Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Съобщения за проблеми с форума и сайта.]

Няма проблем с прикачването. Тествах със 180 кб снимка. Рестартирай браузъра.
Цитирай
Аксесоари

   
Хм..? Темата съм я публикувал на 14.3.2015, а вече сме 24.3.2015..

Alcatel Idol 2 > HTC Desire 310 > Alcatel Idol 4 > Iphone 5s > Alcatel Idol 2>  Iphone 5 > LG Magna >Samsung Galaxy A3 2016 > Samsung Galaxy A3 2017
Цитирай

Именно за това има това уведомление, което информира за възможна редакция до 24часа след публикацията. В случая са изминали 10 дни.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Не мога да отворя темата за Снимки правени с Андроид устройство. Сайта крашва и не се отваря.

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай

Ако визираш тази тема. https://forum.androidbg.com/showthread.p...&highlight

Отваря се нормално.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Да за същата тема говоря. И при мен се отваря, но след като скролна след средата и крашва.

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай

Проблема е при теб.
Цитирай

На страницата има много снимки на голям екран и браузъра ти не зарежда всичко веднага. Трябва два/три пъти на същата страница да презаредиш браузъра си с F5 за да се покаже цялата, а най-добре му изчисти кеша.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Проблемът се оправи. Благодаря !

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай

2 проблема, единия от много време, другия от скоро.
Вижте прикачената картинка
Проблем 1. Показваше ми че съм Onine и Offline по едно и също време.
Проблем 2. Постоянния проблем. Не навсякъде и не на всяко твое мнение се показа какво устройство ползваш!


Благодаря


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

Изтрий си кеша на браузъра и пробвай Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Не знам само при мен ли е така, но като копирам някакъв линк на снимка от ФБ и после го постна тук. Ми дава някаква грешка - препраща ме другаде, а не където е точно линка.
примерно този линк: https://scontent-ams.xx.fbcdn.net/hphoto...e=55A257C2

Копирам я е с дясно върху снимката и Copy Image URL. Това с Chrome. Давам му след това пасте тук а то ми изкарва грешката. Линка се отваря иначе и без да сте логнати във ФБ, така че не е от това.

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай






Свали я от фейса и я качи тук >> http://picbg.net/login.php

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

(2015-04-04, 21:18:27)rado__8 написа:  




Свали я от фейса и я качи тук >> http://picbg.net/login.php
Точно това щях да напиша . След това копирай линка и му сложи BB code за img, за да се визуализира във форума.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

Това ясно колеги, аз я качих направо във форума, но го пиша да знаят и да го погледнат, да видят от къде идва проблема. Btw тези от фб с. BB code не се показват.
А и другото като копирам пак така линка на някое изображение от търсене в гугъл и реша да го вкарам в поста, пак не става. Но този път защото има някакво ограничение в броя на символите на url-то. Ако може да се премахне ограничението, няма да лошо.

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай

Когато постваш снимка BB няма нужда да и слагаш img , а само линка и тя се показва автоматично.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Не искам да получавам мейл за всяка нова тема, която се публикува във форумите, за които съм се абонирал!!!
Но не виждам такава настройка?!

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

[Изображение: a7913c135f52513d.jpg]


[Изображение: ed6a5d92b1f97a6c.jpg]


[Изображение: 58cc2d86a637297a.jpg]

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Благодаря, прочетох го дори без очила.
Но пък ми е интересно защо опцията е кръстена така, след като се отнася не за личните съобщения (или поне не само за тях).
Storstark

EDIT: кръстена си е съвсем правилно. Отнася се до мейли, известяващи за получено лично съобщение. Мейлите за нова тема във форума продължават да си пристигат. И вероятно няма начин да се изключат, защото като се замисля логично, за какво иначе ще се абонира човек по принцип?! (аз заради изгледа на форума, за да виждам само това, което искам).
Явно ще решавам проблема с филтър в мейл клиента.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

Със тъмната тема на форума съм (Dark1.8) и когато някой пише със черно почти не се вижда. Трябва да го маркирам, че да го прочета, а през телефона (понеже не ползвам Tapatalk, а приложението което имитира зареждане през браузър) ми е трудно да маркирам (а и съответно неудобно). Прилагам снимка. Ако може вместо да е черен цвят да си остане бял (стандартният), но за сметка на това удебелен (само предлагам).

[Изображение: 8c44311a86092f74.jpg]

#TeamPixel
Цитирай

Във форума има стандартно заложен шрифт и цвят, който е задължителен за всеки един пост. Когато се ползва той, се чете ясно на всякакви фонове. Бял, черен и т.н.
Оцветяване на текст се допуска само и единствено в случаите, когато трябва нещо да се отбележи, като по специално и да е по-забележимо (Цитат, изречение, дума).
Това кой с какъв цвят ще оцвети съответния текст не зависи от нас (форума, платформата), а е избор на публикуващия. По същата логика, някой който ползва черната тема, може да иска да си оцвети текста в бяло. Тогава колегите със светли теми ще имат затруднения. Не може да се избегне това на 100%.
Цитирай

Сега след поредната промяна как мога да се абонирам за целия форум ПРОГРАМИ?

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

Ами абонирай се за определените подфоруми в ПРОГРАМИ.
Цитирай

Гениално.
Как пък досега не попаднах на едно нещо, което да опростява ползването на форума, респективно да улеснява ползвателите му? Всичко върви в обратната посока...

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

Обикновено с новите неща трябва да се свикне. Полезното за някой ще е в тежест за друг. Трудното за едни, ще е логично развитие за други. Не може да се угоди на всички. Нещата се градят на компромиси.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)