението Здраве, след това в устройства. Под цоферблати има "Следене на здравословното състояние".
Цитирай
Аксесоари

(2020-10-28, 18:38:58)laldo написа:  Къде да намеря настройката за автоматично засичане на дейности?  Ще изключа опцията за постоянно мерене на сърдечната дейност мисля, че не ми е необходима.
В менюто на часовника отиваш в настройки, настройки тренировки и махаш отметката на "Автоматично засичане на тренировки".
Цитирай

Това май е ново или не ?
[Изображение: 122936117-693214354659057-6916518849088487186-n.jpg]
Цитирай

Не е мног ново, още за 2-ката излезе с някакъв ъпдейт преди месеци.
Дали някой релно го е ползвал? Дали не беше само за хуавеи телефони, а и nfc-то на тоя часвоник е само за Китай.
Цитирай

Не, това излезе с прото и го има само на него. Дали ще го пуснат на двойката само еdин хуавей знае Smile
Цитирай

То трябваше да е в про темата ама съм ги объркал Smile

Не че е голяма оферта де.
Цитирай

Я да видим добре ли помни дядо поп, че излезе още преди за 2-ката
Точка 1

[Изображение: watch-gt-2-update3975895231547512742..jpg?w=582]
Цитирай

Прав си дядо Попе,аз какво съм се объркал.  Stolt Storstark
Цитирай

Цял ден се мъча да подкарам ТайЧи на едно леново с андроид6 без руут.
И не става и не става, някой ако го ползва да даде точни версии на HMS и Health.
Цитирай

Това ползвам аз и си работи дори и на прото
Цитирай

Мерси, ще пробвам.

Не ще и не ще, като цъкна 3те точки и няма меню за цифери... Вариант е да е заради ниската версия на андроида, но пък за тоз апарат няма по-висока.
Цитирай

Ами зарежи го, чак пък такъв зор да ти е не вЕрвам. Smile

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

Аз си харесвам един циферблат и повече не го барам Smile. Водещото е да показва повечето от нещата, които следя и те да се лесно четливи на дисплея при всякакви нива на осветеност на околната среда.
Цитирай

Оооо от инат ще го подкарам, само да си намеря друго по-актуално устройство.

Иначе са го пипнали малко софтуера. Ползвах го 2 седмици като се появи и ме дразнеше много, няколко месеца по-късно има доста подобрения, но за съжаление са много назад от основния им конкурент - Xiaomi/HUAMI.
И то не щото не могат, а не искат, нали трябва да има ГТ3/4 и т.н. Smile
Цитирай

(2020-10-30, 10:10:52)emzo написа:  Оооо от инат ще го подкарам, само да си намеря друго по-актуално устройство.

Иначе са го пипнали малко софтуера. Ползвах го 2 седмици като се появи и ме дразнеше много, няколко месеца по-късно има доста подобрения, но за съжаление са много назад от основния им конкурент - Xiaomi/HUAMI.
И то не щото не могат, а не искат, нали трябва да има ГТ3/4 и т.н. Smile

Основният им конкурент не е Xiaomi а Samsung
Цитирай

По функционалности Samsung убива Huawei. Там обаче цената е др., а и батерията е трагична. Както винаги в живота "пълно щастие няма" Smile
Цитирай

(2020-10-30, 10:45:31)anatol06 написа:  Основният им конкурент не е Xiaomi а Samsung

Напротив, amazfit серията.

Самсунг не стават за сравнение, защото имат пълноценна ос и адски калпава автономия. 


Самсунг могат да се съревновават с WearOs производителите, нищо че са с Тизен.
Цитирай

Точно така е.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

На включен екран, като плъзна наляво или надясно имам само време и пулс! Как е при вас? Може ли да се добави нещо от менюто още.

Leagoo S11, Huawei GT2
Цитирай

(2020-10-31, 11:00:33)laldo написа:  На включен екран, като плъзна наляво или надясно имам само време и пулс! Как е при вас? Може ли да се добави нещо от менюто още.

Имам пулс,стрес,времето,музика и някви задачи за изпълнение заедно с крачки

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Може разбира се. Отиваш настройки - дисплей- любими и си добавяш което искаш
Цитирай

(2020-10-31, 13:00:07)Sokolchev написа:  Имам пулс,стрес,времето,музика и някви задачи за изпълнение заедно с крачки
Благодаря.

Leagoo S11, Huawei GT2
Цитирай

Въпрос .... почти през целия ден съм с хендсфрии, вързано към телефона.

Един път като набера от часовника се чува от часовника, един път от хендсфрито, няма закономерност.

Не искам да вържа слушалките към часовника, искам ги към телефона да си стоят вързани и като ми звъни някой и вдигна да се чува от слушалките, не от часовника.
Цитирай

И стъпки ми отчита в колата като луд.
Да идва по-бързо в бг алтернативата му, че почва много да ме дразни Smile
Цитирай

(2020-10-28, 12:59:31)Sokolchev написа:  Всичко ми следи,но с бутона светвам дисплея защото ме дразни,даже като се къпя пускам воден спорт за да може да се само изсуши след това,свалям го буквално само за зареждане,имам два часовника идентично ползване,единия аз,другия жената,разговаряме през него от време на време,държат между 14 и 18 дни
Как така се само изсушава. Все още не съм го мокрил,някак си не съм се престрашил още... Докато е във/под вода,най вероятно не трябва да се натискат бутоните.

Leagoo S11, Huawei GT2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)