Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 3.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch GT 2 - мнение и отзиви
#51

(2019-12-06, 19:29:32)usani написа:  Имам червена чисто нова оргинална от А1,ако търси някой.
какви пари и търсиш
Цитирай
Аксесоари
#52

Здравейте, в крайна сметка и аз се сдобих с часовник през Виваком.
Намерих 1 група в телеграм с доста циферблати:
@esferas_huawei_gt_dials
Може да се теглят и стават да се инсталират с китайското ID.
Цитирай
#53

А как се инсталират?

Sent from my Huawei P30 Pro
Цитирай
#54

Във Фейсбук има група:
Huawei watch GT/GT2 club Bulgaria
Там има описано с видео клип.
Цитирай
#55

Добавиха един мноооого фешън часовник Wink

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#56

Здравейте, защо от програмата Здраве  не мога да заредя наличните циферблати , показва зареждане... дълго време и не ги отваря. Проблемът е от около седмица.
Цитирай
#57

Рестарт,ъпдейт (10.0.2.507), изчистване на кеша...
[Изображение: 27fa0f3bb668bcbe0091afe375958678.jpg]
Цитирай
#58

Направих по инструкция тези действия, без успех, не иска да се актуализира...
Цитирай
#59

Интересно...с последната версия ли си? Виж си хубаво настройките ако трябва преинсталирай приложението.
Цитирай
#60

Абсолютно 10.0.2.511

Получи се, със стария смартфон помогнах, сдвоих го първо с него, направих връзка със циферблатите, раздвоих го, свързах го със S10+ и ме допусна до циферблатите.
Цитирай
#61

Интересуваме дали е ударо устойчив и устойчив на надраскване , поръчал съм си това https://a.aliexpress.com/BLD1wY92 дали ще го предпази от надраскване и удар
Цитирай
#62

Привет на всички,
Lite OS е версия 1.02.38.
Циферблати имам от приложението, въпроса ми е дали има начин да ъпгрейдна до последната версия на Lite OS на часвоника. 511? GT 2 е модела.
Ако има некой с последната какви са новостите?

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#63

10.0.2.511 e последната версия на хелт приложението. Трябва да можеш да си я ъпдейтнеш през г плея, ако в нея не ти излиза актуализация.

1.02.38. е последният ( за нас) фърмуер на часовника или Lite OS-а .
За Китай е излезнал нов ъпдейт 1.0.3.16.
Чейнжлога е:

[New and optimized]
1) Added support for sleep apnea research (supporting sports health app 10.0.2.511 and heart health research app 2.0.0).
2) Add style to standby dial.
3) Some dials have the ability to customize.
4) Optimize GPS positioning speed.
5) Optimized heart rate does not show problems.
6) Optimize Bluetooth headset compatibility.

2 и 3 най-ми харесват
Ще пробвам да видя дали през китайската бета и с китайски акаунт ще мога да ъпдейтна.
Ако не ще се чака ОТА
Цитирай
#64

Ще имали новости?
Цитирай
#65

Здравейте,

Имам следният проблем: От 1-ви януари 2020 не съм получавал синхронизация с приложението Health на Huawei за съня. Ресетнах часовника, преинсталирах приложението, но отново нямам данни. Ако случайно някой от вас е имал същия проблем и е намерил решение ще се радвам да сподели.
Цитирай
#66

Тази сутрин излезе ъпдейт на Health приложението. С него всичко е ок.

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#67

Аз съм с 10.0.2.319(вече има 519)на здравето и 1.0.2.38 на часовника. Всичко си работи перфектно нямам оплаквания VO2Max остана да пуснат.

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#68

Здравейте,

Има ли възможност след като се стартира приложението Huawei Health да показва само информацията за крачките които са изминати от часовника, защото сега в момента приложението събира броя на крачките от телефона ми Samsung S10+ и часовника Huawei GT2. Източник на брой крачки: SM-G975F и Huawei Watch GT2.
Цитирай
#69

VO2Max си го мери отдавна. Още дори в GT1 го имаше мисля
Виж SpO2 има само, ако си с китайски акаунт. Това не знам защо
Цитирай
#70

При мен не го мери как става номера

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#71

Мери се най-общо казано при "тренировка на открито" демек бягаш навън с вкл гпс и пулсомер.
Вкъщи пред компа не става. Тогава само пулс и стрес
Цитирай
#72

Има ли някой с Watch GT2, който си качва лица, коя версия на Здраве използвате?

Samsung Galaxy S3 Neo GT-|9301| > Huawei P9 Lite ( VNS-L21) > Honor 8X + Watch GT > Huawei Nova 5T + Watch GT2 > Samsung S23 256 + Huawei Watch 3
Цитирай
#73

(2020-01-07, 18:19:50)KrIsKo9695 написа:  Има ли някой с Watch GT2, който си качва лица, коя версия на Здраве използвате?
Трябва ти 10.0.1.021-wearBeta, но няма да ти работи синхронизацията за съня и ще ти трябва китайско Huawei ID.

Sent from my Mate 20 Pro using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
#74

И аз използвам тази версия. Имам китайско ИД,но не ми излизат трите точки в десния ъгъл. С версия 9.0.6.301 на Watch GT си качвах.

Samsung Galaxy S3 Neo GT-|9301| > Huawei P9 Lite ( VNS-L21) > Honor 8X + Watch GT > Huawei Nova 5T + Watch GT2 > Samsung S23 256 + Huawei Watch 3
Цитирай
#75

Пробва ли да изключиш темите и след това наново да ги включиш?

Sent from my Mate 20 Pro using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)