Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Грешка при зареждане
#1

Здравейте , преди няколко месеца телефонът започна да ми прави проблем при зареждане. Веднага щом го включа към зарядното и започва да пищи аларма ,която гласи ,че има влага в порта за зареждане и това не позволява зареждането му.Това се случваше в продължение на седмица като понякога показваше грешката ,а два-три часа по-късно не.Опитах с различни кабели и адаптери ,но проблема явно беше в телефона. Тук е мястото да кажа ,че не е мокрен или нещо подобно.Проблема спря сам ,но от няколко дни отново започна да го прави същото.Някой има ли представа дали е софтуерен проблем ,който ще се оправи с фактори ресет или е нещо хардуерно и да го водя на сервиз докато има няколко седмици оставаща гаранция ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Провери си и порта за слушалките , може да е събрал мъх и той отчита . И при мен го направи и беше от него.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Възможно е да имате влага в помещението. Първата година ми правеше този проблем на морето. Със смяната на екран смениха и usb порта. Вече две години нямам този проблем.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)