Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Съобщения за проблеми с форума и сайта.]

Защо през браузъра на телефона форумът е в синьо? Зададена е темата по подразбиране, която на компютъра е зелена.

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
Аксесоари

А ако през телефона смениш темата?
Да не си се логнал с другия си потребител?
Цитирай

Не съм, не ползвам Tapatalk и нямам друг акаунт. През Опера и през Mercury браузърите все е в синьо. Като сменя темата, сменя се, но като задам дефолтната, е това


Прикачени файлове Миниатюри
       

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай

Тоест на телефона като отвориш ти е синьо и междувременно отдолу пише, че си с default темата?
Питам, защото това от снимките ти не се вижда.
Цитирай

Браузъра с който отваряш е виновен пробвай друг.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

(2016-12-14, 21:59:15)GH0STFACE написа:  Тоест на телефона като отвориш ти е синьо и междувременно отдолу пише, че си с default темата?
Питам, защото това от снимките ти не се вижда.

Да, точно така. Не е болка за умиране, само съм любопитен.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай

Вече втори път в рамките на последните 2 месеца публикациите ми вероятно редовно се преглеждат и се "чистят" откъм общата бройката посочена в профила ми. И не става въпрос за 5-10 публикации, където според администрацията, може и да нямат семантична тежест, а за бройка вече от порядъка на 300 поста. Та въпроса ми е, само аз ли съм с тази "привилегия", ако отговора е - да, то с какво съм я заслужил? Всъщност ако за някого е пречка, не е ли по-добре да не поствам тогава мненията си на този форум?

 
Цитирай

Колега @NoMaD ,защо си мислиш, че това е насочено точно срещу теб? Мненията ти намаляват ,защото се чистят стари теми ,който са ненужни .Това не е само при теб .Дори и при мен го има .Няма защо някои от вас да си мисли ,че е нарочен за нещо.Щом се спазват правилата на форума и се поддържа добрия тон никой няма да се занимава от Екипа да ви прави "мръсно" .Има си ред на действие,който се спазва от самите нас.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Направи си сега шот на профила с броя мнения и когато забележиш пак намаляне на броя направи нов шот и ги постни тук да видим.
После ще поумуваме с колегите поради защо може да се случва това. Може и да е заради много стари теми, премахнати от Админ...но не е ясно 100%

При всички положения няма нищо персонално към теб.
Цитирай

(2017-01-06, 14:24:02)ganchev написа:  Колега @NoMaD ,защо си мислиш, че това е насочено точно срещу теб? Мненията ти намаляват ,защото се чистят стари теми ,който са ненужни .Това не е само при теб .Дори и при мен го има .Няма защо някои от вас да си мисли ,че е нарочен за нещо.Щом се спазват правилата на форума и се поддържа добрия тон никой няма да се занимава от Екипа да ви прави "мръсно" .Има си ред на действие,който се спазва от самите нас.
В рамките на последните 2 месеца толкова ли много стари теми са били изтрити, та заедно с тях и повече от 300 мои мнения!?! Съмнява ме, но ако е така, това може само да ме радва, защото е показател за добрата работа на администрацията тук  и които се стараят да поддържат форума на ниво. Извинявам се, ако съм засегнал някой лично, нямах това за цел, а по-скоро питането ми беше реторично - да ми станат ясни нещата, а пък и другите колеги тук да е ясно, ако възникнат и у тях подобни съмнения по този въпрос.

 
Цитирай

И само с две стари теми могат да ти намалеят мненията с 50-60 :-)
Само на мен ли не ми пука, че не знам колко мнения имам и дали се увеличават или намаляват!?

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

(2017-01-06, 16:34:38)bobyn написа:  И само с две стари теми могат да ти намалеят мненията с 50-60. Само на мен ли не ми пука, че не знам колко мнения имам и дали се увеличават или намаляват!?
Мисля че аз такива нямам. Ако при тебе има такива и е факт, може и ти да си постнеш тук мнението си по този въпрос - не пречи. Лично при мен днес публикациите намаляха с 350 - лично за мен това си е повод "...да ми пука..." за разлика от теб.

(2017-01-06, 14:25:48)GH0STFACE написа:  Направи си сега шот на профила с броя мнения и когато забележиш пак намаляне на броя направи нов шот и ги постни тук да видим.
Имах пуснат шот в една от темите. Той е от ноември 2016 г., където ясно личи каква е била цифрата на съобщенията ми към онзи момент. От тогава е минало повече от месец, като се предполага, че и са доста повече. Тази сутрин бяха малко над 7.000. Сега са с 300 поста по-малко. Решението по този казус го оставям на вас и на вашата съвест.


Прикачени файлове Миниатюри
   

 
Цитирай

От старата платформа аз имах 10000+ мнения по спомен, @Be6i4 мисля че имаше 14-5 хиляди(може и повече). Сега и двамата сме с по 1000-2000 поне надолу. Редовно старите мнения се чистят, не съм сигурен дали не е и опция на платформата. Но не мисля че е някакъв голям проблем това. Помниш ли изобщо какво си писал преди 2 години? Също по спомен ако мненията са важни теми не се трият. Така че не се притеснявай, бройката на мненията изобщо не я гледай. Освен ако нямаш някаква цел, примерно 10к да направиш ама пак не виждам някакъв проблем като цяло Wink
Цитирай

А аз забелязах,че бройката на публикуваните ми постове не расте въпреки,че пуснах няколко мнения последните седмици.
Цитирай

@droid_sense, зависи в кои теми постваш мненията си. В някои теми брояча е "нулиран" и не отчита постовете ти.

 
Цитирай

В раздел "Разни" и раздел "Търся/Предлагам" мненията не се броят.
Цитирай

Във форума на Huawei P9 пише Android 5, докато трябва да е 6, дори 7 вече.

Huawei P9 - EVA-L09
Blue 32GB
Цитирай

Съжалявам. Ще го оправя следващата седмица, защото сега нямам възможност.

*Изпратено с моя пищакметален телефон през Tapatalk
Цитирай

Какъв е смисъла от форума, щом старите теми се чистят? Аз си мислех че архивите са най ценното нещо на форумите. Разчитах че тук ще имам една база данни в която мога да се ровя когато имам нужда да си припомня нещо, но ето че съм грешал. За мен това обезсмисля много този форум!

Doogee S30
Цитирай

Форума е технологичен и е нормално да се "чистят" старите теми. Все пак вървим към бъдещето.
Цитирай

Предлагам като изискуемо условие качените снимки от потребители в темите да се крият в спойлер - това е важно условие за колегите с лимитиран интернет.

 
Цитирай

И в спойлер да са времето за зареждане на страницата е едно и също. Почти всеки браузър и Тапа Талк имат опция да не зареждат картинки.
Ти си на ход Wink

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

Дали някога ще се оправи проблема с грешната индикация за нови мнения? Т.е. - в даден раздел няма нови мнения, но цвета на иконката показва че има...

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай

Ако презаредиш страницата с F5 би трябвало да показва вярно.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

С F5 става от три пъти веднъж. Здраве да е...

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)