Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не мога да си вляза в Huawei P30 Lite.
#1

Здравейте, моля за помощ тъй като вече се изчерпах и нервите ми също.
Опитвам се да си вляза в телефона вече цял ден с паролата си, която до вчера си работеше
перфектно, но от днес реши да не работи. Най-вероятно няма да ми повярвате или
ще си помислите, че съм я забравил, но аз буквално всеки ден си я ползвам, за да си влизам в
телефона, когато не ми хване пръстовия отпечатък, а и съм си я записал. Просто от днес не работи("как" е мистерия за мен).
Знам, че мога да си го преинсталирам за 2 минути, но имам изключително важна информация,
чиято загуба не е вариант за мен. Вече ходих в сервиз, звънях на съпорт центъра на Huawei,
рестартирах си телефона многократно и пробвах безброй варианти за парола, въпреки че съм
убеден каква е. Има ли някаква друга възможност да си вляза в телефона или поне да си изкарам 
материала, който ми трябва. Досега съм нямал никакви проблеми с телефона и е на
по-малко от два месеца. Благодаря за вниманието, много ще съм ви благодарен, ако може

да ми помогнете по какъвто и да е начин.
Цитирай
Аксесоари
#2

Нямаш ли активирано архивиране ?
Цитирай
#3

я ми обясни наново,ше съм бавно загряващ.Не ти хваща пръста?След което не ти хваша и пина?

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

На брат ми се случи същото на хонор 8, може би му беше хакнат акаунта, както говореше и му изписа, че след малко телефона ще се заключи и стана така. Пробвах всевъзможни решения в нета, които са работели до преди няколко месеца, но не успях да заобилоля логването в гугъл. Беше в гаранция, но от А1 поискаха 20 или 25 лв, не помня, за разкодиране. От гугъл много затегнаха сигурността, така, че ползвайте здрави пароли, че е голяма тъпня така.

Huawei P30 Pro > Huawei P50 Pro
Цитирай
#5

Хм, неприятно... Щом си знаеш паролата и кода, защо не пробваш да намериш телефонът с Find My Device през PC, примерно и оттам да пробваш да му дадеш "Unlock".
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)