Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 3.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch GT 2 - мнение и отзиви

Благодаря за инфото загледал съм се и аз братовчед ми има GT1 и ми допадна ,но преди да взимам ще тествам дали ше се свърже с твлефона ми Oneplus 7T да е сигурна работата и след това ще поръчам.
Цитирай
Аксесоари

honor-а е с пластмасов безел
Цитирай

Извадка от сайта : 316L неръждаема стомана

Покритието на MagicWatch 2 е изработена от фина неръждаема стомана 316L - често използван материал в космическата индустрия, която дава високо съотношение на здравина към тегло и по-ниска податливост на надрасквания по време на всекидневните активности.
Цитирай

Не е с пластмасов безел, и двата са с керамичен безел. А метален е самия корпус.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Вчвра преглеждах за нови лица и имаше 10-на. 9 от тях горе долу една и съща шарения, но едно от тях беше доста по-различно и ми хвана окото. Има инфо от всички възможни сензори вкл и нещо, което до сега не бях виждал - иконка във формата на писмо за получено/ непрочетено съобщение.
Дръпнах го в часовника и какво да видя писано е явно от някой нашенец.
Браво на него. Много качествен цифер е направил.

Пс: леко дребен ми идва часовника, ама то се дължи на моето зрение, пък при толкова много инфо няма как да е по-голям


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Хубаво е лицето и аз обичам да има инфо от всички сензори. Никола ако може да го направи и в оранжево цена няма да има Smile
Цитирай

(2020-03-04, 08:41:03)rumo написа:  Вчвра преглеждах за нови лица и имаше 10-на. 9 от тях горе долу една и съща шарения, но едно от тях беше доста по-различно и ми хвана окото. Има инфо от всички възможни сензори вкл и нещо, което до сега не бях виждал - иконка във формата на писмо за получено/ непрочетено съобщение.
Дръпнах го в часовника и какво да видя писано е явно от някой нашенец.
Браво на него. Много качествен цифер е направил.

Пс: леко дребен ми идва часовника, ама то се дължи на моето зрение, пък при толкова много инфо няма как да е по-голям

Да, добър е. Лично аз не виждам смисъл от това да ти показва колко процента батерия ти остава /особено с такъв размер/ при положение, че същата кара минимум 10 дни! Може би трябваше това да може да се избира от потребителя.
Цитирай

Малко са още циферите, в който потребителя може да сменя по свой избор инфото от различните сензори.
И са все официални. Ще ми се да добавят и смяна на цвета на стрелки, цифри и пр.
С този софт, с който пишат ентусиастите сигурно ме може.
А и на мен % на батерията са ми ок. Винаги е добре да видиш, че има още много, мака и да го знаеш Smile
Цитирай

Изкарах половин час с на  Никола фейса, добър е за основен, но пак се върнах към фаворита ми тези дни.
[Изображение: 8fc857bfa38c.jpg]
Цитирай

(2020-03-03, 18:19:23)ivan_vylka написа:  46-милиметровите варианти на двата модела нямат абсолютно никаква разлика нито в размер на екрана, нито на самия часовник, нито в паметта. Разликата е единствено, че Huawei GT2 има някои допълнителни сензори за измерване на активността, които Honor-а ги няма. Всичко друго е 1:1. И аз последните дни съм загледал двата, но май ще взимам GT2, не за друго, но тоя надпис TACHYMETER на рамката на Honor-а не дразни, а разликата в цената е минимална.
Ето тук са посочени приликите и разликите между двата часовника. Който се интересува може да ги види.
Цитирай

Здрасти, може ли да се плаща с Huawei Watch GT 2 или с кой модел може.

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай

Не може.
Nfc-то е само за Китай, засега поне
Цитирай

Малко странен въпрос, но колко стегнат носите часовника на китката?
Ако е по нагоре, би ли отчитал коректно измерванията?
Цитирай

Дават го да се носи малко след костта на китката към лакътя, ама на мен ми по-удобно към китката.
И не виждам някаква разлика в измерването. Иначе на фитнес като ходя си го затягам още една дупка да не се мандахерца. И го засичах на пътеката, на която бягам. И показват 1:1 140-150-160...верен е.
Само във метража ми изостава според нея сериозно. Но това е защото е на закрито, навън по гпс тренировка си е ок и за разстояние
Цитирай

На вас отчита ли ви фалшиви крачки, докато шофирате?

Huawei P30 Pro Breathing Crystal 128GB & Huawei Watch GT2
Цитирай

Просто е несериозно от страна на Huawei с тези официални лица ...... Smile

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Сутринта докато си пиех кафето влезнах в сайта на Виваком да видя каква оферта са ми пуснали за подновяване на един изтичащ договор и ми излезе оферта за Honor Magicwatch 2 46mm за 160 лв. с план за 20 лв. месечна такса  Smile
Без да се замислям го грабнах веднага, цената е супер. Гледам, че Виваком са реагирали доста бързо и пратката вече е предадена на Еконт и е в движение, утре ще е при мен  Smile Надявах се днес да се радвам на новия телефон, който очаквах да взема, оказа се, че няма да е днес, но утре вече жовот и здраве трябва да се радвам на две нови устройства в един ден  Dance

Тцтц, сега гледам, че и Huawei Watch GT2 е на същата цена, а сутринта го нямаше в наличност. Предпочитах него заради по-изчистения дизайн, иначе са еднакви с Honor-а, ама нищо, вече пътува към мен Smile

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Честито колега , ще чакаме отзиви !!!

П.п.Добра оферта са предложили от Вивата.
Това как става , трябва да имаш регистрация във сайта им + абонамент за бюлетин ? Аз често приподписвам , но не съм получавал толкова изгодни оферти , с драстични намаления .  Моя Watch GT2 , го взех за 460лв от техно В  , което си е доста голяма разлика

Huawei P30 Pro
Цитирай

Да, трябва да имаш профил в My Vivacom с номера, който ползваш и когато си в последните 3 месеца от договора ти излизат предложения за лоялни клиенти. Има даже и такива, каквито в офис “тактично” пропускат да ти кажат и предлагат по-скъпи планове и различни цени на устройствата, от тези онлайн.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Вивата имат голям проблем с наличностите моят GT2 чаках 2 седмици мин.година ноември да се появи една бройка и тя Classic версията, а исках другия. Преподписах през интернет профила, но си го взех от офис.
Цитирай

(2020-03-09, 16:05:21)ivan_vylka написа:   Предпочитах него заради по-изчистения дизайн, иначе са еднакви с Honor-а, ама нищо, вече пътува към мен Smile
Да, почти са еднакви. Погледни пост #135
Цитирай

Чел съм разликите, гледал съм ревюта, виждал съм ги и на живо. Разликата освен във външния вид, и то малко, е несъществена.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Аз поръчах Magic Watch 2 46мм от Aliexpress излезна ми към 230лв след отстъпките и подарък магнитна верижка и 3 протектора. Остава сега да чакам да дойде.
Цитирай

Magic Watch 2 46мм аод остава ли за постоянно да свети?
Има ли меню на български?
Цитирай

Да има AOD за езика излизат нотификациите на български ,но не съм сигурен дали има БГ меню
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)