Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 3.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch GT 2 - мнение и отзиви

Тези дни доста раздвоявах и сдвоявах часовника с различни телефони, включително и го рестартирах, и сега като някой ме търси се изписва само номерът му, а не поименно като преди. Как да го оправя да ми показва контактите с имена им?

Edit:
Ползвам и моднатия Хелт ако има някакво значение
Цитирай
Аксесоари

От телефона дай права на приложението да ти ползва контактите.

iPhone SE2 64GB White + Apple Watch 4
Цитирай

@penmark разрешение са
Цитирай

Здравейте, някой може ли да помогне. Имам следния проблем. Както си е свързан часовника към bluetooth, по някое време когато някой ми звъни нито вибрира нито ми изписва на часовника че някой ме търси. След рестарт и изчистване на кеша от приложението здраве се оправя за известно време. Телефонът ми е различна марка от Huawei.

Leagoo S11, Huawei GT2
Цитирай

"заспива" ти приложението.
Виж как се настройва за твоя телефон.
Цитирай

@laldo Не казваш с какъв телефон си. Аз съм с Шаоми и трябваше да направя следното:
   
   
   
Цитирай

(2020-12-29, 19:17:54)Ivan_Bonev написа:  @laldo Не казваш с какъв телефон си. Аз съм с Шаоми и трябваше да направя следното:


С Leagoo S11 съм.

Leagoo S11, Huawei GT2
Цитирай

@laldo пробва ли настройките, които съм ти показал?
Цитирай

(2020-12-30, 07:42:22)Ivan_Bonev написа:  @laldo пробва ли настройките, които съм ти показал?

Търсих ги в този телефон,но нещо не намирам такива настройки...с андроид 9 е

Leagoo S11, Huawei GT2
Цитирай

Здравейте! Купих си gt2 на 20.11.20 или нещо такова от технополис. Купих го заради спортните му функции. Имам обаче следния проблем. Не ми измерва правилно изминатото разстояние при тичане. Твърдя, че не измерва, защото трасето, на което бягам е измерено и целият град знае, че е толкова. Преди съм използвал гривна на huawei която го мереше правилно. Обикновено на около 800тотния метър ми отчита че съм избягал 1км, което е адски дразнещо ми бърка изцяло статистиката. Въвел съм си правилно потребителските мерки. Преди започване изчакам да си хване GPS-а и... Нищо... Функцията, която използвам е бягане на открито. Моля някой ако е имал подобен проблем да пише.  Bu

Всъщност, сега като се загледам, 1км ми го хваща м/у 700 и 800м и след това сравнително пак на същото място ми отчита затворен км.
Цитирай

A сигурен ли си, че гпс-а е хванал сигнал и работи. Такава голяма разлика не трябва да има, освен ако не е включен и ти го мери по дължина на крачката. Скорост на бягане показва ли ти?
Виж си в приложението, дали имаш карта/ маршрут по който си бягал и колко е там и също би трябвало да имаш и показателя Vo2max, който, ако го нямаш е признак, че гпс- не работи.
Цитирай

(2021-01-02, 20:17:29)rumo написа:  A сигурен ли си, че гпс-а  е хванал сигнал и работи. Такава голяма разлика не трябва да има, освен ако не е включен и ти го мери по дължина на крачката. Скорост на бягане показва ли ти?
Виж си в приложението, дали имаш карта/ маршрут по който си бягал и колко е там и също би трябвало да имаш и показателя Vo2max, който, ако го нямаш е признак, че гпс- не работи.

Да чертае ми пътя. Мери ми Vo2max. Преди да започна бягане изчаквам иконката да стане оранжева.
Цитирай

Здравейте,Някой има ли подобен проблем?При тренировка на открито и не само,пулсът на часовника в началото около 10 минути постоянно стои в графата загрявка.Аз усещам ,че пулсът ми е много висок,а не го отчита.След това вече всичко си влиза в норма и при дори по малко натоварване си ми го отчита в зона аеробно или горене мазнини но в началото доста време не нормално. Sleepy

Часовникка е GT2
Цитирай

Здравейте и за много години!

Много ми харесва този уотч фейст на Galaxy Watch и се чудя дали има начин да се свали и инсталира на нашия GT 2?
   
Цитирай

@q_s_p Освен да намериш някой с друг часовник с гпс (гармин) и да бягате 2-мата по това трасе. А най добре да го вземеш и сложиш на другата ръка и да видиш има ли разлика. щото това дето всеки го зне колко е може по гпс да не е толкова...

@Hristo. V сензора на пулс по мой впечатления закъснява, но чак 10 мин ми се струват множко
Цитирай

Да не е нормално доста време се бави в началото,нещо от настройки може ли да е ?
Цитирай

(2021-01-02, 21:21:33)rumo написа:  @q_s_p Освен да намериш някой с друг часовник с гпс (гармин) и да бягате 2-мата  по това трасе. А най добре да го вземеш и сложиш на другата ръка и да видиш има ли разлика. щото това дето всеки го зне колко е може по гпс да не е толкова...
Ами не е така, защото дава разлика само в 1вия км. Отчита 1км между 700 и 800м след това си отчита километър там където е отчело предишния път. Обиколката е една и съща. Няма логика 1вия км да е на 700м и след това вече да отчита правилно километрите. Мисля да пробвам да пиша на huawei support и ако там не стане да правя рекламация..

(2021-01-02, 21:21:33)rumo написа:  @q_s_p Освен да намериш някой с друг часовник с гпс (гармин) и да бягате 2-мата  по това трасе. А най добре да го вземеш и сложиш на другата ръка и да видиш има ли разлика. щото това дето всеки го зне колко е може по гпс да не е толкова...
Ами не е така, защото дава разлика само в 1вия км. Отчита 1км между 700 и 800м след това си отчита километър там където е отчело предишния път. Обиколката е една и съща. Няма логика 1вия км да е на 700м и след това вече да отчита правилно километрите. Мисля да пробвам да пиша на huawei support и ако там не стане да правя рекламация..
Цитирай

Ако има някакви дървета или нещо над теб губи джипиеса, или го обърква
Цитирай

Здравейте от пред последния ъпдейт мисля че почна да прави следното пуснал съм му да ми следи пулса в реално време и нали мига зелено постоянно но забелязвам сутрин като се събудя и повдигна малко часовника и мигащите зелени светлини не светят като се размърдам или натисна копче да светне екрана и светлините почват да мигат иначе на графиката си ми показва че имам пулс и не е прекъсвана докато не е мигал. Така ли е и при вас ако някой ползва измерване на пулс в реално време

Huawei P40 PRO
Цитирай

Проблема с губенето на връзка си остава. По някое време през деня спира да ме известява за входящи повиквания и известия от приложения. След чистене на кеш и рестариране  се оправя.... Много е дразнещо...

Leagoo S11, Huawei GT2
Цитирай

Изключил ли си батери оптимизейшъна на HEALTH в настройките на андроида ?
Ако имаш някакъв систем мениджър, локнал ли си приложението да стои в паметта ?
Цитирай

Това са опциите като влезна на приложението Здраве
   
   
   

Leagoo S11, Huawei GT2
Цитирай

махни оптимизиране на батерията
Цитирай

(2021-01-06, 22:08:02)sharkybg написа:  махни оптимизиране на батерията

Махнах го... Утре ще го тествам , ако е от това имаш бира от мене Smile

Leagoo S11, Huawei GT2
Цитирай

Здравейте с днешна дата заслужава ли си покупката на часовника ? Голям съм му мераклия ..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)