Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 3.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch GT 2 - мнение и отзиви

(2022-02-26, 18:02:38)zastava написа:  В телеграм има чат за гт2. Там има фърмуер за часовника, но не ми се рискува още. Някой ако се интересува. От там си инсталирах здраве  от което си инсталирам циферблати от паметта на телефона

Искаш да кажеш, че има начин как да се качи фърмуер по друг начин ли? Не да го чакам през програмата?
Цитирай
Аксесоари

Разгледате чата. Днес цял ден си говорят за ъпдейти, но аз с моя "перфектен" Английски много не разбрах за какво иде реч. Моето предложение е да пробвате с някое моднато здраве и от там ъпдейт на часовника. Най без аварийно е
[-] 1 потребител изказва благодарност на zastava за това мнение:
  • XAn4ETO
Цитирай

Аз пробвах през Здравето на мой приятел, на който часовника е до най-новата версия. Е... Не стана. Ще изчакам отговора на HUAWEI.

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P20 LITE BLUE - POCO X3 PRO/HUAWEI WATCH GT2 46mm/HUAWEI GT3 Pro 46mm 
Цитирай

Така, днес се свързах с кол центъра на Huawei. От там провериха и часовника си е за БГ пазара. Посъветваха ме да изчакам още малко време, след което ако желая да получа новата версия да изпратя часовника до оторизираният им сервиз в София, където ръчно да го инсталират. Това е в общи линии.

HUAWEI P20 LITE BLUE - POCO X3 PRO/HUAWEI WATCH GT2 46mm/HUAWEI GT3 Pro 46mm 
Цитирай

Много странен отговор. Ръчно да го слагат.
Вместо да подадат където трябва информация и тези серийни номера, които не са актуализирани да бъдат най-накрая.

Но все пак е нещо. Въпросът е после дали ще получаваш нещо? Да не стане така всеки път от тук нататък да го пращаш.
Защото всеки един ъпдейт се разпространява спрямо серийният номер на устройството.
Цитирай

Разгледай тази снимка. Вижда се здраве което върви със софтуер на часовника(поне според мен). Може да се пробва    
[-] 1 потребител изказва благодарност на zastava за това мнение:
  • XAn4ETO
Цитирай

Това на 4та позиция отдолу нагоре ли? Кажи откъде да го дръпна да пробвам?
Цитирай

(2022-02-28, 19:50:57)XAn4ETO написа:  Това на 4та позиция отдолу нагоре ли? Кажи откъде да го дръпна да пробвам?

Мисля за 4 -та отгоре на долу. Не знам този откъде е намерил.ще си по играя да я потърсят по късно, а може и ти да се поровиш в гугъл и 4pda
Цитирай

Аз след като съм с Huawei телефон, мога ли да си дръпна моднато здраве? Или това дава отражение само за watchfaces?

HUAWEI P20 LITE BLUE - POCO X3 PRO/HUAWEI WATCH GT2 46mm/HUAWEI GT3 Pro 46mm 
Цитирай

(2022-02-28, 20:15:20)n0name написа:  Аз след като съм с Huawei телефон, мога ли да си дръпна моднато здраве? Или това дава отражение само за watchfaces?
Мисля, че huawei телефон не става
Цитирай

Намерих тази отдолу нагоре 4тата и я инсталирах. Пише, че съм с версия 10. , а аз реално съм си със старата и не иска да се ъпдейтва. Нещо не е така работата.
Цитирай

Изглеждаш това клипче как се инсталира:
https://youtu.be/5fHCmlaMe4E
Трябва да махнеш всичко и наново

Включително и HMS Core
Цитирай

(2022-02-28, 20:36:25)zastava написа:  Изглеждаш това клипче как се инсталира:
https://youtu.be/5fHCmlaMe4E
Трябва да махнеш всичко и наново

Включително и HMS Core

All the best! Received a response from the officials regarding my firmware version:
Version 1.2.13.56 is the new factory software version. The update is expected to be supported in March 2022.

Изглежда, че без значение дали си с GT2 или GT2e, щом си с ъпдейт започващ с 1.2.*.* значи някъде през март ще бъдат ъпдейтнати. 

Това била най-новата версия от фабриката/завода и затова ще бъде включена в поддръжката през март. 
Ще изчакам още малко и да видим.
[-] 1 потребител изказва благодарност на XAn4ETO за това мнение:
  • n0name
Цитирай

(2022-02-28, 20:52:46)XAn4ETO написа:  All the best! Received a response from the officials regarding my firmware version:
Version 1.2.13.56 is the new factory software version. The update is expected to be supported in March 2022.

Изглежда, че без значение дали си с GT2 или GT2e, щом си с ъпдейт започващ с 1.2.*.* значи някъде през март ще бъдат ъпдейтнати. 

Това била най-новата версия от фабриката/завода и затова ще бъде включена в поддръжката през март. 
Ще изчакам още малко и да видим.

Ще видим колега. Аз ще пиша, ако има някаква промяна. Лека вечер и поздрави на всички включили се в този "казус" Smile

HUAWEI P20 LITE BLUE - POCO X3 PRO/HUAWEI WATCH GT2 46mm/HUAWEI GT3 Pro 46mm 
Цитирай

Актуално Huawei Health 12.1.2.310. Не видях някакви промени.

The Truth is out there.
Цитирай

(2022-03-04, 14:42:04)Krisign написа:  Актуално Huawei Health 12.1.2.310. Не видях някакви промени.

При мен го няма още...

HUAWEI P20 LITE BLUE - POCO X3 PRO/HUAWEI WATCH GT2 46mm/HUAWEI GT3 Pro 46mm 
Цитирай

(2022-03-10, 18:34:59)n0name написа:  При мен го няма още...

Нищо не губиш
Цитирай

Е няма такива малоумници като Huawei.
Сега получих ъпдейт и всеки път като задам да го тегли и след това да го качи на часовника и става това на снимката и рестарт на часовника. 
   
Цитирай

(2022-03-10, 23:13:36)XAn4ETO написа:  Е няма такива малоумници като Huawei.
Сега получих ъпдейт и всеки път като задам да го тегли и след това да го качи на часовника и става това на снимката и рестарт на часовника. 
Само идея давам:виж да имаш батерия и погледни с коя версия на здравето си.
Цитирай

(2022-03-11, 08:04:31)zastava написа:  Само идея давам:виж да имаш батерия и погледни с коя версия на здравето си.
Версия 320 на здраве, над 50% батерия на часовника.
Ресетнах часовника и пробвах пак, няма промяна. Ресетнах Здравето и пак няма промяна.

Ако имате други идеи, споделяйте.
Цитирай

(2022-03-11, 13:07:56)XAn4ETO написа:  Версия 320 на здраве, над 50% батерия на часовника.
Ресетнах часовника и пробвах пак, няма промяна. Ресетнах Здравето и пак няма промяна.

Ако имате други идеи, споделяйте.
12.1.2.310 е новото здраве. Има го в нета навсякъде
Цитирай

Пробвах и това, включително старата версия в маркета.
Една и същата работа.
Цитирай

А всъщност има ли нещо смислено в този ъпдейт?

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
Цитирай

(2022-03-11, 19:23:29)Inter написа:  А всъщност има ли нещо смислено в този ъпдейт?

Sent from my SM-G780F using Tapatalk

Уж подобрявал стабилността на системата. Явно нищо съществено.

HUAWEI P20 LITE BLUE - POCO X3 PRO/HUAWEI WATCH GT2 46mm/HUAWEI GT3 Pro 46mm 
Цитирай

(2022-03-11, 19:23:29)Inter написа:  А всъщност има ли нещо смислено в този ъпдейт?

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
До колкото знам, без него няма как да получа този големият ъпдейт с многото подобрения.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)