Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 3.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch GT 2 - мнение и отзиви

Може би, за различните телефони, версиите са различни. Иначе не мога да си обясня защо не сме с еднакви, а и в магазина на Хуавей е съвсем друга...

Galaxy S 24 ultra
Цитирай
Аксесоари

Има актуализация. Сега се инсталира.

Около 10 мин. Работи добре, има функция за кислородна наситеност и сканира бавничко. Има и някой нов циферблат през "здраве".

Друго не виждам за сега.

Galaxy S 24 ultra
Цитирай

Моя не намира ъпдейт все още
Цитирай

Кой е номера на софта на часовника след ъпдейта?

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

1.0.6.32

Galaxy S 24 ultra
Цитирай

предполагам Huawei Health трябва първо да се ъпдейтне тогава фирмуера аз съм с 
Huawei Health 4.0.3.307 
ще чакаме Smile

║ Device: XIOMI 12T Pro 256Gb ║ Android 13 ║ MIUI 14.0.15 ║
║  ║  Huawei Watch GT3 Pro
Цитирай

При мен мина ъпдейт на HMS Core преди 2-3 дни, после на App Gallery, но на Huawei Health не. Не знам дали има отношение към часовника. Моята версия на Huawei Health е 10.0.3.511, но съм със Самсунг и може за това версиите да са различни.

Galaxy S 24 ultra
Цитирай

Аз съм с 10.0.5.315, това е последната версия на хелт, но ъпдейт няма. Ще дойде,няма къде да ходи.
Цитирай

при мен дойде.
Цитирай

и при мен дойде на Huawei Health 10.0.5.317 след като проверих в магазина за ъпдейти,
за часовника не е дошъл ъпдейта

║ Device: XIOMI 12T Pro 256Gb ║ Android 13 ║ MIUI 14.0.15 ║
║  ║  Huawei Watch GT3 Pro
Цитирай

При мен пък, точно Huawei Health не се е ъпдейтвала и в магазина излиза, че моята версия е последна. С нея имам проблем, при опит за влизане в циферблатите, дава грешка в сървъра. 9 от 10 опита са неуспешни.

Galaxy S 24 ultra
Цитирай

И при мен преди малко се ъпдейтна хелт до 10.0.5.317,но на часовника няма все още ъдейт.
Цитирай

Сега ръчно инсталирах последната версия на Huawei Health от някъде (aptoide) май беше. Работи и се връзва със сървъра за циферблати, за сега. Може и вирус да съм си сложил, не знам. Само Корона да не е :-(

Странно ми е с тия ъпдейти при китайците. При Самсунг, не че ги хваля, но там последната версия излиза за всички в рамките на няколко дни. А тук, в Гугъл магазина, версия от два, три месеца и не работи. Брах ядове, докато успея да подкарам програмата и часовника, съответно. Даже мислех да се откажа от покупка. После, моята версия, различна от на повечето, не работи съвсем коректно и няма актуализация дори и в хуавейския магазин. На моята версия пише, че е от февруари. Трябва сам да се ровиш по съмнителни сайтове и да очакваш после всичко.

Навремето, жена ми имаше P6. Той не получи нито един ъпдейт, за две години, по нормален начин. Всичките ги търсихме и сваляхме ръчно, после имаше някакво упражнение при инсталиране, забравил съм вече как, но не беше съвсем лесно и накрая се води, че имаш флагман.
Тя сега има Нова5 и учудващо, всичко върви.

Galaxy S 24 ultra
Цитирай

Като цяло huawei са зле с ъпдейтите, не знам какъв график имат, само те си знаят...

Аз съм с 10.0.3.511 (huawei health)
Сега ми дойде 1.0.6.32(gt2)

Sent from my Huawei P30 Pro using Tapatalk
Цитирай

Току що ми пристигна тази актуализация


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай

И при мен
Цитирай

(2020-04-17, 15:11:31)kali_74 написа:  Току що ми пристигна тази актуализация
и при мен сега като проверих

║ Device: XIOMI 12T Pro 256Gb ║ Android 13 ║ MIUI 14.0.15 ║
║  ║  Huawei Watch GT3 Pro
Цитирай

Живея в София, Надежда. Откакто имам часовника, приложението за времето ме позиционира в с.Мировяне, на 7-8 км. от тук. Надявах се да се оправи с някой ъпдейт, но уви! Пак съм в Мировяне. Как пък само Хуавей с техния софт не успяха да прочетат вярно данните от телефона! Всички други приложения, ползващи gps-а, са безупречно точни.

Galaxy S 24 ultra
Цитирай

При мен се появи друг проблем, изчезна ми сигнала когато загубя блутут обхват,някой с подобен проблем?
Цитирай

При мен си работи. Виж да не си го излкючил.

Samsung Galaxy S3 Neo GT-|9301| > Huawei P9 Lite ( VNS-L21) > Honor 8X + Watch GT > Huawei Nova 5T + Watch GT2 > Samsung S23 256 + Huawei Watch 3
Цитирай

(2020-04-17, 16:38:54)chepkata написа:  Живея в София, Надежда. Откакто имам часовника, приложението за времето ме позиционира в с.Мировяне, на 7-8 км. от тук. Надявах се да се оправи с някой ъпдейт, но уви! Пак съм в Мировяне. Как пък само Хуавей с техния софт не успяха да прочетат вярно данните от телефона! Всички други приложения, ползващи gps-а, са безупречно точни.
Еми що взе хуявея, не е по-евтин от Галакси Уоч 46мм, а е в пъти по-зле. Единсвено батерията държи повече, но 5-тте дни на 46мм са повече от задоволителни, че и си имаш безжично зареждане. Smile

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

заменям един Galaxy Watch 46 за GT 2 ако има някой желаещ има обява в форума

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-04-29, 17:49:12)nowhere написа:  Еми що взе хуявея, не е по-евтин от Галакси Уоч 46мм, а е в пъти по-зле. Единсвено батерията държи повече, но 5-тте дни на 46мм са повече от задоволителни, че и си имаш безжично зареждане. Smile
Жена ми ми го подари, а и го харесвам повече на външен вид. Пък и човек не знае предварително, кое няма да му допадне. Все пак, това е просто часовник!

Galaxy S 24 ultra
Цитирай

Факт! Smile

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

(2020-04-29, 17:49:12)nowhere написа:  Еми що взе хуявея, не е по-евтин от Галакси Уоч 46мм, а е в пъти по-зле. Единсвено батерията държи повече, но 5-тте дни на 46мм са повече от задоволителни, че и си имаш безжично зареждане. Smile
Това сравнение може да направи човек, който е сляп фен на Самсунг и други часовници не е носил. Имате си тема, хвалете тия дървета там. Относно точността на позициониране и прогнозата за времето. Случва се понякога да има отклонение, но се оправя с просто рефрешване. Получавало се е и при другите ми часовници.

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)