Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 3.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch GT 2 - мнение и отзиви

и при мен отчита с. Марково  но съм в Пловдив това е границата е близко  и се лъже по локация за това телефона съм го вкарал ръчно Пловдив а на часовника е Марково

GPS се включва като пуснеш тренировка планински преход примерно , но това си е за тренировката не оказва влияние на друго
Аз да попитам как ги отчита крачките , че немога да схвана снощи бяха 90 крачки сега са 3200 като не съм правил толкова в никакъв случай
май си бъгава история с тези крачки

║ Device: XIOMI 12T Pro 256Gb ║ Android 13 ║ MIUI 14.0.15 ║
║  ║  Huawei Watch GT3 Pro
Цитирай
Аксесоари

Watch GT2 ще се предлага в комплекта на новия модел Huawei P40pro с програмата VIP Service от 6 април на цена от 1999лв. без договор.
Цитирай

Гт2е, орязан модел ли ще е?
Цитирай

Не е орязан. Просто е с по-спортен вид. Бутоните са променени като на галакси уоча, което ми харесва, обаче пък безела е малко по-голям, което не ми харесва.
Така или иначе най-вероятно няма да мина и без него Smile
Цитирай

След много мъки разбрах как се качват къстъм фейсове на GT2,който се затруднява,но има китайски акаунт и Huawei Health 10.0.1.021 wearBeta може да ме пита и ще споделя своето ноу хау.Аз съм с телефон Huawei(P30Pro),но начина го разбрах на едно леново,та все тая с какъв телефон сте.
Цитирай

(2020-03-29, 16:23:36)felipe написа:  След много мъки разбрах как се качват къстъм фейсове на GT2,който се затруднява,но има китайски акаунт и Huawei Health 10.0.1.021 wearBeta може да ме пита и ще споделя своето ноу хау.Аз съм с телефон Huawei(P30Pro),но начина го разбрах на едно леново,та все тая с какъв телефон сте.
Аз съм с по малкия GT2 42mm на него става ли? и ползвам Galaxy s10 и ако става как да го направя.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай

Свали и инсталирай HMS и версията на хуавей хелт която съм писал по-горе.Китайски акаунт имаш ли?
Но лицата за 42 мм са много малко,да знаеш.
Цитирай

Това дето си го написал го изтеглих, нямам китайски акаунт какво да направя след това

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай

Здравейте , обмислям покупка на смарт часовник. Три са основните изисквания и ги степенувам по важност :
1. Водоустойчивост - къпане ( баня - топла вода ) и няколко пъти годишно топене в басейни и море ;
2. Дълъг живот на батерията ;
3. Разумна цена. 
т.2 и т.3 са съпоставими с Huawei Watch GT 2. Интересуват ме реалните мнения на собствениците с такъв часовник , относно т.1 - водоустойчивост.
Благодаря предварително! 
Бъдете здрави!
Цитирай

(2020-03-31, 09:23:16)tonito82 написа:  Здравейте , обмислям покупка на смарт часовник. Три са основните изисквания и ги степенувам по важност :
1. Водоустойчивост - къпане ( баня - топла вода ) и няколко пъти годишно топене в басейни и море ;
2. Дълъг живот на батерията ;
3. Разумна цена. 
т.2 и т.3 са съпоставими с Huawei Watch GT 2. Интересуват ме реалните мнения на собствениците с такъв часовник , относно т.1 - водоустойчивост.
Благодаря предварително! 
Бъдете здрави!
Нямаш проблеми от към водоустойчивостта може да се къпеш и в басейни и в морета просто след като излезеш от водата го изплакни на душовете.

Sent from my Mate 20 Pro using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

(2020-03-31, 09:23:16)tonito82 написа:  Здравейте , обмислям покупка на смарт часовник. Три са основните изисквания и ги степенувам по важност :
1. Водоустойчивост - къпане ( баня - топла вода ) и няколко пъти годишно топене в басейни и море ;
2. Дълъг живот на батерията ;
3. Разумна цена. 
т.2 и т.3 са съпоставими с Huawei Watch GT 2. Интересуват ме реалните мнения на собствениците с такъв часовник , относно т.1 - водоустойчивост.
Благодаря предварително! 
Бъдете здрави!
Ako няма да говориш през часовника - Amazfit GTR
Цитирай

Amazfit GTR има един голям недостатък - имаш право само на един потребителски циферблат!
И само 2 заводски, който са си там винаги. А качването на друг, макар и официален отнема минути. Много дразни.
Явно няма никаква памет, а тази дето я има е много бавна.
GT 2 има място и за музика и се вързва със слушалки и си бягаш с него без да ти трябва тел.
Пулсомера му е постоянен, че и по-верен

Да не е в изброените изисквания, но то човек първо иска 1, 2 и 3, ама после стават 5 и 6...

Между другото в момента GT2 в черният цвят е на сделка в английският амазон и излиза 300лв
https://www.amazon.co.uk/HUAWEI-Display-...=8-10&th=1
Цитирай

Добро утро , благодаря за коментарите.
1. icaka2001 - да разбирам , че си пробвал часовника в тези условия ( баня , море , басейн ) и досега нямаш проблеми?
2.emzo - във форума има повече отрицателни коментари за Amazfit GTR , отколкото за GT 2 . За мен , като пълен лаик , са ми много по-интересни коментарите , особено негативните.
3.rumo - вярно е , че с апетита идва яденето , но ако моите 3 точки са спазени всяка следваща ще е плюс , а ако няма , не бих се разочаровал. От коментарите видях , че и ти си бил с GT 2 първо , после Amazfit GTR . Сега върна ли се пак на GT 2 ?
Поздрави и лек ден!
Цитирай

(2020-04-01, 09:00:09)tonito82 написа:  Добро утро , благодаря за коментарите.
1. icaka2001 - да разбирам , че си пробвал часовника в тези условия ( баня , море , басейн ) и досега нямаш проблеми?
2.emzo - във форума има повече отрицателни коментари за Amazfit GTR , отколкото за GT 2 . За мен , като пълен лаик , са ми много по-интересни коментарите , особено негативните.
3.rumo - вярно е , че с апетита идва яденето , но ако моите 3 точки са спазени всяка следваща ще е плюс , а ако няма , не бих се разочаровал. От коментарите видях , че и ти си бил с GT 2 първо , после Amazfit GTR . Сега върна ли се пак на GT 2 ?
Поздрави и лек ден!
Да. Пробвал съм и няма проблем.

Sent from my Mate 20 Pro using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

Сега се върнах на Galaxy watch ( това ми е 3-ят такъв), който имах преди тях. Иначе се връщах точно 4 пъти на ГТ. По 2 пъти на 1 и 2 пъти на 2-ката.
GTR е конкуренция на GT1, щото излезе тогава. GT2 вече е друго нещо.
Ако ти се дават 300лв ей го де е линка за амазон. Мисля, че и в олх-а няма нов на такава цена.

Сега видях, че там за 350лв на преордър е вече и най-новият GT2e. Като към него дават и умният кантар на хуавей Само той е към 50лв.

Като чета спецификацийте виждам и нещо доста неприятно. Няма блутут разговори! Върнали са го на нивото на GT1. Иначе може да се слуша музика със слушлки, явно са си спестили един говорител
Цитирай

Какво атмосферно налягане ви показват часовниците,моя в момента показва 991hPa,a телефона 1028 hPa.В синоптик дават 1019.Изглежда на телефона е по вярно,Foreca е доставчик.На часовника не знам кой е доставчик.Гледам вграденото приложение в хуавея "Времето" е с доставчик accuweather,който също показва 1018hPa.
Та някой наясно ли е защо се получава тази разлика?
Цитирай

Колега това е много "хлъзгава" информация и зависи от редица фактори, а и се променя постоянно. Аз не вярвам на това какво показват телефоните и часовниците. Данните са по-скоро не са верни.
Цитирай

(2020-04-01, 15:05:42)felipe написа:  Какво атмосферно налягане ви показват часовниците,моя в момента показва 991hPa,a телефона 1028 hPa.В синоптик дават 1019.Изглежда на телефона е по вярно,Foreca е доставчик.На часовника не знам кой е доставчик.Гледам вграденото приложение в хуавея "Времето" е с доставчик accuweather,който също показва 1018hPa.
Та някой наясно ли е защо се получава тази разлика?
Атмосферното налягане зависи от надморската височина. Колкото си по-нависоко ти показва по-ниско атмосферно налягане. Аз съм на морското равнище и в момента ми показва 1015.
Цитирай

Благодаря Ви за коментарите и менията , ще се похваля като го взема ( Watch GT 2 ще е )
Бъдете здрави!
Цитирай

Случайно да добавиха опция, да не вибрира часовника, докато екрана на телефона е включен ?

[Изображение: Screenshot-20200403-114548-com.jpg]
Цитирай

(2020-04-03, 10:49:18)emzo написа:  Случайно да добавиха опция, да не вибрира часовника, докато екрана на телефона е включен ?

[Изображение: Screenshot-20200403-114548-com.jpg]
Не.

Sent from my Mate 20 Pro using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

Мерси, значи няма и да добавят.
Цитирай

https://www.huaweicentral.com/huawei-wat...o2-update/
Някой тук в България получи ли го?
Цитирай

Май не. Аз поне още нямам нищо.

Между другото, някой друг има ли проблем с приложението Здраве? Много често, при опит за влизане в галерията с циферблатите, ми дава грешка със сървъра, но при 3-4 опита се свързва. При проверка за актуализации, почти мигновено ми връща, че няма, като времето за самата проверка е под секунда, сякаш изобщо не търси. Версията на програмата ми е 1.0.3.62 и май е последната, но не съм сигурен дали нещо не се е омазало в последствие. Телефонът е Samsung Note 9.
В App gallery излиза версия 10.0.3.511, но не ми предлага да актуализирам.

Galaxy S 24 ultra
Цитирай

аз съм с версия 10.0.4.309 
циферблатите  ми излизат без грешка малко мисли преди да излезнат
инак за ъпдейта на фирмуера е същото мигновенно излиза, че няма ъпдейт

║ Device: XIOMI 12T Pro 256Gb ║ Android 13 ║ MIUI 14.0.15 ║
║  ║  Huawei Watch GT3 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)