Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 3.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch GT 2 - мнение и отзиви
#76

Не излизат трите точки само лупа.

Samsung Galaxy S3 Neo GT-|9301| > Huawei P9 Lite ( VNS-L21) > Honor 8X + Watch GT > Huawei Nova 5T + Watch GT2 > Samsung S23 256 + Huawei Watch 3
Цитирай
Аксесоари
#77

Мога ли да попитам как се заклучва ? Само на GT го има в падащото меню ,а двойката го няма .
Цитирай
#78

Езикът на телефона трябва да е английски.

Sent from my Huawei P30 Pro
Цитирай
#79

Заключва се само в спортните ржими, когато е активирана тренировка.
То иначе закакво ти е да го заключваш.

Относно лицата, то ако се влезне с китайски акаунт в приложението, което ползвате ще ви излезнат 100-ци лица. Вярно повечето са платени, но има и фри. Така можеш да си свалиш 10-на, който обаче ти стоят всичките в паметта на часовника, а иначе най-много едно
Цитирай
#80

Скоро ще има ли обновяване?
Цитирай
#81

(2020-01-15, 07:30:02)ismetadil написа:  Скоро ще има ли обновяване?

Според съпорт-а на Huawei Bulgaria, до 2 седмици.. има някакъв проблем с новия ъпдейт и някой часовници (основно малкия модел) отказват да стартират след ъпдейт.

Samsung Galaxy S6 Black Sapphire -> Huawei Mate 20
Цитирай
#82

Здравейте,
ползвам GT2 - вече 10 дни, но имам един странен проблем, който нямах с GT.

При звънене - телефонът ми само вибрира около 10 сек. и тогава започва мелодия на телефона, през това време часовника само вибрира без мелодия. Искам да звънят едновременно като само на телефонът да има мелодия.

Huawei P20 Pro - Blue
Цитирай
#83

Сложиха ли вече опция да не вибрира месинджърите, докато ползвам месинджър/вайбър/уатс ъп на телефона ?
Цитирай
#84

На GT и на GT2 дали са еднакви протекторите за дисплея и кейсчетата за корпуса?
Цитирай
#85

Колеги и аз да попитам , кой е по добрия вариянт стъклен протектор или защитно фолио . Някой ако знае читави , нека сподели линк .

Huawei P30 Pro
Цитирай
#86

Аз съм със стъкло от първият ден, от както го купих. Прави малко ръб, щото безела е надолу. Очаквах да се е поотлепило вече, щото сега ръкави-макави постоянно се закача някъде часовника. Но не е мръднало вече повече от месец.

Стъклото пази повече то е ясно, но това е на 2-ката прави ръб. На 1-цата няма такъв проблем, че влиза вътре в безела

Ей тези са:
https://www.aliexpress.com/item/32947640...4c4dVmuttD
Цитирай
#87

Хонор маджик уотч 2 в технополис е на добра цена и си е почти като гт2
Цитирай
#88

(2020-01-31, 12:23:38)emzo написа:  Хонор маджик уотч 2 в технополис е на добра цена и си е почти като гт2
Като гледам са напълно идентични двата чосовника, а хонора е с 50 лева по-евтин. Според вас заслужава ли си хонора и има ли някаква разлика с хуавея.
Цитирай
#89

Пластмасов безел е разликата, доколкото разбрах.
Цитирай
#90

При братушките се появил 316 ъпдейта, но чейнджлога е само за добавени 3 езика . Бг е сред тях.

Опцията за сънна апнея я няма. Така или иначе тя работи само за часовник с китайски фирмуер, китайска локация и само за хуавей/хонор телефони.
Цитирай
#91

Аз бих имал нужда от опцията за сънна апнея, че имам некои подозренияSad
Цитирай
#92

Приложението го има в нетЯ, хуавеи гсм имаш, но няма как да качиш китайски фирмуер.
Чакане му е майката , ако изобщо решат да го пуснат за the rest of the world Smile
Цитирай
#93

Според официалният сайт 2 по-нови ъпдейта са реализирани вече:

1.0.3.38. още в него е включен бг език

Released: January 2020

New features
1) Adds supports for Croatian, Bulgarian, and Slovenian.

и 1.0.3.56
Released: January 2020
Note

New features
1) Adds more standby watch faces.
2) Adds customization for some watch faces.
3) Adds supports for Croatian, Bulgarian, and Slovenian.

Това е този, който пуснаха декември за Китай.
Кога реално ще го получим...надявам се да е по-скоро
Цитирай
#94

Може ли да се свърже към втори телефон или трябва ресет като при самсунг
Цитирай
#95

Ресет не трябва. Разкачаш от единият телефон и закачаш за другия
Цитирай
#96

Докато не сложат настройка да не нотифицира на включен екран, както е при XIAOMI/САМСУНГ не бих си взел техен часовник, колкото и да е стилен.

Това е елементарно за внедряване и не го правят, въпреки хилядите оплаквания от страна на потребителите.
Цитирай
#97

И гармин не нотифицират на включен екран.
Цитирай
#98

И аз съм в отбора. Черен от технополис. Доста стилен часовник. Кефи отвсякъде.
Цитирай
#99

Само мен ли ме дразни тогава, че ако дадения месинджър клиент не е на фокус, вибрира като полудял ?
Цитирай

Явно. Ама аз и разни месенджъри не ползвам. Единствено съм откачил вайбъра от нотифакциите.
В този модел, за разлика от 1-вият има и много лека вибрация, която едвам се усеща
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)